Dziękujemy wszystkim obscurowiczom za aktywną obecność. Mamy nadzieję, że polubiliście świat widziany trochę innym- nieco odkształconym, mglistym okiem puchy. Podczas warsztatów poćwiczyliśmy cierpliwość, nawdychaliśmy odczynników.. naliczyliśmy sekund...czas nabrał innego znaczenia...zwolnił... Do kolejnego tak miłego spotkania . Otworkujcie!
I kilka mądrości prowadzącej warsztaty Sylwii Muchy.
A definicja fotografii ? Czym w sumie jest fotografia? - otóż od połączenia "photos"=światło + "grapho"=pisać, rysować - jest rysowaniem...malowaniem za pomocą światła.Podczas otworkowania mniej istotne stają się szczegóły, pucha widzi jakby przez oko zmrużone , bardziej plamami, jeśli widzi kształty to już radość jest wielka.