Szprotawski serwis sportowy
Piłka nożna
IV liga: grupa lubuska (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
KS Falubaz Zielona Góra
15
13
2
0
59 : 13
41
2.
Tęcza Krosno Odrzańskie
15
11
1
3
43 : 24
34
3.
TS Masterchem Przylep
15
9
3
3
37 : 25
30
4.
Carina Gubin
15
8
3
4
27 : 15
27
5.
Dąb Przybyszów
15
7
4
4
29 : 22
25
6.
MTS Pogoń Świebodzin
15
6
5
4
27 : 21
23
7.
ZAP Syrena Zbąszynek
15
5
6
4
25 : 23
21
8.
Steinpol Ilanka Rzepin
15
5
5
5
25 : 23
20
9.
Spójnia Ośno Lubuskie
15
5
5
5
22 : 30
20
10.
Arka Nowa Sól
15
5
1
9
25 : 24
16
11.
Lubuszanin Drezdenko
15
3
6
6
23 : 32
15
12.
Korona Kożuchów
15
3
4
8
15 : 28
13
13.
Polonia Słubice
15
3
4
8
19 : 35
13
14.
Czarni Witnica
15
3
4
8
22 : 40
13
15.
Sprotavia Szprotawa
15
3
2
10
14 : 35
11
16.
Odra Bytom Odrzański
15
2
3
10
22 : 44
9
Klasa B: Żagań (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Moczynianka Moczyń (Żagań)
10
9
0
1
36 : 8
27
2.
Traper Chichy
10
7
2
1
21 : 12
23
3.
UKS Witków
10
7
1
2
50 : 31
22
4.
Husaria Niegosławice
10
6
1
3
28 : 22
19
5.
Błękitni Kotowice
10
5
1
4
34 : 27
16
6.
Zorza Brzeźnica
10
5
0
5
21 : 23
15
7.
Raptus Dzikowice
10
4
2
4
20 : 19
14
8.
Garbarnia Leszno Górne
9
3
1
5
12 : 21
10
9.
Piast Wichów
10
2
1
7
15 : 35
7
10.
Beskid Bożnów
10
1
1
8
13 : 24
4
11.
Victoria Siecieborzyce
9
0
0
9
15 : 43
0

11 kolejka 3-4 listopada 2018 -

Raptus Dzikowice - Piast Wichów 4:1

Garbarnia Leszno Górne - Victoria Siecieborzyce :

Beskid Bożnów - Moczynianka Moczyń (Żagań) 0:2

UKS Witków - Błękitni Kotowice 8:5

Traper Chichy - Zorza Brzeźnica 1:0

Husaria Niegosławice - pauzuje

terminarz >>

Klasa okręgowa: Zielona Góra

2011 - 2012 2007 - 2008 2006 - 2007 2005 - 2006 2004 - 2005

Klasa C

2002 - 2003

Zielonogórska Liga Szóstek Piłkarskich

2015 - 2016
Halowa piłka nożna
Piłka nożna - Liga Juniorow
II Liga Okręgowa A1 Junior (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Pogoń Świebodzin
10
9
0
1
51 : 13
27
2.
Sprotavia Szprotawa
10
7
1
2
33 : 22
22
3.
Zryw Rzeczyca
10
3
3
4
14 : 27
12
4.
Arka Nowa Sól
10
3
2
5
19 : 20
11
5.
ZAP Zbąszynek
10
3
1
6
21 : 25
10
6.
Błękitni Ołobok
10
1
1
8
6 : 37
4
II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 4 (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
UKS Czarni Żagań
10
9
0
1
51 : 18
27
2.
SK-S Fiamp Iskra Wymiarki
10
8
0
2
31 : 10
24
3.
UKS Promień Żary
10
4
0
6
30 : 29
12
4.
Sprotavia Szprotawa
10
4
0
6
26 : 33
12
5.
UKS Victoria Jasień
10
3
0
7
14 : 34
9
6.
UKS Promień II Żary
10
2
0
8
5 : 33
6

10 kolejka 3 listopada 2018 -

SK-S Fiamp Iskra Wymiarki - UKS Czarni Żagań 5:1

UKS Promień II Żary - UKS Promień Żary 0:4

UKS Victoria Jasień - Sprotavia Szprotawa 5:2

terminarz >>

I Liga Okręgowa A1 Junior

2015 - 2016

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 3

2015 - 2016 2015 - 2016

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 4

2016 - 2017

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 2

2017 - 2018
Piłka nożna - Liga Trampkarzy
II Liga Okręgowa C1 Trampkarz (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
AP MM Falubaz II Zielona Góra
12
10
1
1
58 : 6
31
2.
Korona Wschowa
12
10
1
1
53 : 7
31
3.
SKP Kisielin
12
7
3
2
36 : 12
24
4.
Promień Żary
12
5
0
7
30 : 37
15
5.
Arka Nowa Sól
12
4
0
8
28 : 35
12
6.
Sprotavia Szprotawa
12
3
1
8
16 : 43
10
7.
Czarni Żagań
12
0
0
12
9 : 90
0
Liga Orlików (2018 - 2019)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Sprotavia Szprotawa
5
5
0
0
94 : 7
15
2.
Czarni II Żagań
4
3
0
1
38 : 26
9
3.
Czarni Żagań
5
3
0
2
43 : 38
9
4.
Sprotavia II Szprotawa
4
2
0
2
35 : 41
6
5.
KP Piast Iłowa
5
1
0
4
24 : 75
3
6.
Iskra Wymiarki
5
0
0
5
29 : 76
0

5 kolejka 13 października 2018 -

Sprotavia Szprotawa - Iskra Wymiarki 33:0

Sprotavia II Szprotawa - Czarni II Żagań :

Czarni Żagań - KP Piast Iłowa 20:4

terminarz >>

II Liga Okręgowa C1 Trampkarz

2017 - 2018 2016 - 2017 2015 - 2016

I Liga Okręgowa C1 Trampkarz

2016 - 2017 2015 - 2016

Liga Orlików

2017 - 2018 2016 - 2017
Koszykówka
Siatkówka
Tenis stołowy