Wczoraj przed południem na ul. Basztowej w Szprotawie patrol zatrzymał do kontroli BMW. Prowadził go 48-letni mężczyzna, od którego policjanci od razu wyczuli woń alkoholu.

Badanie alkomatem wykazało, że miał dwa promile alkoholu. W trakcie badania alkomatem kierowca wręczył policjantom 100zł. Powiedział, że to w zamian za odstąpienie od kontroli.
Jerzy S. został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy

Dziś w żagańskiej prokuraturze rejonowej zostaną mu przedstawione zarzuty jazdy po pijanemu i wręczenia łapówki. Grozi mu kara do ośmiu lat więzienia.