W ciągu kilku pierwszych godzin obowiązywania przepisów osobiście widziałem kilka pojazdów poruszających się po Szprotawie bez włączonych świateł.
Policja zapowiada, że nie będzie taryfy ulgowej dla zapominalskich.
Włącz światła
Przypominamy, że od dzisiaj należy jeździć z włączonymi światłami mijania. Nie zastosowanie się do tego obowiązku grozi kierowcy 100 zł mandatem oraz 2 punktami karnymi.

Pieniadze na zdrowie
XVI Bieg Dziadoszan
Wezmą ceny aut pod lupę
Boimy się o życie