Decyzją burmistrza dyrektorzy szkół nie będą płacić do końca roku rachunków. To jednak za mało. Kolejnym pomysłem burmistrza Józefa Rubachy jest porozumienie z nauczycielami, by przez dwa miesiące dostawali tylko część pensji.
Więcej na www.zachod.pl
Szprotawskie pomysły na łatanie dziury w budżecie
Szprotawa nie ma pieniędzy na pensje dla nauczycieli. Burmistrz, w związku z problemami finansowymi, w listopadzie i grudniu chce wypłacić nauczycielom jedynie zaliczki. Wyrównanie obiecuje po Nowym Roku.Problem polega na tym, że gminie brakuje na oświatę ponad 2,5 miliona złotych.

Groził pozbawieniem życia i podpaleniem mieszkania
„ Kroplówka z marzeniami” i „Zaczarowany dom Matyldy” tematem październikowego spotkania DKK w Długiem
Poszukiwani Wolontariusze
Policjanci zlikwidowali domową wytwórnię bimbru
Wyniki wyborów w Gminie Szprotawa
Jak i gdzie głosować?