Tym razem odbędzie się ono w Wiechlicach (pow. żagański, gmina Szprotawa) i potrwa dwa dni. W sobotę o 17.00 rozpocznie się ono ogniskiem i uroczystą kolacją, a potem będzie zabawa, która potrwa do białego rana. Muzykę przygotuje DJ Piotruś. Następnego dnia ok. 10.00 planowana jest krótka wycieczka rowerowa po okolicy (m.in. zwiedzanie zespołu dworskiego). Koszt 55 zł od osoby. Zgłoszenia drogą mailową: agawalszabelka@wp.pl.
Wiechlice, sobota, niedziela, 17-18 października.
Wiechlice - zakończenie sezonu rowerowego
Nowosolski Klub Turystyki Krajoznawczej Turkot zaprasza wszystkich cyklistów na uroczyste zakończenie sezonu rowerowego.

Utrudnienia w ruchu koło wsi Długie
Charytatywny bieg już 15 listopada
Z młodzieżą o władzy i wyborach
Po pijanemu znęcał się nad rodziną
Piraci drogowi na terenie gminy nie są bezkarni
Inauguracja roku szkolnego w UTW
Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie
Gratulujemy strażakom - ochotnikom