Sesja Rady Miejskiej
W najbliższy piątek 24 kwietnia odbędzie się sesja Rady Miejskiej. Będzie to pierwsza w historii gminy przeprowadzona zdalnie.
Z uwagi na pandemię choroby koronawirusowej Covid-19 zaistniała konieczność podjęcia działań ochronnych utrudniających rozprzestrzenianie się wirusa powodującego tę chorobę. Z tego powodu najbliższe obrady rady będą się odbywały w sposób zdalny, aby nie narażać radnych oraz pracowników urzędu na ewentualne zarażenie się. Transmisję z obrad można będzie śledzić na żywo za pomocą portalu youtube.com.

Szprotawa w czasie kwarantanny
Szprotawski pakiet antykryzysowy
Dotacja dla gminy w ramach projektu Zdalna szkoła
14 zakażonych koronawirusem, w tym aż 10 z Wiechlic. 848 osób na kwarantannie
Pozostały dwa dni by wspomóc leczenie Agaty
Koronawirus - odwołana sesja Rady Miejskiej