Komendant natyhmiast wezwał do pracy wszystkich funkcjonariuszy, którzy ruszyli w teren. Do poszukiwań zaginionego mężczyzny dołączyli również strażacy.

Po niespełna dwóch godzinach policjanci znaleźli w lesie rower, a kawałek dalej leżącego seniora. Lekarze z pogotowia zbadali mężczyznę na miejscu. Na szczęście nie musiał jechać do szpitala. Cały i zdrowy wrócił z rodziną do domu.