Na kolejny etap konkursu, którego organizatorem był Szprotawski Dom Kultury wraz z Centrum Animacji i Kultury w Zielonej Górze, przyjechali najlepsi recytatorzy z powiatu żagańskiego. Rywalizacja była bardzo zacięta. Ubiegłoroczna finalistka oraz laureatka szczebla wojewódzkiego sprzed dwóch lat udowodniła jednak, że nadal jest w formie i wciąż potrafi czarować słowem. Ponownie zachwyciła jury fragmentem prozy D. Suwalskiej „Znowu kręcisz, Zuźka”. Uzyskała tytuł laureata i została nominowana do ostatniego wojewódzkiego etapu konkursu, który odbędzie się 19 maja br. w Kargowej.
Gratulujemy sukcesu Magdalenie oraz jej instruktorce pani Annie Ciołce. Trzymamy też kciuki za finał!
Czaruje słowem
Magdalena Ciołka z Zespołu Szkół w Wiechlicach wygrała eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego i jako jedyna w swojej kategorii wiekowej będzie reprezentować naszą gminę w województwie.

Szanują zieleń
Upił się i spadł z wiaduktu
IRLANDIA 3D w Galerii Pryzmat
Bezpieczny majowy weekend
Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Inwestor ucieka ze Szprotawy
Zaproszenie na mityng