We wtorek, 2 maja, o godz. 14.00 z parku przy SzDK wyruszy biało-czerwony korowód, który przejdzie ulicami Szprotawy przed ratusz. O godz. 14.20 nastąpi uroczyste wciągnięcie flagi na maszt, a następnie Pokaz Musztry Paradnej oraz koncert Wojskowej Orkiestry z Żagania.

Uroczystości z okazji 226. rocznicy uchwalenia konstytucji 3 Maja rozpoczną się o godz. 12.00, przed szprotawskim ratuszem. W programie koncerty Kapeli Podwórkowej oraz Szprotawskiej Orkiestry Dętej. Dla najmłodszych Szprotawian – animacje i konkursy.

Szczegółowy program uroczystości można pobrać tutaj.