Decyzją burmistrza dyrektorzy szkół nie będą płacić do końca roku rachunków. To jednak za mało. Kolejnym pomysłem burmistrza Józefa Rubachy jest porozumienie z nauczycielami, by przez dwa miesiące dostawali tylko część pensji.

Więcej na www.zachod.pl