Dzieciaczki bawiły się wesoło, gdy nagle na sale wkroczył św. Mikołaj zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy, dzieci jak zaczarowane słuchały wszelkich poleceń szanownego gościa.
Tańce, przeplatane były konkursy z nagrodami, na zakończenie wybrana została królowa i król balu która nie opuściła parkietu choćby na chwilę . Wszyscy roztańczeni udali się do domów, zabierając ze sobą nagrody, uśmiech i wspomnienia.