Rada powiatu - Wybory Samorzadowe 2014
Nr listy Nr na liście Imię i nazwisko Wiek Miejsce zamieszkania Komitet Liczba głosów
1. 1. Gąsik Mirosław 39 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL 177
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
19 55 25 28 3 47 177
1. 2. Chylak Paweł 51 Borowina Komitet Wyborczy PSL 339
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
65 78 51 57 21 67 339
1. 3. Chmielewska Grażyna 59 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL 47
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
34 4 1 6 0 2 47
1. 4. Ganczar Dariusz 46 Bobrzany Komitet Wyborczy PSL 41
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
5 5 3 4 16 8 41
1. 5. Wojtowicz Alicja 53 Bobrzany Komitet Wyborczy PSL 50
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
44 6 50
1. 6. Salomon Dorota 51 Henryków Komitet Wyborczy PSL 8
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
8 0 8
1. 7. Kowczyk Łukasz Tadeusz 37 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL 144
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
26 42 26 40 0 10 144
1. 8. Wawrzyniak Jolanta Katarzyna 40 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL 6
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
6 0 6
1. 9. Zarębski Zbigniew Marian 53 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL 19
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
19 0 19
1. 10. Suchecki Jan 44 Dzikowice Komitet Wyborczy PSL 130
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
10 16 22 23 29 30 130
1. 11. Ciasnocha Anita Maria 32 Wiechlice Komitet Wyborczy PSL 2
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
1 1 2
1. 12. Kustra Edwarda 53 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL 11
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
11 0 11
1. 13. Gucwa-Pusiarska Agnieszka Elżbieta 39 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL 18
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
17 1 18
1. 14. Śliwiński Roman Andrzej 54 Dzikowice Komitet Wyborczy PSL 21
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
14 7 21
1. 15. Wilczyński Zdzisław Wandalin 71 Szprotawa Komitet Wyborczy PSL 169
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
40 33 34 38 2 22 169
1. 16. Kosiński Jan Władysław 52 Stara Jabłona Komitet Wyborczy PSL 2
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
2 0 2
3. 1. Ostrowski Henryk Ryszard 53 Szprotawa KW Prawo i Sprawiedliwość 43
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
17 17 9 43
3. 2. Gancarz Ewa Danuta 56 Szprotawa KW Prawo i Sprawiedliwość 158
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
29 24 34 47 2 22 158
3. 3. Zdebelak Tadeusz 67 Szprotawa KW Prawo i Sprawiedliwość 20
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
9 11 0 20
3. 4. Nalepa Konrad 67 Małomice KW Prawo i Sprawiedliwość 0
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
0 0 0 0
3. 5. Ciołka Piotr 43 Niegosławice KW Prawo i Sprawiedliwość 24
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
14 8 2 24
3. 6. Kominek Halina 56 Chichy KW Prawo i Sprawiedliwość 2
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
0 1 1 2
3. 7. Cichanowicz Jan 56 Małomice KW Prawo i Sprawiedliwość 2
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
1 1 0 2
3. 8. Kozdęba Elżbieta Maria 58 Szprotawa KW Prawo i Sprawiedliwość 17
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
12 5 0 17
3. 9. Czarnocki Mariusz Kazimierz 51 Wiechlice KW Prawo i Sprawiedliwość 3
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
1 2 0 3
3. 10. Nalepa Wanda Stanisława 58 Małomice KW Prawo i Sprawiedliwość 1
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
0 1 0 1
3. 11. Kwapisz Zbigniew 66 Szprotawa KW Prawo i Sprawiedliwość 11
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
6 3 2 11
4. 1. Gołek Stefan 61 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP 54
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
21 24 9 54
4. 2. Towpik Czesław Jan 56 Mycielin KW Platforma Obywatelska RP 3
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
0 3 0 3
4. 3. Brodzińska Cecylia 50 Wiechlice KW Platforma Obywatelska RP 16
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
7 6 3 16
4. 4. Polak Jacek Jerzy 56 Małomice KW Platforma Obywatelska RP 9
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
4 1 4 9
4. 5. Habich Jacek 42 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP 16
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
3 12 1 16
4. 6. Grono Stanisława Bogusława 52 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP 16
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
15 0 1 16
4. 6. Archuticz Henryk 67 Niegosławice KKW SLD Lewica Razem 0
Obwód:
7
Suma
0 0
4. 7. Urbański Marcin Krzysztof 34 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP 7
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
6 1 0 7
4. 7. Karpińska Teresa Lucyna 57 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem 6
Obwód:
7
Suma
6 6
4. 8. Krulikowski Janusz Waldemar 58 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP 1
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
1 0 1
4. 8. Poźniak Eugeniusz 65 Mycielin KKW SLD Lewica Razem 1
Obwód:
7
Suma
1 1
4. 9. Rybak Monika 39 Wiechlice KW Platforma Obywatelska RP 2
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
0 2 2
4. 9. Szeredega Joanna 33 Niegoławice KKW SLD Lewica Razem 0
Obwód:
7
Suma
0 0
4. 10. Wiśniewski Grzegorz Paweł 42 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem 0
Obwód:
7
Suma
0 0
4. 10. Łysoń Bartłomiej 22 Siecieborzyce KW Platforma Obywatelska RP 51
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
1 50 51
4. 11. Myśków Magdalena Dorota 24 Małomice KW Platforma Obywatelska RP 1
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
0 1 1
4. 12. Macyszyn Karolina 25 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP 0
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
0 0 0
4. 13. Rogoziński Wiesław Feliks 61 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem 0
Obwód:
7
Suma
0 0
4. 13. Tomaszewska Katarzyna Anna 35 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 0
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
0 0 0
4. 14. Maj Anna 38 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem 0
Obwód:
7
Suma
0 0
4. 14. Przybylska Iwona Karolina 39 Siecieborzyce KW Platforma Obywatelska RP 2
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
1 1 2
4. 15. Nowak Tomasz Cezary 30 Żagań KW Platforma Obywatelska RP 5
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
0 5 5
4. 16. Kolinka Wiesław 57 Szprotawa KW Platforma Obywatelska RP 0
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
0 0 0
6. 1. Teler Zbigniew 66 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem 37
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
35 2 37
6. 2. Rzyski Jan 62 Małomice KKW SLD Lewica Razem 0
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
0 0 0
6. 3. Szwarc Zygmunt 64 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem 20
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
16 4 20
6. 4. Pańtak Adrianna Teodozja 35 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem 0
Obwód:
7
Suma
0 0
6. 5. Stołowski Władysław Andrzej 54 Sieraków KKW SLD Lewica Razem 0
Obwód:
7
Suma
0 0
6. 11. Kmieć Józef 67 Krzywczyce KKW SLD Lewica Razem 0
Obwód:
7
Suma
0 0
6. 12. Szlachetko Małgorzata 32 Dzikowice KKW SLD Lewica Razem 0
Obwód:
7
Suma
0 0
6. 15. Wojtkowiak Jadwiga 59 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem 0
Obwód:
7
Suma
0 0
6. 16. Barylak Andrzej 66 Szprotawa KKW SLD Lewica Razem 15
Obwód:
7
Suma
15 15
12. 1. Kosmatka Tadeusz Jan 64 Witków KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 21
Obwód:
7
Suma
21 21
12. 2. Zabłocki Antoni 53 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 3
Obwód:
7
Suma
3 3
12. 3. Woźniak Stanisław Gabriel 59 Leszno Dolne KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 1
Obwód:
7
Suma
1 1
12. 5. Bielski Antoni 64 Wiechlice KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 1
Obwód:
7
Suma
1 1
12. 6. Surżykiewicz Beata 50 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 0
Obwód:
7
Suma
0 0
12. 7. Wolańska Raisa 50 Wiechlice KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 0
Obwód:
7
Suma
0 0
12. 8. Jenczylik Tadeusz 34 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 0
Obwód:
7
Suma
0 0
12. 9. Popiela Eugeniusz Stanisław 66 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 1
Obwód:
7
Suma
1 1
12. 10. Jankowska Irmina Anna 29 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 0
Obwód:
7
Suma
0 0
12. 11. Ostrowska Lucyna 42 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 0
Obwód:
7
Suma
0 0
12. 12. Kasprzak Halina 56 Małomice KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 2
Obwód:
7
Suma
2 2
12. 13. Misteriewicz Kazimierz 63 Przecław KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 0
Obwód:
7
Suma
0 0
12. 14. Danielczak Włodzimierz Władysław 64 Wiechlice KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 0
Obwód:
7
Suma
0 0
12. 15. Bembenik Andrzej 41 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 0
Obwód:
7
Suma
0 0
12. 16. Frankiewicz Renata 42 Szprotawa KW Stowarzyszenie Nasze Miasto 1
Obwód:
7
Suma
1 1
13. 1. Sendecka Małgorzata Janina 47 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 3
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
2 1 3
13. 2. Grzelak Jacek 43 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 15
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
15 0 15
13. 3. Długosz Henryk 62 Śliwnik KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 6
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
6 0 6
13. 4. Rynkiwicz Renata Marzenna 51 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 4
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
2 2 4
13. 5. Geburek Artur Janusz 45 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 6
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
6 0 6
13. 6. Piaskowy Aleksander Alojzy 56 Henryków KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 1
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
0 1 1
13. 7. Kaczmarczyk Agnieszka Maria 37 Szprotawa KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 2
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
0 2 2
13. 8. Rzymski Andrzej Tadeusz 56 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 0
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
0 0 0
13. 9. Nowakowski Jerzy 62 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 0
Obwód:
1
Obwód:
7
Suma
0 0 0
13. 11. Ślęczka Krystian Dawid 33 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 0
Obwód:
7
Suma
0 0
13. 12. Barylak Eugeniusz 64 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 3
Obwód:
7
Suma
3 3
13. 13. Wityńska Urszula Stanisława 55 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 0
Obwód:
7
Suma
0 0
13. 14. Czachor Kazimierz Wojciech 52 Bobrzany KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 0
Obwód:
7
Suma
0 0
13. 15. Lis Elżbieta Barbara 50 Chichy KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 2
Obwód:
7
Suma
2 2
13. 16. Więckowski Edward Janusz 44 Małomice KWW Ruch Mieszkańców - Nasze Miasto Nasz Powiat 0
Obwód:
7
Suma
0 0
14. 1. Boryna Maciej 40 Szprotawa KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 255
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
61 61 40 65 3 25 255
14. 2. Pankiewicz Dariusz Marek 46 Szprotawa KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 7
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
5 1 1 7
14. 3. Niemiec Rafał 28 Bobrzany KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 13
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
8 1 4 13
14. 4. Mandrak Stanisław Jan 58 Długie KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 4
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
3 0 1 4
14. 5. Korzeniowski Robert 45 Szprotawa KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 3
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
2 1 0 3
14. 6. Schmidt Joanna Dorota 41 Wiechlice KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 1
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
0 0 1 1
14. 7. Kurpisz Małgorzata Irena 36 Wiechlice KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 5
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
3 2 0 5
14. 8. Wypasek Tomasz Krzysztof 33 Witków KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 13
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
1 0 12 13
14. 9. Góralczyk Stanisław 74 Szprotawa KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 1
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
0 1 0 1
14. 10. Wierzchosławska Ewa Maria 39 Sucha Dolna KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 13
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
3 1 0 2 0 7 13
14. 11. Szczepańska Stella Magdalena 34 Małomice KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 0
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
0 0 0 0
14. 12. Kubera Justyna Anna 29 Śliwnik KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 0
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
7
Suma
0 0 0 0
14. 13. Korupka Agnieszka Joanna 42 Dziećmiarowice KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 15
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
0 2 2 5 0 6 15
14. 14. Krawczyk Zygmunt 55 Szprotawa KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 15
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
5 1 7 1 1 0 15
14. 15. Michalski Zbigniew 54 Gościeszowice KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 6
Obwód:
1
Obwód:
2
Obwód:
3
Obwód:
4
Obwód:
7
Obwód:
11
Suma
0 0 0 4 1 1 6