Szprotawski serwis sportowy
Piłka nożna
IV liga: grupa lubuska (2017 - 2018)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Warta Gorzów Wielkopolski
7
5
2
0
12 : 3
17
2.
Syrena Zbąszynek
7
5
1
1
20 : 10
16
3.
Tęcza Krosno Odrzańskie
7
4
2
1
16 : 4
14
4.
Ilanka Rzepin
7
4
1
2
15 : 13
13
5.
Odra Bytom Odrzański
7
3
3
1
14 : 11
12
6.
TS Przylep
7
3
3
1
17 : 15
12
7.
Dąb Przybyszów
7
3
1
3
10 : 9
10
8.
Pogoń Świebodzin
7
3
1
3
13 : 13
10
9.
Lubuszanin Drezdenko
7
3
1
3
11 : 13
10
10.
Arka Nowa Sól
7
2
3
2
11 : 9
9
11.
Spójnia Ośno Lubuskie
7
3
0
4
7 : 13
9
12.
Sprotavia Szprotawa
7
2
2
3
6 : 8
8
13.
Korona Kożuchów
7
1
3
3
10 : 14
6
14.
Czarni Witnica
7
1
3
3
8 : 13
6
15.
Budowlani Lubsko
7
1
0
6
10 : 18
3
16.
Piast Karnin
7
0
0
7
5 : 19
0
Klasa B: Żagań (2017 - 2018)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
UKS Witków
4
4
0
0
18 : 6
12
2.
Płomień Czerna
4
4
0
0
12 : 3
12
3.
Beskid Bożnów
4
3
1
0
22 : 10
10
4.
Traper Chichy
4
2
1
1
11 : 8
7
5.
Zorza Brzeźnica
4
2
0
2
8 : 5
6
6.
Garbarnia Leszno Górne
4
2
0
2
17 : 17
6
7.
Piast Wichów
3
1
0
2
5 : 12
3
8.
Husaria Niegosławice
4
0
0
4
7 : 16
0
9.
Raptus Dzikowice
4
0
0
4
3 : 13
0
10.
Victoria Siecieborzyce
3
0
0
3
7 : 20
0

4 kolejka 16-17.09.2017 -

Garbarnia Leszno Górne - Husaria Niegosławice 8:4

Raptus Dzikowice - Płomień Czerna 1:3

UKS Witków - Zorza Brzeźnica 2:0

Beskid Bożnów - Traper Chichy 3:3

Victoria Siecieborzyce - Piast Wichów :

terminarz >>

Klasa okręgowa: Zielona Góra

2011 - 2012 2007 - 2008 2006 - 2007 2005 - 2006 2004 - 2005

Klasa C

2002 - 2003

Zielonogórska Liga Szóstek Piłkarskich

2015 - 2016
Halowa piłka nożna
Piłka nożna - Liga Juniorow
II Liga Okręgowa A1 Junior (2016 - 2017)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Czarni Żagań
8
8
0
0
56 : 10
24
2.
Stal Jasień
8
5
1
2
23 : 14
16
3.
Garbarnia Leszno Górne
8
2
2
4
11 : 25
8
4.
Zieloni Łagów
8
2
0
6
19 : 31
6
5.
Czarni Jelenin
8
1
1
6
10 : 39
4
6.
Orzeł Konin Żagański
0
0
0
0
0 : 0
0
I Liga Okręgowa A1 Junior (2016 - 2017)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
KS Falubaz II Zielona Góra
13
12
1
0
72 : 7
37
2.
Arka Nowa Sól
13
12
0
1
56 : 12
36
3.
Santos Świebodzin
13
9
2
2
31 : 13
29
4.
Odra Bytom Odrzański
13
7
3
3
29 : 21
24
5.
Dąb Przybyszów
13
7
2
4
24 : 19
23
6.
Korona Kożuchów
13
6
2
5
37 : 31
20
7.
Drzonkowianka Racula
13
5
1
7
41 : 39
16
8.
KP Piast Iłowa
13
4
3
6
36 : 34
15
9.
TS Przylep
13
4
3
6
26 : 26
15
10.
Tęcza Krosno Odrzańskie
13
4
3
6
31 : 33
15
11.
ZAP Zbąszynek
13
3
3
7
21 : 33
12
12.
Sprotavia Szprotawa
13
3
0
10
44 : 51
9
13.
Formacja Port 2000 Mostki
13
2
1
10
12 : 57
7
14.
Budowlani Lubsko
13
0
2
11
10 : 94
2

13 kolejka 20 listopada 2016 -

Arka Nowa Sól - TS Przylep 1:0

Dąb Przybyszów - Santos Świebodzin 0:0

Drzonkowianka Racula - Tęcza Krosno Odrzańskie 5:2

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko 3:0

KP Piast Iłowa - Korona Kożuchów 4:5

Sprotavia Szprotawa - KS Falubaz II Zielona Góra 0:5

ZAP Zbąszynek - Formacja Port 2000 Mostki 1:0

terminarz >>
II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 3 (2016 - 2017)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Dąb Przybyszów
10
8
0
2
45 : 8
24
2.
Korona Wschowa
10
8
0
2
19 : 9
24
3.
Arka Nowa Sól
10
6
0
4
26 : 15
18
4.
Sprotavia Szprotawa
10
5
1
4
28 : 15
16
5.
Arka III Nowa Sól
10
1
1
8
9 : 42
4
6.
Korona Kożuchów
10
1
0
9
5 : 43
3

10 kolejka 5 listopada 2016 -

Korona Wschowa - Arka Nowa Sól 2:0

Korona Kożuchów - Arka III Nowa Sól 2:1

Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów 0:3

terminarz >>
III Liga Okręgowa Junior Młodszy (2015 - 2016)
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Czarni Jelenin
14
11
1
2
89 : 22
34
2.
Zorza Brzeźnica
14
8
2
4
48 : 26
26
3.
Nysa Przewóz
14
7
2
5
42 : 40
23
4.
Garbarnia Leszno Górne
14
7
0
7
44 : 34
21
5.
Husaria Niegosławice
14
6
1
7
48 : 48
19
6.
Pogrom Pożarów
14
5
1
8
27 : 68
16
7.
Unia Kunice (Żary)
14
4
0
10
15 : 35
12
8.
Motor Koło
14
3
3
8
24 : 64
12

14 kolejka 4-5 czerwca 2016 -

Garbarnia Leszno Górne - Nysa Przewóz 2:4

Czarni Jelenin - Pogrom Pożarów 4:2

Husaria Niegosławice - Unia Kunice (Żary) 3:0

walkower

Zorza Brzeźnica - Motor Koło 0:0

terminarz >>

II Liga Okręgowa A1 Junior

2016 - 2017 2015 - 2016 2014 - 2015

I Liga Okręgowa A1 Junior

2015 - 2016

II Liga Okręgowa D1 Młodzik gr. 3

2015 - 2016 2015 - 2016
Piłka nożna - Liga Trampkarzy
Koszykówka
Siatkówka
Tenis stołowy