– To ponad 2 miliony złotych, które nie zostały zapłacone przez poprzednie władze samorządowe – powiedział Andrzej Stambulski przewodniczący Rady Miasta Szprotawa.
– Egzekucja tego długu doprowadzi gminę Szprotawa do skraju bankructwa – powiedział burmistrz Mirosław Gąsik.
Cały artykuł jest dostępny tutaj.
Komornik w szprotawskim ratuszu
Jak informuje Radio Zachód komornik ponownie zapukał do drzwi szprotawskiego ratusza z prawomocnym nakazem zapłaty. Chodzi o dług na rzecz firmy wykonującej kanalizację miasta.

Ogłoszono postępowanie na wymianę nawierzchni
Gmina poszukuje oszczędności
Zderzenie dwóch samochodów na światłach
Rekordowy 27. Finał WOŚP
Ogłoszono przetarg na odtworzenie chodnika
Takie ferie tylko w SzDK!
27 Finał WOŚP w Szprotawie