Podczas posiedzenia radni odebrali zaświadczenia o wyborze z rąk przewodniczącej Miejskiej Komisji Wyborczej, a następnie złożyli ślubowanie.
Przewodniczącym Rady Miejskiej w Szprotawie został Pan Andrzej Stambulski, natomiast wiceprzewodniczącym Pan Andrzej Skawiński.
Podczas sesji uroczyste ślubowanie złożył burmistrz Mirosław Gąsik, który w swoim przemówieniu podziękował mieszkańcom Gminy Szprotawa za otrzymany mandat zaufania.
Szprotawa z nowym Burmistrzem
Podczas inauguracyjnej sesji Rady Miejskiej w Szprotawie, która odbyła się 21 listopada 2018 r., Pan Mirosław Gąsik zaprzysiężony został na Burmistrza Szprotawy. Tego dnia ślubowanie złożyli radni Rady Miejskiej w Szprotawie.

Oczy to podstawa. Bezpłatne badanie oczu dla mieszkańców Szprotawy
Wielki sukces
Jarmark Bożonarodzeniowy
Sesje Rady Miejskiej będzie można oglądać w internecie
Trwa Tydzień dla Niepodległej z SzDK
Mirosław Gąsik Burmistrzem!
W Szprotawie powstanie ośrodek dla osób z zaburzeniami psychicznymi
Zablokowana DW297