To ważna inwestycja dla mieszkańców obu miast, którzy do tej pory aby pokonać drogę na rowerze z jednego miasta do drugiego, musieli poruszać się po bardzo ruchliwej ul. Małomickiej i i Jana III Sobieskiego.
Czytaj więcej tutaj
autor Marzena Wróbel - Szała
Nowa ścieżka dla rowerzystów z Małomic i Szprotawy
Dziś oficjalnie otwarto nową ścieżkę rowerową łączącą Szprotawę i Małomice.

Ważne! Komunikat SzWiK
Groźny wypadek. Mężczyzna wywrócił się na motorowerze. Ciężko ranny trafił do szpitala
Będzie asfalt
Trwa remont kładki nad Bobrem
Pożar, którego prawdopodobnie nie było
Uwaga Mieszkańcy Szprotawy i okolic!