Wszystkie zmagania nagradzane były nagrodami ufundowanymi przez Jednostkę realizującą Projekt " Kompleksowe rozwiązanie gospodarki wodno ściekowej dla aglomeracji Szprotawa". Te , które chciały popracować na stanowisku plastycznym mogły samodzielnie wykonać flagietki biało - czerwone i zabrać je ze sobą do domu. Wielką frajdę sprawiło dzieciom budowanie biało - czerwonego tortu . "Ciastem" były papierowe tulejki po różnych papierach. Później zrobiliśmy sobie rodzinne zdjęcie z tym tortem. Dorośli obserwowali swoje pociechy, czasem pomagając. Sami doskonale bawili się ,słuchając Szprotawskiej Orkiestry Dętej. Na zakończenie przy akompaniamencie orkiestry - pod dyrekcją Zdzisława Głowackiego- wszyscy zaśpiewaliśmy " Wiwat maj 3 maj".