Zmarła Elżbieta Łusiak
22 kwietnia odeszła od nas Elżbieta Łusiak - anestezjolog z Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej szprotawskiego szpitala.
Straciliśmy wspaniałego lekarza, który swoje życie poświęcił pracy i służbie ludziom w ciężkich stanach zagrożenia życia.

Majówka w Szprotawie
Następny podpalacz
Miejscowi najlepsi
Tragedia w Szprotawie
Skradziony drogowskaz został odnaleziony