Zgłoszenia należy składać na załączonych drukach. We wrześniu zacznie się głosowanie. Każdy mieszkaniec, który ukończył 16 lat będzie mógł wybrać od 1 do 3 zadań. Głosowanie odbędzie się na ogłoszonych wzorach kart. Głosować będzie można tylko jeden raz.