Funkcjonariusze dyskretnie zajechali na teren Lotniska Wiechlice. Pod adresem, który obserwowali już od dłuższego czasu znaleźli dwa tiry wypełnione skrzynkami z alkoholem. W każdym było po ok. 20 tys. litrów. Okazało się, że na terenie Wiechlic została ulokowana nielegalna rozlewnia alkoholu, która została rozbita. Dwie osoby zostały zatrzymane, ale sprawa jest rozwojowa i nadal utrzymywana jest w głębokiej tajemnicy.

Czytaj więcej: tutaj.