W dzisiejszym meczu zespół Sprotavii pokonał lidera rozgrywek Polmo Kożuchów 2:1 (bramki dla Sprotavii strzelili: Aksamitowski i Zięba). Sprotavia zagrała dobry mecz i mogła wygrać zdecydowanie (gości ratował słupek i poprzeczka).
Gorąco było również na trybunach. Niestety niektórzy kibice gości zachowywali się niekulturalnie i prowokująco (m.in zerwano flagę szprotawskiego klubu kibica), atmosferę studziła jednak obecność policji.
Więcej zdjęć z meczu w galerii
Mecz zakończył rundę jesienną rozgrywek. Sprotavia zajmuje 2 miejsce w tabeli i traci do lidera 2 punkty.
Klasa okręgowa: Zielona Góra (2007/2008): 17 kolejka
Czas szybko leci – jeszcze niedawno świętowaliśmy zakończenie poprzedniego sezonu, a tymczasem... już za niespełna miesiąc znów piłkarze wracają do gry! Kibice mogą już powoli odliczać dni do pierwszego gwizdka – emocje, walka o punkty i piłkarska adrenalina znów zawitają na boiska.
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie
Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.
Zakończyły się rozgrywki ligowe na lokalnych boiskach. W IV lidze Sprotavia pewnie utrzymuje się z dorobkiem 48 punktów. W Klasie A natomiast Iskra Małomice zdobywając 47 punktów ociera się o podium, zaś UKS Witków w nowym sezonie będzie musiał rozgościć się w B-Klasie.
Forum
Brak odpowiedzi na forum w tym temacie
Opcja odpowiadania na forum jest aktualnie niedostępna.