Szprotawski serwis wyborczy
Burmistrz - Wybory Samorzadowe 2014
Nr na liście Imię i nazwisko Wiek Wykształcenie Miejsce zamieszkania Poparcie
1. Gołek Stefan 61 Szprotawa KWW Inicjatyw Lokalnych
2. Ostrowski Henryk Ryszard 53 Szprotawa KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Rubacha Józef Marcin 56 Szprotawa KWW Józefa Rubachy
4. Teler Zbigniew 66 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem

Szczegółowe wyniki wyborów - Burmistrz

Rada Miejska - Wybory Samorzadowe 2014

Okręg wyborczy nr 1

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 1 987 1 7 7
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 1 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 2

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 2 1023 1 4 4
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 2 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 3

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 3 0 1 6 6
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 3 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 4

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 4 0 1 3 3
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 4 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 5

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 5 0 1 4 4
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 5 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 6

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 6 0 1 5 5
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 6 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 7

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 7 0 1 6 6
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 7 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 8

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 8 0 1 5 5
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 8 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 9

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 9 0 1 6 6
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 9 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 10

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 10 0 1 6 6
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 10 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 11

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 11 0 1 4 4
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 11 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 12

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 12 0 1 4 4
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 12 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 13

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 13 0 1 6 6
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 13 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 14

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 14 0 1 3 3
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 14 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 15

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 15 0 1 5 5
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 15 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 16

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 16 0 1 4 4
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 16 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 17

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 17 0 1 5 5
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 17 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 18

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 18 0 1 4 4
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 18 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 19

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 19 0 1 5 5
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 19 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 20

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 20 0 1 6 6
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 20 >>

Wyniki wyborów

Okręg wyborczy nr 21

Nazwa okręgu Ilość wyborców Mandatów Liczba komitetów Kandydatów na listach
Okręg wyborczy nr 21 0 1 5 5
Lista kandydatów: Okręg wyborczy nr 21 >>

Wyniki wyborów

Rada powiatu - Wybory Samorzadowe 2014
Nr listy Nr na liście Imię i nazwisko Wiek Miejsce zamieszkania Komitet
1. 1. Gąsik Mirosław 39 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL
1. 2. Chylak Paweł 51 Borowina Komitet Wyborczy PSL
1. 3. Chmielewska Grażyna 59 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL
1. 4. Ganczar Dariusz 46 Bobrzany Komitet Wyborczy PSL
1. 5. Wojtowicz Alicja 53 Bobrzany Komitet Wyborczy PSL
1. 6. Salomon Dorota 51 Henryków Komitet Wyborczy PSL
1. 7. Kowczyk Łukasz Tadeusz 37 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL
1. 8. Wawrzyniak Jolanta Katarzyna 40 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL
1. 9. Zarębski Zbigniew Marian 53 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL
1. 10. Suchecki Jan 44 Dzikowice Komitet Wyborczy PSL
1. 11. Ciasnocha Anita Maria 32 Wiechlice Komitet Wyborczy PSL
1. 12. Kustra Edwarda 53 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL
1. 13. Gucwa-Pusiarska Agnieszka Elżbieta 39 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL
1. 14. Śliwiński Roman Andrzej 54 Dzikowice Komitet Wyborczy PSL
1. 15. Wilczyński Zdzisław Wandalin 71 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL
1. 16. Kosiński Jan Władysław 52 Stara Jabłona Komitet Wyborczy PSL
3. 1. Ostrowski Henryk Ryszard 53 Szprotawa KW Prawo i Sprawiedliwość
3. 2. Gancarz Ewa Danuta 56 Szprotawa KW Prawo i Sprawiedliwość
3. 3. Zdebelak Tadeusz 67 Szprotawa KW Prawo i Sprawiedliwość
3. 4. Nalepa Konrad 67 Małomice KW Prawo i Sprawiedliwość
3. 5. Ciołka Piotr 43 Niegosławice KW Prawo i Sprawiedliwość
3. 6. Kominek Halina 56 Chichy KW Prawo i Sprawiedliwość
3. 7. Cichanowicz Jan 56 Małomice KW Prawo i Sprawiedliwość
3. 8. Kozdęba Elżbieta Maria 58 Szprotawa KW Prawo i Sprawiedliwość
3. 9. Czarnocki Mariusz Kazimierz 51 Wiechlice KW Prawo i Sprawiedliwość
3. 10. Nalepa Wanda Stanisława 58 Małomice KW Prawo i Sprawiedliwość
3. 11. Kwapisz Zbigniew 66 Szprotawa KW Prawo i Sprawiedliwość
4. 1. Gołek Stefan 61 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP
4. 2. Towpik Czesław Jan 56 Mycielin KW Platforma Obywatelska RP
4. 3. Brodzińska Cecylia 50 Wiechlice KW Platforma Obywatelska RP
4. 4. Polak Jacek Jerzy 56 Małomice KW Platforma Obywatelska RP
4. 5. Habich Jacek 42 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP
4. 6. Grono Stanisława Bogusława 52 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP
4. 6. Archuticz Henryk 67 Niegosławice KKW SLD Lewica Razem
4. 7. Urbański Marcin Krzysztof 34 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP
4. 7. Karpińska Teresa Lucyna 57 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem
4. 8. Krulikowski Janusz Waldemar 58 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP
4. 8. Poźniak Eugeniusz 65 Mycielin KKW SLD Lewica Razem
4. 9. Rybak Monika 39 Wiechlice KW Platforma Obywatelska RP
4. 9. Szeredega Joanna 33 Niegoławice KKW SLD Lewica Razem
4. 10. Wiśniewski Grzegorz Paweł 42 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem
4. 10. Łysoń Bartłomiej 22 Siecieborzyce KW Platforma Obywatelska RP
4. 11. Myśków Magdalena Dorota 24 Małomice KW Platforma Obywatelska RP
4. 12. Macyszyn Karolina 25 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP
4. 13. Rogoziński Wiesław Feliks 61 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem
4. 13. Tomaszewska Katarzyna Anna 35 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
4. 14. Maj Anna 38 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem
4. 14. Przybylska Iwona Karolina 39 Siecieborzyce KW Platforma Obywatelska RP
4. 15. Nowak Tomasz Cezary 30 Żagań KW Platforma Obywatelska RP
4. 16. Kolinka Wiesław 57 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP
6. 1. Teler Zbigniew 66 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem
6. 2. Rzyski Jan 62 Małomice KKW SLD Lewica Razem
6. 3. Szwarc Zygmunt 64 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem
6. 4. Pańtak Adrianna Teodozja 35 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem
6. 5. Stołowski Władysław Andrzej 54 Sieraków KKW SLD Lewica Razem
6. 11. Kmieć Józef 67 Krzywczyce KKW SLD Lewica Razem
6. 12. Szlachetko Małgorzata 32 Dzikowice KKW SLD Lewica Razem
6. 15. Wojtkowiak Jadwiga 59 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem
6. 16. Barylak Andrzej 66 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem
12. 1. Kosmatka Tadeusz Jan 64 Witków KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 2. Zabłocki Antoni 53 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 3. Woźniak Stanisław Gabriel 59 Leszno Dolne KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 5. Bielski Antoni 64 Wiechlice KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 6. Surżykiewicz Beata 50 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 7. Wolańska Raisa 50 Wiechlice KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 8. Jenczylik Tadeusz 34 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 9. Popiela Eugeniusz Stanisław 66 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 10. Jankowska Irmina Anna 29 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 11. Ostrowska Lucyna 42 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 12. Kasprzak Halina 56 Małomice KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 13. Misteriewicz Kazimierz 63 Przecław KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 14. Danielczak Włodzimierz Władysław 64 Wiechlice KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 15. Bembenik Andrzej 41 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
12. 16. Frankiewicz Renata 42 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
13. 1. Sendecka Małgorzata Janina 47 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 2. Grzelak Jacek 43 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 3. Długosz Henryk 62 Śliwnik KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 4. Rynkiwicz Renata Marzenna 51 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 5. Geburek Artur Janusz 45 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 6. Piaskowy Aleksander Alojzy 56 Henryków KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 7. Kaczmarczyk Agnieszka Maria 37 Szprotawa KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 8. Rzymski Andrzej Tadeusz 56 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 9. Nowakowski Jerzy 62 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 11. Ślęczka Krystian Dawid 33 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 12. Barylak Eugeniusz 64 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 13. Wityńska Urszula Stanisława 55 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 14. Czachor Kazimierz Wojciech 52 Bobrzany KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 15. Lis Elżbieta Barbara 50 Chichy KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
13. 16. Więckowski Edward Janusz 44 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
14. 1. Boryna Maciej 40 Szprotawa KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 2. Pankiewicz Dariusz Marek 46 Szprotawa KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 3. Niemiec Rafał 28 Bobrzany KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 4. Mandrak Stanisław Jan 58 Długie KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 5. Korzeniowski Robert 45 Szprotawa KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 6. Schmidt Joanna Dorota 41 Wiechlice KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 7. Kurpisz Małgorzata Irena 36 Wiechlice KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 8. Wypasek Tomasz Krzysztof 33 Witków KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 9. Góralczyk Stanisław 74 Szprotawa KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 10. Wierzchosławska Ewa Maria 39 Sucha Dolna KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 11. Szczepańska Stella Magdalena 34 Małomice KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 12. Kubera Justyna Anna 29 Śliwnik KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 13. Korupka Agnieszka Joanna 42 Dziećmiarowice KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 14. Krawczyk Zygmunt 55 Szprotawa KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
14. 15. Michalski Zbigniew 54 Gościeszowice KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom

Szczegółowe wyniki wyborów - Rada Powiatu

Komitety wyborcze
Numer listy Nazwa komitetu
1. Komitet Wyborczy PSL
3. KW Prawo i Sprawiedliwość
4. KW Platforma Obywatelska RP
6. KKW SLD Lewica Razem
12. KW Stowarzyszenie Nasze Miasto
13. KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat
17. KWW Inicjatyw Lokalnych
18. KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom
19. KWW Sz F Gospodarcze Zbigniewa Magdziaka
20. KWW Józefa Rubachy
21. KW Szansa dla Szprotawy
22. KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej
Obwody wyborcze
Nazwa Siedziba Rodzaj Granice Szczegóły
Obwód nr 1. Zespół Szkół w Szprotawie 67-300 Szprotawa ul. Sobieskiego 58 powszechny nie Szczegóły
Obwód nr 2. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szprotawie 67-300 Szprotawa Osiedle Słoneczne 16 powszechny tak Szczegóły
Obwód nr 3. Szprotawski Dom Kultury 67-300 Szprotawa Mickiewicza 1 powszechny tak Szczegóły
Obwód nr 4. Przedszkole Komunalne nr 2 w Szprotawie 67-300 Szprotawa ul. Parkowa 4a powszechny nie Szczegóły
Obwód nr 5. Przedszkole Komunalne Nr 3 w Szprotawie 67-300 Szprotawa ul. Waszyngtona 5 powszechny nie Szczegóły
Obwód nr 6. Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja w Szprotawie 67-300 Szprotawa ul. Chrobrego 1 powszechny nie Szczegóły
Obwód nr 7. Szkoła Podstawowa w Wiechlicach Filia w Siecieborzycach 67-320 Siecieborzyce powszechny nie Szczegóły
Obwód nr 8. Szkoła Podstawowa w Wiechlicach Filia w Długiem 67-312 Długie powszechny nie Szczegóły
Obwód nr 9. Sala wiejska w Witkowie 67-320 Witków powszechny nie Szczegóły
Obwód nr 10. Zespół Szkół nr 1 w Szprotawie 67-300 Szprotawa ul. Kopernika 22 powszechny tak Szczegóły
Obwód nr 11. Gimnazjum nr 3 w Wiechlicach 67-300 Wiechlice ul. Brzozowa 17 powszechny tak Szczegóły
Obwód nr 12. Szkoła Podstawowa w Wiechlicach Filia w Lesznie Górnym 67-321 Leszno Górne Szkolna 2a powszechny tak Szczegóły
Obwód nr 13. Nowy Szpital w Szprotawie Sp. z o.o. 67-300 Szprotawa Henrykowska 1 szpital tak Szczegóły