Razem posprzątajmy Park Słowiański
Burmistrz Józef Rubacha zaprasza mieszkańców, pracowników Urzędu Miejskiego i innych instytucji oraz firm – wszystkich, którzy chcą się przyczynić do upiększenia naszego miasta – do wspólnego sprzątania Parku Słowiańskiego. Spotykamy się za kładką przy ul. Parkowej w sobotę, 18 kwietnia 2015 r., o godz. 10.00.
Każdy przybyły otrzyma worki i rękawiczki. Po zakończeniu sprzątania odbędzie się wspólne ognisko.

Lubuski Konkurs Recytatorski
Porozumienie w sprawie straży w Szprotawie
Spotkanie z autorem książki
Szybka informacja - skuteczne działania
Kilka słów o inwestycjach w mieście
Ugodzenia nożem
Spektakl - Zajęcza chatka
Policja w obiektywie