Według nowych zasad załatwienie spraw urzędowych z wyjątkiem dokonywania płatności w kasie oraz składania dokumentów w Biurze Obsługi Klienta wymaga uprzedniej rejestracji za pomocą strony internetowej kliknij tutaj lub telefonicznie pod numerami 68 376 12 90 lub 795 557 059.
Dokonując zgłoszenia należy podać numer kontaktowy oraz przedmiot załatwianej sprawy. Istnieje możliwość wyboru daty oraz godziny załatwienia.
Dodatkowo w sali rycerskiej ratusza uruchomiono salę obsługi.
Wprowadzono także zasady na jakich będzie się odbywać obsługa.
1. Należy zakrywać usta i nos za pomocą maseczek ochronnych, przyłbic. Nie jest dopuszczalne zasłanianie twarzy poprzez naciąganie ubrania wierzchniego. Osoby bez maseczek nie będą obsługiwane.
2. Wejście do urzędu odbywa się głównym wejściem, gdzie po dezynfekcji rąk należy poinformować koordynatora o celu wizyty i właściwym wydziale. Wtedy zostanie się pokierowanym do właściwego miejsca. Koordynator może zażądać podania imienia i nazwiska osoby zamierzającej załatwić sprawę.
3. Wejście od strony wschodniej jest dostępne tylko dla klientów USC, wizyty również należy wcześniej umawiać. Aby wejść należy zasygnalizować swoją wizytę za pomocą dzwonka.
4. Należy ograniczyć osobiste stawiennictwo w urzędzie oraz liczbę osób przychodzących, by załatwić sprawę.
5. Sala rycerska będzie wietrzona i dezynfekowana w godzinach od 12.00 do 12.30.
Zmiany w funkcjonowaniu urzędu w związku z Covid-19
Z racji rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa Covid-19 władze gminy podjęły decyzję o zmianie formy obsługi petentów.

Imprezy biegowe zostały odwołane
Szykuje się modernizacja dróg
Zapytanie ofertowe na iluminacje świąteczne
Kasa w ratuszu została otwarta
Czyżby kolejna zmiana personalna
Ulica Chodkiewicza zostanie przebudowana