Pokażemy wybrane prace zrealizowane w ostatnich miesiącach. Punktem wyjścia do działań sa reprodukcje słynnych malarskich dzieł, którym nadajemy drugie życie, poprzez dodawanie elementów z "innej bajki".

W ten sposób przypominamy o istnieniu klasyków, tworząc jednocześnie atmosferę lekko absurdalną i odrealnioną.

Drugi rodzaj prac, które będzie można zobaczyć to obrazy zrobione z T-shirtów...o tym więcej we Czwartek 21 maja;)

Do prac podchodzimy z przymrużeniem oka, uruchamiając wyobraźnię, otwierając głowy i zachęcając do zabawy w tzw. sztukę, która dostępna jest dla każdego, kto miałby chęć się nią pobawić...

Tym samym chcemy zachęcić szeroko rozumianą młodzież do wspólnych działań w podobnym charakterze.