W listopadzie Rada Miejska wyraziła zgodę na wzniesienie pomnika upamiętniającego bitwę w Lesie Dziadoszyców która miała miejsce w 1015 roku.
Do istniejącego cokołu będącego pozostałością po pomniku upamiętniającym kanclerza Rzeszy Niemieckiej Otto von Bismarka domontowano tablicę z napisem Bitwa w lesie Dziadoszyców 1 września 1015.
Dodatkowo uporządkowano teren wokół pomnika, wycięto samosiejki, które go zasłaniały. Zdjęcia pomnika znajdują się w galerii dołączonej do wiadomości.
Pomnik w parku został ukończony
Zakończyły się prace przy pomniku na terenie Parku Słowiańskiego.


Jakie inwestycje będą realizowane w roku 2020
Pomoc mieszkańcom, którzy ucierpieli w pożarze
Nowy rozkład jazdy pociągów
Niedługo Jarmark Bożonarodzeniowy
Ogłoszono postępowanie dotyczące boiska w Witkowie
Zakaz wstępu do lasów
Zakończył się remont wiaty
W Szprotawie powstał mural