Ludwik Połulski mówi, że bez tego mostu we wsi żyło się dużo gorzej.
O sprawie pisaliśmy wielokrotnie. Po interwencjach „GL” mieszkańcom wsi żołnierze wybudowali tymczasową kładkę. Nowy most wygląda solidnie i jak komentują mieszkańcy starczy na długie lata.
Most w Bobrowicach czeka na otwarcie
Na 8 lutego zapowiedziano otwarcie nowej przeprawy w Bobrowicach. Sami mieszkańcy już od kilku tygodni korzystają z mostu. Są zachwyceni.

Ferie zimowe w Lesznie Górnym
Pożar domu sołtysa w Borowinie
Zakończone śledztwo przeciwko dilerowi
Załóż firmę, dostaniesz dotację
Ranking szkół nauki jazdy