Tym razem odbędzie się ono w Wiechlicach (pow. żagański, gmina Szprotawa) i potrwa dwa dni. W sobotę o 17.00 rozpocznie się ono ogniskiem i uroczystą kolacją, a potem będzie zabawa, która potrwa do białego rana. Muzykę przygotuje DJ Piotruś. Następnego dnia ok. 10.00 planowana jest krótka wycieczka rowerowa po okolicy (m.in. zwiedzanie zespołu dworskiego). Koszt 55 zł od osoby. Zgłoszenia drogą mailową: agawalszabelka@wp.pl.
Wiechlice, sobota, niedziela, 17-18 października.