Ludwik Połulski mówi, że bez tego mostu we wsi żyło się dużo gorzej.

O sprawie pisaliśmy wielokrotnie. Po interwencjach „GL” mieszkańcom wsi żołnierze wybudowali tymczasową kładkę. Nowy most wygląda solidnie i jak komentują mieszkańcy starczy na długie lata.