Klasa okręgowa: Zielona Góra - 2022 - 2023 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Stal Jasień
15
11
2
2
43 : 11
35
2.
Tęcza Krosno Odrzańskie
15
9
3
3
42 : 23
30
3.
Błękitni Ołobok
15
9
2
4
39 : 23
29
4.
Victoria Szczaniec
15
8
5
2
31 : 16
29
5.
Dozamet Nowa Sól
15
9
2
4
37 : 24
29
6.
Sprotavia Szprotawa
15
6
7
2
22 : 10
25
7.
ŁKS Łęknica
15
7
4
4
29 : 23
25
8.
Unia Kunice (Żary)
15
6
6
3
32 : 19
24
9.
Piast Czerwieńsk
14
6
2
6
33 : 27
20
10.
Zorza Ochla
15
6
2
7
27 : 36
20
11.
LZS Górzyn
15
5
4
6
25 : 35
19
12.
Cargovia Kargowa
15
4
4
7
35 : 49
16
13.
Alfa Jaromirowice
14
3
4
7
20 : 45
13
14.
Drzonkowianka Racula
15
2
3
10
19 : 39
9
15.
Iskra Małomice
15
1
2
12
16 : 44
5
16.
Pogoń Wschowa
15
0
2
13
12 : 46
2
1 kolejka 13-14 sierpnia 2022 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Błękitni Ołobok 3:1

Victoria Szczaniec - Sprotavia Szprotawa 0:0

Piast Czerwieńsk - Zorza Ochla 5:2

Cargovia Kargowa - Alfa Jaromirowice 5:5

Unia Kunice (Żary) - ŁKS Łęknica 2:2

Stal Jasień - Iskra Małomice 3:0

Dozamet Nowa Sól - LZS Górzyn 3:0

Drzonkowianka Racula - Pogoń Wschowa 1:1

2 kolejka 20-21 sierpnia 2022 -

Błękitni Ołobok - Pogoń Wschowa 2:1

LZS Górzyn - Drzonkowianka Racula 0:2

Iskra Małomice - Dozamet Nowa Sól 1:4

ŁKS Łęknica - Stal Jasień 0:2

Alfa Jaromirowice - Unia Kunice (Żary) 3:2

Zorza Ochla - Cargovia Kargowa 5:3

Sprotavia Szprotawa - Piast Czerwieńsk 1:1

Tęcza Krosno Odrzańskie - Victoria Szczaniec 1:3

3 kolejka 27-28 sierpnia 2022 -

Victoria Szczaniec - Błękitni Ołobok 2:0

Piast Czerwieńsk - Tęcza Krosno Odrzańskie 5:0

Cargovia Kargowa - Sprotavia Szprotawa 0:6

Unia Kunice (Żary) - Zorza Ochla 3:1

Stal Jasień - Alfa Jaromirowice 4:1

Dozamet Nowa Sól - ŁKS Łęknica 5:0

Drzonkowianka Racula - Iskra Małomice 1:1

Pogoń Wschowa - LZS Górzyn 0:3

4 kolejka 3-4 września 2022 -

Błękitni Ołobok - LZS Górzyn 3:1

Iskra Małomice - Pogoń Wschowa 4:1

ŁKS Łęknica - Drzonkowianka Racula 1:0

Alfa Jaromirowice - Dozamet Nowa Sól 0:4

Zorza Ochla - Stal Jasień 0:4

Sprotavia Szprotawa - Unia Kunice (Żary) 0:0

Tęcza Krosno Odrzańskie - Cargovia Kargowa 2:1

Victoria Szczaniec - Piast Czerwieńsk 1:0

5 kolejka 10-11 września 2022 -

Piast Czerwieńsk - Błękitni Ołobok 3:4

Cargovia Kargowa - Victoria Szczaniec 3:3

Unia Kunice (Żary) - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:1

Stal Jasień - Sprotavia Szprotawa 2:0

Dozamet Nowa Sól - Zorza Ochla 0:1

Drzonkowianka Racula - Alfa Jaromirowice 4:1

Pogoń Wschowa - ŁKS Łęknica 1:1

LZS Górzyn - Iskra Małomice 3:0

6 kolejka 17-18 września 2022 -

Błękitni Ołobok - Iskra Małomice 4:1

ŁKS Łęknica - LZS Górzyn 4:1

Alfa Jaromirowice - Pogoń Wschowa 4:2

Zorza Ochla - Drzonkowianka Racula 3:2

Sprotavia Szprotawa - Dozamet Nowa Sól 2:1

Tęcza Krosno Odrzańskie - Stal Jasień 1:1

Victoria Szczaniec - Unia Kunice (Żary) 1:1

Piast Czerwieńsk - Cargovia Kargowa 1:2

7 kolejka 24-25 września 2022 -

Cargovia Kargowa - Błękitni Ołobok 1:6

Unia Kunice (Żary) - Piast Czerwieńsk 5:1

Stal Jasień - Victoria Szczaniec 3:0

Dozamet Nowa Sól - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:4

Drzonkowianka Racula - Sprotavia Szprotawa 1:3

Pogoń Wschowa - Zorza Ochla 1:2

LZS Górzyn - Alfa Jaromirowice 2:2

Iskra Małomice - ŁKS Łęknica 1:3

8 kolejka 1-2 października 2022 -

Błękitni Ołobok - ŁKS Łęknica 3:0

Alfa Jaromirowice - Iskra Małomice 2:1

Zorza Ochla - LZS Górzyn 2:3

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Wschowa 2:0

Tęcza Krosno Odrzańskie - Drzonkowianka Racula 4:1

Victoria Szczaniec - Dozamet Nowa Sól 2:2

Piast Czerwieńsk - Stal Jasień 0:4

Cargovia Kargowa - Unia Kunice (Żary) 1:3

9 kolejka 8-9 października 2022 -

Unia Kunice (Żary) - Błękitni Ołobok 2:2

Stal Jasień - Cargovia Kargowa 4:2

Dozamet Nowa Sól - Piast Czerwieńsk 1:1

Drzonkowianka Racula - Victoria Szczaniec 0:5

Pogoń Wschowa - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:4

LZS Górzyn - Sprotavia Szprotawa 0:0

Iskra Małomice - Zorza Ochla 1:2

ŁKS Łęknica - Alfa Jaromirowice 4:0

10 kolejka 15-16 października 2022 -

Błękitni Ołobok - Alfa Jaromirowice 6:1

Zorza Ochla - ŁKS Łęknica 4:3

Sprotavia Szprotawa - Iskra Małomice 2:2

Tęcza Krosno Odrzańskie - LZS Górzyn 8:2

Victoria Szczaniec - Pogoń Wschowa 2:0

Piast Czerwieńsk - Drzonkowianka Racula 2:0

Cargovia Kargowa - Dozamet Nowa Sól 3:2

Unia Kunice (Żary) - Stal Jasień 1:1

11 kolejka 22-23 października 2022 -

Stal Jasień - Błękitni Ołobok 2:1

Dozamet Nowa Sól - Unia Kunice (Żary) 2:1

Drzonkowianka Racula - Cargovia Kargowa 3:3

Pogoń Wschowa - Piast Czerwieńsk 1:4

LZS Górzyn - Victoria Szczaniec 3:3

Iskra Małomice - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:3

ŁKS Łęknica - Sprotavia Szprotawa 0:0

Alfa Jaromirowice - Zorza Ochla 1:1

12 kolejka 29-30 października 2022 -

Błękitni Ołobok - Zorza Ochla 1:1

Sprotavia Szprotawa - Alfa Jaromirowice 0:0

Tęcza Krosno Odrzańskie - ŁKS Łęknica 2:2

Victoria Szczaniec - Iskra Małomice 2:0

Piast Czerwieńsk - LZS Górzyn 5:2

Cargovia Kargowa - Pogoń Wschowa 2:1

Unia Kunice (Żary) - Drzonkowianka Racula 4:1

Stal Jasień - Dozamet Nowa Sól 0:3

13 kolejka 5-6 listopada 2022 -

Dozamet Nowa Sól - Błękitni Ołobok 2:0

Drzonkowianka Racula - Stal Jasień 0:4

Pogoń Wschowa - Unia Kunice (Żary) 1:3

LZS Górzyn - Cargovia Kargowa 2:2

Iskra Małomice - Piast Czerwieńsk 2:4

ŁKS Łęknica - Victoria Szczaniec 2:0

Alfa Jaromirowice - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:6

Zorza Ochla - Sprotavia Szprotawa 1:4

14 kolejka 12-13 listopada 2022 -

Błękitni Ołobok - Sprotavia Szprotawa 1:0

Tęcza Krosno Odrzańskie - Zorza Ochla 2:1

Victoria Szczaniec - Alfa Jaromirowice 4:0

Piast Czerwieńsk - ŁKS Łęknica 1:2

Cargovia Kargowa - Iskra Małomice 6:1

Unia Kunice (Żary) - LZS Górzyn 0:1

Stal Jasień - Pogoń Wschowa 8:0

Dozamet Nowa Sól - Drzonkowianka Racula 2:0

15 kolejka 19-20 listopada 2022 -

Drzonkowianka Racula - Błękitni Ołobok 3:5

Pogoń Wschowa - Dozamet Nowa Sól 1:4

LZS Górzyn - Stal Jasień 2:1

Iskra Małomice - Unia Kunice (Żary) 1:4

ŁKS Łęknica - Cargovia Kargowa 5:1

Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk :

Zorza Ochla - Victoria Szczaniec 1:3

Sprotavia Szprotawa - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1

16 kolejka -

Błękitni Ołobok - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Sprotavia Szprotawa - Victoria Szczaniec :

Zorza Ochla - Piast Czerwieńsk :

Alfa Jaromirowice - Cargovia Kargowa :

ŁKS Łęknica - Unia Kunice (Żary) :

Iskra Małomice - Stal Jasień :

LZS Górzyn - Dozamet Nowa Sól :

Pogoń Wschowa - Drzonkowianka Racula :

17 kolejka -

Pogoń Wschowa - Błękitni Ołobok :

Drzonkowianka Racula - LZS Górzyn :

Dozamet Nowa Sól - Iskra Małomice :

Stal Jasień - ŁKS Łęknica :

Unia Kunice (Żary) - Alfa Jaromirowice :

Cargovia Kargowa - Zorza Ochla :

Piast Czerwieńsk - Sprotavia Szprotawa :

Victoria Szczaniec - Tęcza Krosno Odrzańskie :

18 kolejka -

Błękitni Ołobok - Victoria Szczaniec :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Piast Czerwieńsk :

Sprotavia Szprotawa - Cargovia Kargowa :

Zorza Ochla - Unia Kunice (Żary) :

Alfa Jaromirowice - Stal Jasień :

ŁKS Łęknica - Dozamet Nowa Sól :

Iskra Małomice - Drzonkowianka Racula :

LZS Górzyn - Pogoń Wschowa :

19 kolejka -

LZS Górzyn - Błękitni Ołobok :

Pogoń Wschowa - Iskra Małomice :

Drzonkowianka Racula - ŁKS Łęknica :

Dozamet Nowa Sól - Alfa Jaromirowice :

Stal Jasień - Zorza Ochla :

Unia Kunice (Żary) - Sprotavia Szprotawa :

Cargovia Kargowa - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Piast Czerwieńsk - Victoria Szczaniec :

20 kolejka -

Błękitni Ołobok - Piast Czerwieńsk :

Victoria Szczaniec - Cargovia Kargowa :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Unia Kunice (Żary) :

Sprotavia Szprotawa - Stal Jasień :

Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice :

Alfa Jaromirowice - Drzonkowianka Racula :

ŁKS Łęknica - Pogoń Wschowa :

Iskra Małomice - LZS Górzyn :

21 kolejka -

Iskra Małomice - Błękitni Ołobok :

LZS Górzyn - ŁKS Łęknica :

Pogoń Wschowa - Alfa Jaromirowice :

Drzonkowianka Racula - Zorza Ochla :

Dozamet Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa :

Stal Jasień - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Unia Kunice (Żary) - Victoria Szczaniec :

Cargovia Kargowa - Piast Czerwieńsk :

22 kolejka -

Błękitni Ołobok - Cargovia Kargowa :

Piast Czerwieńsk - Unia Kunice (Żary) :

Victoria Szczaniec - Stal Jasień :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Alfa Jaromirowice :

Sprotavia Szprotawa - Drzonkowianka Racula :

Zorza Ochla - Pogoń Wschowa :

Alfa Jaromirowice - LZS Górzyn :

ŁKS Łęknica - Iskra Małomice :

23 kolejka -

ŁKS Łęknica - Błękitni Ołobok :

Iskra Małomice - Alfa Jaromirowice :

LZS Górzyn - Zorza Ochla :

Pogoń Wschowa - Sprotavia Szprotawa :

Drzonkowianka Racula - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Alfa Jaromirowice - Victoria Szczaniec :

Stal Jasień - Piast Czerwieńsk :

Unia Kunice (Żary) - Cargovia Kargowa :

24 kolejka -

Błękitni Ołobok - Unia Kunice (Żary) :

Cargovia Kargowa - Stal Jasień :

Piast Czerwieńsk - Dozamet Nowa Sól :

Victoria Szczaniec - Drzonkowianka Racula :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Pogoń Wschowa :

Sprotavia Szprotawa - LZS Górzyn :

Zorza Ochla - Iskra Małomice :

Alfa Jaromirowice - ŁKS Łęknica :

25 kolejka -

Alfa Jaromirowice - Błękitni Ołobok :

ŁKS Łęknica - Zorza Ochla :

Iskra Małomice - Sprotavia Szprotawa :

LZS Górzyn - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Pogoń Wschowa - Victoria Szczaniec :

Drzonkowianka Racula - Piast Czerwieńsk :

Dozamet Nowa Sól - Cargovia Kargowa :

Stal Jasień - Unia Kunice (Żary) :

26 kolejka -

Błękitni Ołobok - Stal Jasień :

Unia Kunice (Żary) - Dozamet Nowa Sól :

Cargovia Kargowa - Drzonkowianka Racula :

Piast Czerwieńsk - Pogoń Wschowa :

Victoria Szczaniec - LZS Górzyn :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Iskra Małomice :

Sprotavia Szprotawa - ŁKS Łęknica :

Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice :

27 kolejka -

Zorza Ochla - Błękitni Ołobok :

Alfa Jaromirowice - Sprotavia Szprotawa :

ŁKS Łęknica - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Iskra Małomice - Victoria Szczaniec :

LZS Górzyn - Piast Czerwieńsk :

Pogoń Wschowa - Cargovia Kargowa :

Drzonkowianka Racula - Unia Kunice (Żary) :

Dozamet Nowa Sól - Stal Jasień :

28 kolejka -

Błękitni Ołobok - Dozamet Nowa Sól :

Stal Jasień - Drzonkowianka Racula :

Unia Kunice (Żary) - Pogoń Wschowa :

Cargovia Kargowa - LZS Górzyn :

Piast Czerwieńsk - Iskra Małomice :

Victoria Szczaniec - ŁKS Łęknica :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Alfa Jaromirowice :

Sprotavia Szprotawa - Zorza Ochla :

29 kolejka -

Sprotavia Szprotawa - Błękitni Ołobok :

Zorza Ochla - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Alfa Jaromirowice - Victoria Szczaniec :

ŁKS Łęknica - Piast Czerwieńsk :

Iskra Małomice - Cargovia Kargowa :

LZS Górzyn - Unia Kunice (Żary) :

Pogoń Wschowa - Stal Jasień :

Drzonkowianka Racula - Dozamet Nowa Sól :

30 kolejka -

Błękitni Ołobok - Drzonkowianka Racula :

Dozamet Nowa Sól - Pogoń Wschowa :

Stal Jasień - LZS Górzyn :

Unia Kunice (Żary) - Iskra Małomice :

Cargovia Kargowa - ŁKS Łęknica :

Piast Czerwieńsk - Alfa Jaromirowice :

Victoria Szczaniec - Zorza Ochla :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Sprotavia Szprotawa :