Z uwagi na pandemię choroby koronawirusowej Covid-19 zaistniała konieczność podjęcia działań ochronnych utrudniających rozprzestrzenianie się wirusa powodującego tę chorobę. Z tego powodu najbliższe obrady rady będą się odbywały w sposób zdalny, aby nie narażać radnych oraz pracowników urzędu na ewentualne zarażenie się. Transmisję z obrad można będzie śledzić na żywo za pomocą portalu youtube.com.