Piknik rodzinny
Na Pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Szprotawski Dom Kultury, było naprawdę rodzinnie. Dzieciaki szalały w strefie rekreacyjnej, grając w bilard, ping - ponga, rzucając lotkami, łowiąc rybki, zbijając kręgle czy też pokonując tunel pomiędzy zamkami. ale to nie wszystko rozwiązywały zagadki i wykazały się wiedzą o Konstytucji 3 Maja i ekologii.
Wszystkie zmagania nagradzane były nagrodami ufundowanymi przez Jednostkę realizującą Projekt " Kompleksowe rozwiązanie gospodarki wodno ściekowej dla aglomeracji Szprotawa". Te , które chciały popracować na stanowisku plastycznym mogły samodzielnie wykonać flagietki biało - czerwone i zabrać je ze sobą do domu. Wielką frajdę sprawiło dzieciom budowanie biało - czerwonego tortu . "Ciastem" były papierowe tulejki po różnych papierach. Później zrobiliśmy sobie rodzinne zdjęcie z tym tortem. Dorośli obserwowali swoje pociechy, czasem pomagając. Sami doskonale bawili się ,słuchając Szprotawskiej Orkiestry Dętej. Na zakończenie przy akompaniamencie orkiestry - pod dyrekcją Zdzisława Głowackiego- wszyscy zaśpiewaliśmy " Wiwat maj 3 maj".

3-cio Majowy koncert U źródeł
Recydywita znecał się nad kotem
Podziękowania dla szprotawskich bibliotekarzy
Wybory Prezydenta RP
Ukradł urządzenie do froterowania podłogi
Majówkowe imprezy u naszych sąsiadów
KONKURS NA MASKOTKĘ SzDK!!!
Tematyka spotkań Radnych w komisjach