Wymienione zostaną wszystkie okna i drzwi, instalacja centralnego ogrzewania, zostanie ocieplony dach oraz wybudowana nowa kotłownia gazowa.
Budynek szkoły był już w bardzo złym stanie i wymagał natychmiastowego remontu, mówi wicestarosta żagański Zbigniew Teler.
Remont będzie kosztował ponad 2 mln złotych z czego znaczna część zostanie sfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Zakończenie prac zaplanowano na wrzesień.
Autor: Marzena Wróbel
Remont w szprotawskim ZSP
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szprotawie rozpoczęły się prace związane z termoizolacją budynku.

W Szprotawie na stacji benzynowej rozszczelnił się zbiornik na gaz
Potrzebował kombajnu na żniwa. Więc go ukradł!
Bobrowice już nie będą odcięte od świata. W końcu powstaje kładka