Przepowiednie dla Szprotawian
Do SzDK przybyła" wiedźma", która wyszła na ulicę z równie "czarującymi towarzyszkami" i rozdawała mieszkańcom Szprotawy ciasteczka z przepowiednią. W tajemnicy powiemy Wam ,że to pracownicy SzDK ulepili te ciasteczka. Częstowali się wszyscy - i mali i duzi, nawet samochody zatrzymywały się, a ich kierowcy sięgali do koszyczka.
Roznoszące przepowiednie zawitały do UM. Pierwsze ciasteczko wybrał zastępca burmistrza - pan Paweł Chylak, który wylosował wyjątkową przepowiednię - nie zdradzimy jaką . Inni pracownicy UM też nieźle się bawili-co widać na zdjęciach . Po odwiedzinach w urzędzie, przyszła kolej na zaprzyjaźniony Ośrodek Pomocy Społecznej , Komisariat Policji i UTW. Obdarowani niejednokrotnie byli zaskoczeni , zadumali się na chwilę i obiecali wiedźmie, że zinterpretują i zastosują w życiu treści zawarte w przepowiedniach . Wszyscy napotkani mieszkańcy mieli uśmiech na twarzach, a wiedźma ( Kasia Kucharz ) i jej towarzyszki - Ania Dalecka i dyrektor Teresa Zima , tak dobrze się bawiły podczas wędrówki, że andrzejkowe humory trzymają je do tej pory.

Świetlica w Kartowicach po remoncie
Ogrzewalnia dla bezdomnych
Ślubowanie Burmistrza i nowych radnych
Niepodległości do poprawki
Witków nie boi się powodzi
Koncert - Kuba Michalski
Będzie kanalizacja na zabobrzu
Sukcesy szprotawskich badmintonistów