Przebadaj się!
W niedzielę w godz. 12.00-16.00 w Żaganiu odbędzie się powiatowy piknik zdrowia.
Kto chce się za darmo przebadać lub skonsultować z lekarzem, może przyjść na teren byłego oddziału chirurgicznego szpitala (ul. Żelazna). Przyjmować będą specjaliści m.in. z fizjoterapii, onkologii, otyłości dzieci, medycyny sportowej, kardiolodzy, chirurdzy, diabetolog, ortopeda. Będzie można bezpłatnie wykonać badania m. in. echa serca, USG jamy brzusznej, EKG, poziomu cukru we krwi czy ciśnienia tętniczego.

Tu na razie jest gruz
Zmiany i nowości w Izbie Historii
Lewe pożyczki
Mistrzowskie korki na granicy