Data: 2015-06-24 09:21:07Autor: RedakcjaŹródło: Gazeta Regionalna
Działkowcy ze Szprotawy rozpoczęli sezon z pompą – wycieczką do ogrodu botanicznego pod Poznaniem, gdzie mogli podziwiać ponad 3 tysiące okazów roślin. Więcej na ten temat znajduje się tutaj.