Szprotawski serwis sportowy
Piłka nożna
Klasa okręgowa: Zielona Góra (2022 - 2023)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Stal Jasień
8
7
1
0
23 : 2
22
2.
Błękitni Ołobok
8
6
0
2
23 : 12
18
3.
Sprotavia Szprotawa
8
4
3
1
14 : 5
15
4.
Tęcza Krosno Odrzańskie
8
4
2
2
16 : 15
14
5.
Unia Kunice (Żary)
8
3
4
1
17 : 10
13
6.
Dozamet Nowa Sól
8
4
1
3
21 : 18
13
7.
Victoria Szczaniec
8
3
4
1
12 : 10
13
8.
Zorza Ochla
8
4
0
4
16 : 21
12
9.
ŁKS Łęknica
8
3
2
3
11 : 15
11
10.
Alfa Jaromirowice
8
3
2
3
18 : 24
11
11.
LZS Górzyn
8
3
1
4
13 : 16
10
12.
Drzonkowianka Racula
8
2
2
4
12 : 14
8
13.
Piast Czerwieńsk
8
2
1
5
16 : 19
7
14.
Cargovia Kargowa
8
1
2
5
16 : 31
5
15.
Iskra Małomice
8
1
1
6
9 : 21
4
16.
Pogoń Wschowa
8
0
2
6
7 : 19
2
Klasa B: Żagań (2022 - 2023)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Beskid Bożnów
4
3
1
0
13 : 5
10
2.
UKS Witków
4
3
1
0
11 : 7
10
3.
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
5
3
0
2
20 : 11
9
4.
Raptus Dzikowice
4
3
0
1
10 : 5
9
5.
Traper Chichy
5
1
2
2
19 : 12
5
6.
Husaria Niegosławice
4
1
2
1
9 : 9
5
7.
Iskra Wymiarki
4
1
1
2
17 : 14
4
8.
Piast Wichów
5
0
1
4
9 : 31
1
9.
Błękitni Kotowice
3
0
0
3
2 : 16
0

5 kolejka 1-2 października 2022 -

Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Błękitni Kotowice 8:1

Piast Wichów - Beskid Bożnów 5:5

Raptus Dzikowice - UKS Witków 1:2

Iskra Wymiarki - Traper Chichy 3:3

Husaria Niegosławice - pauzuje

terminarz >>

Klasa okręgowa: Zielona Góra

2021 - 2022 2020 - 2021 2019 - 2020 2012 - 2013 2011 - 2012

Klasa C

2002 - 2003

Zielonogórska Liga Szóstek Piłkarskich

2015 - 2016
Halowa piłka nożna

Szprotawska Halowa Liga Piłki Nożnej - I Liga

2016 - 2017

Szprotawska Halowa Liga Piłki Nożnej - II Liga

2016 - 2017
Piłka nożna - Liga Juniorow
II Liga Okręgowa A1 Junior (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Pogoń Świebodzin
10
9
0
1
51 : 13
27
2.
Sprotavia Szprotawa
10
7
1
2
33 : 22
22
3.
Zryw Rzeczyca
10
3
3
4
14 : 27
12
4.
Arka Nowa Sól
10
3
2
5
19 : 20
11
5.
ZAP Zbąszynek
10
3
1
6
21 : 25
10
6.
Błękitni Ołobok
10
1
1
8
6 : 37
4
II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 4 (2019 - 2020)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Promień Żary
10
9
1
0
42 : 10
28
2.
UKS Footlball Academy Żagań
10
8
0
2
34 : 16
24
3.
AP MM III Zielona Góra
10
6
0
4
47 : 22
18
4.
Czarni Żagań
10
4
0
6
38 : 29
12
5.
Sprotavia Szprotawa
10
2
0
8
16 : 47
6
6.
Błękitni Olbrachtów
10
0
1
9
4 : 57
1

10 kolejka 10 listopada 2019 -

AP MM III Zielona Góra - Błękitni Olbrachtów 4:0

UKS Footlball Academy Żagań - Sprotavia Szprotawa 2:0

Promień Żary - Czarni Żagań 6:1

terminarz >>

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 2

2017 - 2018

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 4

2019 - 2020 2018 - 2019 2018 - 2019 2016 - 2017

III Liga Okręgowa Junior Młodszy

2015 - 2016

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 3

2015 - 2016 2015 - 2016

I Liga Okręgowa A1 Junior

2015 - 2016
Piłka nożna - Liga Trampkarzy
II Liga Okręgowa C1 Trampkarz (2019 - 2020)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Odra Nietków
10
10
0
0
81 : 2
30
2.
Korona Wschowa
10
7
0
3
50 : 18
21
3.
Tęcza Krosno Odrzańskie
10
6
0
4
43 : 38
18
4.
Arka Nowa Sól
10
4
0
6
19 : 56
12
5.
Stal Jasień
10
2
0
8
24 : 62
6
6.
Sprotavia Szprotawa
10
1
0
9
14 : 55
3
Liga Orlików (2019 - 2020)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
UKS Czarni Żagań
5
5
0
0
88 : 10
15
2.
Sprotavia Szprotawa
5
4
0
1
64 : 23
12
3.
Piast II Iłowa
5
2
1
2
48 : 38
7
4.
Sk-S Fiamp Iskra Wymiarki
5
2
1
2
39 : 58
7
5.
pauzuje
0
0
0
0
0 : 0
0
6.
Piast Iłowa
4
0
0
4
10 : 52
0
7.
UKS Czarni II Żagań
4
0
0
4
11 : 79
0

1 kolejka 27 października 2019 -

UKS Czarni Żagań - pauzuje :

Sk-S Fiamp Iskra Wymiarki - Piast Iłowa 7:3

Sprotavia Szprotawa - Piast II Iłowa 11:3

UKS Czarni II Żagań - pauzuje

terminarz >>

II Liga Okręgowa C1 Trampkarz

2018 - 2019 2017 - 2018 2016 - 2017 2015 - 2016

I Liga Okręgowa C1 Trampkarz

2016 - 2017 2015 - 2016

III Liga okręgowa C1 Trampkarz Wiosna

2018 - 2019
Koszykówka

Minikoszykówka dziewcząt rocznik 2004 i młodsze

2015 - 2016
Siatkówka
Tenis stołowy