Spotkanie z burmistrzem
W przyszły poniedziałek (28 stycznia) o godz. 17.00 w sali Szprotawskiego Domu Kultury odbędzie się spotkanie burmistrza Franciszka Sitko z mieszkańcami gminy.
Tematem spotkania będzie omówienie spraw związanych z wykonaniem zadań w 2007 roku i plany miasta oraz gminy na rok 2008.

1 lutego z kranów poleci czysta woda
Informacje w sprawach podatkowych
Uwaga zmiany w rozkładzie jazdy pociągów
Halina Benedyk zaśpiewa kolędy
Autobus zamiast szynobusu
Można zgłaszać kandydatów do oświatowych laurów