IV liga: grupa lubuska - 2023 - 2024 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Polonia Słubice
32
23
4
5
88 : 41
73
2.
Ilanka Rzepin
32
22
5
5
103 : 40
71
3.
Lubuszanin Drezdenko
32
18
6
8
64 : 33
60
4.
Stal Jasień
32
18
6
8
69 : 41
60
5.
Syrena Zbąszynek
32
17
7
8
75 : 45
58
6.
Pogoń Świebodzin
33
17
6
10
55 : 36
57
7.
Odra Nietków
32
14
9
9
58 : 34
51
8.
Lechia II Zielona Góra
32
14
8
10
57 : 46
50
9.
Dąb Przybyszów
32
14
7
11
65 : 66
49
10.
Czarni Żagań
32
13
5
14
50 : 69
44
11.
Sprotavia Szprotawa
32
12
4
16
59 : 72
40
12.
Warta II Gorzów Wielkopolski
33
11
5
17
46 : 60
38
13.
Promień Żary
32
9
8
15
48 : 58
35
14.
Meprozet Stare Kurowo
32
8
9
15
46 : 58
33
15.
Pogoń Skwierzyna
32
8
7
17
51 : 62
31
16.
Stal Sulęcin
32
8
5
19
39 : 90
29
17.
Korona Kożuchów
32
6
5
21
26 : 67
23
18.
Spójnia Ośno Lubuskie
32
2
4
26
46 : 128
10
1 kolejka 5-6 sierpnia 2023 -

Sprotavia Szprotawa - Meprozet Stare Kurowo 0:0

Pogoń Skwierzyna - Czarni Żagań 0:1

Lechia II Zielona Góra - Pogoń Świebodzin 0:1

Dąb Przybyszów - Polonia Słubice 4:3

odwołany z powodu złego stanu boiska

Promień Żary - Polonia Słubice 4:2

Odra Nietków - Ilanka Rzepin 3:1

Korona Kożuchów - Spójnia Ośno Lubuskie 3:1

Stal Sulęcin - Stal Jasień 2:2

Lubuszanin Drezdenko - Warta II Gorzów Wielkopolski 5:0

2 kolejka 12-13 sierpnia 2023 -

Meprozet Stare Kurowo - Stal Jasień 2:2

Spójnia Ośno Lubuskie - Stal Sulęcin 3:2

Ilanka Rzepin - Korona Kożuchów 4:0

Syrena Zbąszynek - Odra Nietków 2:0

Polonia Słubice - Promień Żary 7:1

Czarni Żagań - Lechia II Zielona Góra 2:3

Lubuszanin Drezdenko - Pogoń Skwierzyna 3:0

Sprotavia Szprotawa - Warta II Gorzów Wielkopolski 3:1

Dąb Przybyszów - Pogoń Świebodzin 2:1

3 kolejka 19-20 sierpnia 2023 -

Warta II Gorzów Wielkopolski - Meprozet Stare Kurowo 2:2

Pogoń Skwierzyna - Sprotavia Szprotawa 2:1

Lechia II Zielona Góra - Lubuszanin Drezdenko 1:4

Dąb Przybyszów - Czarni Żagań 1:2

Promień Żary - Pogoń Świebodzin 0:3

Odra Nietków - Polonia Słubice 0:2

Korona Kożuchów - Syrena Zbąszynek 1:2

Stal Sulęcin - Ilanka Rzepin 0:1

Stal Jasień - Spójnia Ośno Lubuskie 4:0

4 kolejka 26-27 sierpnia 2023 -

Meprozet Stare Kurowo - Spójnia Ośno Lubuskie 3:1

Ilanka Rzepin - Stal Jasień 2:2

Syrena Zbąszynek - Stal Sulęcin 8:2

Polonia Słubice - Korona Kożuchów 3:0

Czarni Żagań - Promień Żary 2:1

Lubuszanin Drezdenko - Dąb Przybyszów 2:0

Sprotavia Szprotawa - Lechia II Zielona Góra 2:4

Warta II Gorzów Wielkopolski - Pogoń Skwierzyna 3:0

Odra Nietków - Pogoń Świebodzin 3:0

5 kolejka 30 sierpnia 2023 -

Pogoń Skwierzyna - Meprozet Stare Kurowo 3:1

Lechia II Zielona Góra - Warta II Gorzów Wielkopolski 2:2

Dąb Przybyszów - Sprotavia Szprotawa 4:1

Promień Żary - Lubuszanin Drezdenko 1:1

Odra Nietków - Czarni Żagań 4:0

Korona Kożuchów - Pogoń Świebodzin 0:1

Stal Sulęcin - Polonia Słubice 0:2

Stal Jasień - Syrena Zbąszynek 3:2

Spójnia Ośno Lubuskie - Ilanka Rzepin 4:4

6 kolejka 2-3.09.2023 -

Meprozet Stare Kurowo - Ilanka Rzepin 2:7

Syrena Zbąszynek - Spójnia Ośno Lubuskie 3:1

Polonia Słubice - Stal Jasień 1:1

Czarni Żagań - Korona Kożuchów 1:0

Lubuszanin Drezdenko - Odra Nietków 2:0

Sprotavia Szprotawa - Promień Żary 3:1

Warta II Gorzów Wielkopolski - Dąb Przybyszów 0:2

Pogoń Skwierzyna - Warta II Gorzów Wielkopolski 1:1

Stal Sulęcin - Pogoń Świebodzin 1:0

7 kolejka 9-10 września 2023 -

Lechia II Zielona Góra - Meprozet Stare Kurowo 0:0

Dąb Przybyszów - Pogoń Skwierzyna 3:1

Promień Żary - Warta II Gorzów Wielkopolski 2:0

Odra Nietków - Sprotavia Szprotawa 2:2

Korona Kożuchów - Lubuszanin Drezdenko 1:3

Stal Sulęcin - Czarni Żagań 2:2

Stal Jasień - Pogoń Świebodzin 1:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Polonia Słubice 3:7

Ilanka Rzepin - Syrena Zbąszynek 5:1

8 kolejka 16-17 września 2023 -

Meprozet Stare Kurowo - Syrena Zbąszynek 2:2

Polonia Słubice - Ilanka Rzepin 0:2

Czarni Żagań - Stal Jasień 1:2

Lubuszanin Drezdenko - Stal Sulęcin 4:1

Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów 6:1

Warta II Gorzów Wielkopolski - Odra Nietków 3:1

Pogoń Skwierzyna - Promień Żary 1:1

Lechia II Zielona Góra - Dąb Przybyszów 2:2

Spójnia Ośno Lubuskie - Pogoń Świebodzin 2:3

9 kolejka 23-24 września 2023 -

Dąb Przybyszów - Meprozet Stare Kurowo 3:2

Promień Żary - Lechia II Zielona Góra 0:0

Odra Nietków - Pogoń Skwierzyna 1:1

Korona Kożuchów - Warta II Gorzów Wielkopolski 1:2

Stal Sulęcin - Sprotavia Szprotawa 2:3

Stal Jasień - Lubuszanin Drezdenko 0:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Czarni Żagań 1:3

Ilanka Rzepin - Pogoń Świebodzin 3:2

Syrena Zbąszynek - Polonia Słubice 0:4

10 kolejka 30 września-1 października 2023 -

Meprozet Stare Kurowo - Polonia Słubice 0:2

Pogoń Świebodzin - Syrena Zbąszynek 1:1

Czarni Żagań - Ilanka Rzepin 3:0

walkower

Lubuszanin Drezdenko - Spójnia Ośno Lubuskie 2:0

Sprotavia Szprotawa - Stal Jasień 3:7

Warta II Gorzów Wielkopolski - Stal Sulęcin 1:1

Pogoń Skwierzyna - Korona Kożuchów 2:1

Lechia II Zielona Góra - Odra Nietków 1:0

Dąb Przybyszów - Promień Żary 3:2

11 kolejka 7-8 października 2023 -

Promień Żary - Meprozet Stare Kurowo 1:0

Odra Nietków - Dąb Przybyszów 6:0

Korona Kożuchów - Lechia II Zielona Góra 0:3

Stal Sulęcin - Pogoń Skwierzyna 1:6

Stal Jasień - Warta II Gorzów Wielkopolski 1:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Sprotavia Szprotawa 1:2

Ilanka Rzepin - Lubuszanin Drezdenko 2:1

Syrena Zbąszynek - Czarni Żagań 2:2

Polonia Słubice - Pogoń Świebodzin 3:2

12 kolejka 14-15 października 2023 -

Meprozet Stare Kurowo - Pogoń Świebodzin 1:3

Czarni Żagań - Polonia Słubice 2:4

Lubuszanin Drezdenko - Syrena Zbąszynek 1:0

Sprotavia Szprotawa - Ilanka Rzepin 2:5

Warta II Gorzów Wielkopolski - Spójnia Ośno Lubuskie 5:0

Pogoń Skwierzyna - Stal Jasień 4:2

Lechia II Zielona Góra - Stal Sulęcin 2:0

Dąb Przybyszów - Korona Kożuchów 4:2

Promień Żary - Odra Nietków 1:1

13 kolejka 21-22 października 2023 -

Odra Nietków - Meprozet Stare Kurowo 4:2

Korona Kożuchów - Promień Żary 1:2

Stal Sulęcin - Dąb Przybyszów 3:3

Stal Jasień - Lechia II Zielona Góra 2:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Pogoń Skwierzyna 0:5

Ilanka Rzepin - Warta II Gorzów Wielkopolski 2:1

Syrena Zbąszynek - Sprotavia Szprotawa 3:2

Polonia Słubice - Lubuszanin Drezdenko 1:1

Pogoń Świebodzin - Czarni Żagań 3:0

14 kolejka 28-29 października 2023 -

Meprozet Stare Kurowo - Czarni Żagań 1:1

Lubuszanin Drezdenko - Pogoń Świebodzin 1:0

Sprotavia Szprotawa - Polonia Słubice 0:2

Warta II Gorzów Wielkopolski - Syrena Zbąszynek 1:2

Pogoń Skwierzyna - Ilanka Rzepin 1:5

Lechia II Zielona Góra - Spójnia Ośno Lubuskie 5:1

Dąb Przybyszów - Stal Jasień 0:3

Promień Żary - Stal Sulęcin 9:0

Odra Nietków - Korona Kożuchów 2:0

15 kolejka 4-5 listopada 2023 -

Korona Kożuchów - Meprozet Stare Kurowo 2:1

Stal Sulęcin - Odra Nietków 1:0

Stal Jasień - Promień Żary 1:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Dąb Przybyszów 2:2

Ilanka Rzepin - Lechia II Zielona Góra 5:0

Syrena Zbąszynek - Pogoń Skwierzyna 3:1

Polonia Słubice - Warta II Gorzów Wielkopolski 0:1

Pogoń Świebodzin - Sprotavia Szprotawa 1:1

Czarni Żagań - Lubuszanin Drezdenko 4:2

16 kolejka 11-12 listopada 2023 -

Meprozet Stare Kurowo - Lubuszanin Drezdenko 0:3

Sprotavia Szprotawa - Czarni Żagań 2:1

Warta II Gorzów Wielkopolski - Pogoń Świebodzin 2:0

Pogoń Skwierzyna - Polonia Słubice 1:2

Lechia II Zielona Góra - Syrena Zbąszynek 4:2

Dąb Przybyszów - Ilanka Rzepin 1:2

Promień Żary - Spójnia Ośno Lubuskie 6:1

Odra Nietków - Stal Jasień 1:0

Korona Kożuchów - Stal Sulęcin 0:0

17 kolejka 18-19 listopada 2023 -

Stal Sulęcin - Meprozet Stare Kurowo 4:5

Stal Jasień - Korona Kożuchów 0:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Nietków 0:3

Ilanka Rzepin - Promień Żary 7:1

Syrena Zbąszynek - Dąb Przybyszów 7:0

Polonia Słubice - Lechia II Zielona Góra 3:1

Pogoń Świebodzin - Pogoń Skwierzyna 1:3

Czarni Żagań - Warta II Gorzów Wielkopolski 3:1

Lubuszanin Drezdenko - Sprotavia Szprotawa 4:0

18 kolejka 9-10 marca 2024 -

Meprozet Stare Kurowo - Sprotavia Szprotawa 0:2

Czarni Żagań - Pogoń Skwierzyna 2:2

Pogoń Świebodzin - Lechia II Zielona Góra 0:2

Polonia Słubice - Dąb Przybyszów 3:2

Syrena Zbąszynek - Promień Żary 2:0

Ilanka Rzepin - Odra Nietków 0:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Korona Kożuchów 1:1

Stal Jasień - Stal Sulęcin 3:0

Warta II Gorzów Wielkopolski - Lubuszanin Drezdenko 1:1

19 kolejka 16-17 marca 2024 -

Stal Jasień - Meprozet Stare Kurowo 0:2

Stal Sulęcin - Spójnia Ośno Lubuskie 4:2

Korona Kożuchów - Ilanka Rzepin 1:1

Odra Nietków - Syrena Zbąszynek 0:1

Promień Żary - Polonia Słubice 2:2

Lechia II Zielona Góra - Czarni Żagań 2:0

Pogoń Skwierzyna - Lubuszanin Drezdenko 2:3

Warta II Gorzów Wielkopolski - Sprotavia Szprotawa 2:1

Pogoń Świebodzin - Dąb Przybyszów 2:0

20 kolejka 23-24 marca 2024 -

Meprozet Stare Kurowo - Warta II Gorzów Wielkopolski 3:0

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Skwierzyna 4:1

Lubuszanin Drezdenko - Lechia II Zielona Góra 1:1

Czarni Żagań - Dąb Przybyszów 1:2

Pogoń Świebodzin - Promień Żary 1:1

Polonia Słubice - Odra Nietków 2:0

Syrena Zbąszynek - Korona Kożuchów 5:0

Ilanka Rzepin - Stal Sulęcin 6:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Stal Jasień 3:5

21 kolejka 30 marca 2024 -

Spójnia Ośno Lubuskie - Meprozet Stare Kurowo 1:5

Stal Jasień - Ilanka Rzepin 3:1

Stal Sulęcin - Syrena Zbąszynek 1:0

Korona Kożuchów - Polonia Słubice 0:4

Promień Żary - Czarni Żagań 0:1

Dąb Przybyszów - Lubuszanin Drezdenko 0:0

Lechia II Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa 0:1

Pogoń Skwierzyna - Warta II Gorzów Wielkopolski 1:3

Pogoń Świebodzin - Odra Nietków 1:1

22 kolejka 6-7 kwietnia 2024 -

Meprozet Stare Kurowo - Pogoń Skwierzyna 2:0

Warta II Gorzów Wielkopolski - Lechia II Zielona Góra 4:0

Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów 1:1

Lubuszanin Drezdenko - Promień Żary 0:1

Czarni Żagań - Odra Nietków 4:3

Pogoń Świebodzin - Korona Kożuchów 3:2

Polonia Słubice - Stal Sulęcin 4:2

Syrena Zbąszynek - Stal Jasień 3:1

Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno Lubuskie 11:0

23 kolejka 13-14 kwietnia 2024 -

Ilanka Rzepin - Meprozet Stare Kurowo 3:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Syrena Zbąszynek 2:2

Stal Jasień - Polonia Słubice 1:2

Korona Kożuchów - Czarni Żagań 0:2

Odra Nietków - Lubuszanin Drezdenko 1:1

Promień Żary - Sprotavia Szprotawa 1:4

Dąb Przybyszów - Warta II Gorzów Wielkopolski 4:0

Lechia II Zielona Góra - Pogoń Skwierzyna 1:0

Pogoń Świebodzin - Stal Sulęcin 3:0

24 kolejka 20-21 kwietnia 2024 -

Meprozet Stare Kurowo - Lechia II Zielona Góra 0:3

Pogoń Skwierzyna - Dąb Przybyszów 1:1

Warta II Gorzów Wielkopolski - Promień Żary 1:2

Sprotavia Szprotawa - Odra Nietków 2:5

Lubuszanin Drezdenko - Korona Kożuchów 4:0

Czarni Żagań - Stal Sulęcin 0:1

Pogoń Świebodzin - Stal Jasień 2:0

Polonia Słubice - Spójnia Ośno Lubuskie 4:2

Syrena Zbąszynek - Ilanka Rzepin 1:1

25 kolejka 27-28 kwietnia 2024 -

Syrena Zbąszynek - Meprozet Stare Kurowo 2:2

Ilanka Rzepin - Polonia Słubice 2:3

Stal Jasień - Czarni Żagań 6:0

Stal Sulęcin - Lubuszanin Drezdenko 0:2

Korona Kożuchów - Sprotavia Szprotawa 1:0

Odra Nietków - Warta II Gorzów Wielkopolski 1:0

Promień Żary - Pogoń Skwierzyna 0:0

Dąb Przybyszów - Lechia II Zielona Góra 1:9

Pogoń Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie 3:2

26 kolejka 1 maja 2024 -

Meprozet Stare Kurowo - Dąb Przybyszów 0:0

Lechia II Zielona Góra - Promień Żary 3:1

Pogoń Skwierzyna - Odra Nietków 2:2

Warta II Gorzów Wielkopolski - Korona Kożuchów 0:3

Sprotavia Szprotawa - Stal Sulęcin 3:1

Lubuszanin Drezdenko - Stal Jasień 1:2

Czarni Żagań - Spójnia Ośno Lubuskie 3:1

Pogoń Świebodzin - Ilanka Rzepin 3:0

Polonia Słubice - Syrena Zbąszynek 1:4

27 kolejka 4-5 maja 2024 -

Polonia Słubice - Meprozet Stare Kurowo 2:0

Syrena Zbąszynek - Pogoń Świebodzin 0:1

Ilanka Rzepin - Czarni Żagań 7:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Lubuszanin Drezdenko 1:3

Stal Jasień - Sprotavia Szprotawa 3:0

Stal Sulęcin - Warta II Gorzów Wielkopolski 2:0

Korona Kożuchów - Pogoń Skwierzyna 2:1

Odra Nietków - Lechia II Zielona Góra 0:0

Promień Żary - Dąb Przybyszów 1:2

28 kolejka 11-12 maja 2024 -

Meprozet Stare Kurowo - Promień Żary 4:1

Dąb Przybyszów - Odra Nietków 1:3

Lechia II Zielona Góra - Korona Kożuchów 2:2

Pogoń Skwierzyna - Stal Sulęcin 4:1

Warta II Gorzów Wielkopolski - Stal Jasień 0:3

Sprotavia Szprotawa - Spójnia Ośno Lubuskie 7:3

Lubuszanin Drezdenko - Ilanka Rzepin 1:2

Czarni Żagań - Syrena Zbąszynek 2:2

Pogoń Świebodzin - Polonia Słubice 1:1

29 kolejka 15 maja 2024 -

Pogoń Świebodzin - Meprozet Stare Kurowo 0:0

Polonia Słubice - Czarni Żagań 8:3

Syrena Zbąszynek - Lubuszanin Drezdenko 5:0

Ilanka Rzepin - Sprotavia Szprotawa 2:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Warta II Gorzów Wielkopolski 2:7

Stal Jasień - Pogoń Skwierzyna 3:1

Stal Sulęcin - Lechia II Zielona Góra 1:0

Korona Kożuchów - Dąb Przybyszów 1:0

Odra Nietków - Promień Żary 2:2

30 kolejka 18-19 maja 2024 -

Meprozet Stare Kurowo - Odra Nietków 0:2

Promień Żary - Korona Kożuchów 2:0

Dąb Przybyszów - Stal Sulęcin 7:1

Lechia II Zielona Góra - Stal Jasień 2:3

Pogoń Skwierzyna - Spójnia Ośno Lubuskie 2:4

Warta II Gorzów Wielkopolski - Ilanka Rzepin 0:3

Sprotavia Szprotawa - Syrena Zbąszynek 0:2

Lubuszanin Drezdenko - Polonia Słubice 1:3

Czarni Żagań - Pogoń Świebodzin 0:1

31 kolejka 25-26 maja 2024 -

Czarni Żagań - Meprozet Stare Kurowo 2:1

Pogoń Świebodzin - Lubuszanin Drezdenko 3:2

Polonia Słubice - Sprotavia Szprotawa 3:0

Syrena Zbąszynek - Warta II Gorzów Wielkopolski 3:0

Ilanka Rzepin - Pogoń Skwierzyna 3:2

Spójnia Ośno Lubuskie - Lechia II Zielona Góra 1:2

Stal Jasień - Dąb Przybyszów 2:3

Stal Sulęcin - Promień Żary 2:1

Korona Kożuchów - Odra Nietków 0:3

32 kolejka 1-2 czerwca 2024 -

Meprozet Stare Kurowo - Korona Kożuchów 2:0

Odra Nietków - Stal Sulęcin 4:0

Promień Żary - Stal Jasień 0:1

Dąb Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie 7:0

Lechia II Zielona Góra - Ilanka Rzepin 0:4

Pogoń Skwierzyna - Syrena Zbąszynek 0:1

Warta II Gorzów Wielkopolski - Polonia Słubice 2:1

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Świebodzin 1:6

Lubuszanin Drezdenko - Czarni Żagań 4:0

33 kolejka 8-9 czerwca 2024 -

Lubuszanin Drezdenko - Meprozet Stare Kurowo :

Czarni Żagań - Sprotavia Szprotawa :

Pogoń Świebodzin - Warta II Gorzów Wielkopolski 3:0

Polonia Słubice - Pogoń Skwierzyna :

Syrena Zbąszynek - Lechia II Zielona Góra :

Ilanka Rzepin - Dąb Przybyszów :

Spójnia Ośno Lubuskie - Promień Żary :

Stal Jasień - Odra Nietków :

Stal Sulęcin - Korona Kożuchów :

34 kolejka 15-16 czerwca 2024 -

Meprozet Stare Kurowo - Stal Sulęcin :

Korona Kożuchów - Stal Jasień :

Odra Nietków - Spójnia Ośno Lubuskie :

Promień Żary - Ilanka Rzepin :

Dąb Przybyszów - Syrena Zbąszynek :

Lechia II Zielona Góra - Polonia Słubice :

Pogoń Skwierzyna - Pogoń Świebodzin :

Warta II Gorzów Wielkopolski - Czarni Żagań :

Sprotavia Szprotawa - Lubuszanin Drezdenko :