Rada Miejska Szprotawy będzie pracować nadal pod przewodnictwem Andrzeja Skawińskiego, który wybrany został na kolejną kadencję. Wiceprzewodniczącym rady został Władysław Sobczak. Były to jedyne kandydatury na stanowiska w zarządzie rady.
Najpierw radni, a następnie Burmistrz Szprotawy złożyli ślubowanie. Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym pierwszą sesję zwołał Komisarz Wyborczy w Zielonej Górze.
Skład Rady Miejskiej:
1. Wanda Augustyniak
2. Ryszard Barylak
3. Janusz Biliński
4. Jerzy Chmara
5. Zygmunt Grabowski
6. Beata Jakowicka
7. Maciej Pachurka
8. Roman Pakuła
9. Waldemar Panasewicz
10. Stanisław Rosół
11. Piotr Sikorski
12. Piotr Siuda
13. Maciej Siwicki
14. Andrzej Skawiński
15. Władysław Sobczak
16. Andrzej Stambulski
17. Jan Szymczak
18. Szymon Matuszewski
19. Tadeusz Wiech
20. Monika Zarzecka
21. Jarosław Zubal
Ślubowanie Burmistrza i nowych radnych
Podczas sesji Rady Miejskiej Szprotawy inaugurującej nową kadencję samorządu wszyscy radni oraz burmistrz Józef Rubacha złożyli ślubowanie, w którym zapewnili o odpowiedzialnym wykonywaniu obowiązków na rzecz gminy.

Konkurs Kolęd i Pastorałek 2014
Szansa na obwodnicę
Szprotawa wykorzystuje środki UE
Ogrzewalnia dla bezdomnych
Świetlica w Kartowicach po remoncie
Przepowiednie dla Szprotawian
Niepodległości do poprawki
Witków nie boi się powodzi