Wczoraj dyżurny komisariatu w Szprotawie został zawiadomiony przez personel jednej z drogerii, że w sklepie są dwie kobiety, które kradną kosmetyki.

Po przyjeździe na miejsce policjanci zatrzymali dwie mieszkanki Żar. Rzeczywiście ukradły kosmetyki o wartości 1.2 zł. Zatrzymane kobiety były pijane. 26-letnia Wioletta T. miała 1,7 promila alkoholu w organizmie, a 39-letnia Edyta B. 0,2 promila.

Obie kobiety zostały zatrzymane do wytrzeźwienia. Kiedy będą trzeźwe policjanci postawią im zarzut kradzieży. Grozi kara do pięciu lat więzienia.