Funkcjonariusze dyskretnie zajechali na teren Lotniska Wiechlice. Pod adresem, który obserwowali już od dłuższego czasu znaleźli dwa tiry wypełnione skrzynkami z alkoholem. W każdym było po ok. 20 tys. litrów. Okazało się, że na terenie Wiechlic została ulokowana nielegalna rozlewnia alkoholu, która została rozbita. Dwie osoby zostały zatrzymane, ale sprawa jest rozwojowa i nadal utrzymywana jest w głębokiej tajemnicy.
Czytaj więcej: tutaj.
Rozbili rozlewnię alkoholu
Do tajnej akcji Centralnego Biura Śledczego z Gorzowa Wielkopolskiego doszło w piątek 4 września, w Wiechlicach pod Szprotawą..

Link do przyszłości
Narodowe czytanie
Festyn na Sowinach
Konkurs Ja za 50 lat
Borowina gotuje i integruje
Rusza muzyczny koktail - festiwal muzyki dobrej
Tańce w centrum miasta
Zapraszamy na zajęcia plastyczne - w każdy poniedziałek