Jak informuje portal zagan.naszemiasto.pl nowym inwestorem jest koncern chemiczny Kingfa, który na zakupionej od gminy Szprotawa działce o powierzchni 14 ha wybuduje zakład, który docelowo zatrudniać będzie 400 obób.
Więcej w portalu zagan.naszemiasto.pl Do Szprotawy wchodzi chiński koncern Kingfa! Powstanie ogromny zakład! Drugi w Europie, po Wiesbaden
Kolejny chiński inwestor w Szprotawie
Kolejny inwestor z Chin wybuduje w podszprotawskich Wiechlicach fabrykę! W dniu dzisiejszym w szprotawskim Ratuszu doszło do podpisania umowy, dzięki czemu już w 2025 roku w Wiechlicach ruszy nowy zakład.

Nowości w komunikacji miejskiej
Czy Dziećmiarowice połączą się z Nową Kopernia?
Burmistrz uniewinniony
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Ktoś odpalił racę w kebabie?
Budowa Velo Sprotavia
Dekoracje świąteczne - Boże Narodzenie 2023
Minth uruchomił kolejną linię produkcyjną