Dyrektor oddziału Funduszu Helena Hatka zapewnia, że sytuacja służby zdrowia oraz pacjentów powinna cały czas się poprawiać. Służyć temu mają między innymi nowe rozwiązania dotyczące zabiegów wysokospecjalistycznych. Powstaną now oddziały szpitalne: w Międzyrzeczu kardiolologiczny, w Zielonej Górze hematologiczny, a w Nowej Soli chirurgi onkologicznej. Powstanie również pierwszy oddział geriatryczny w szpitalu "Na wyspie" w Żarach.
Więcej pieniędzy na zdrowie
W nowym roku budżet lubuskiego NFZ będzie o 14 procent większy. Jednak cała nadwyżka zostanie przekazana na podwyżki dla pracowników służby zdrowia.

Koniec roku
Z mostem i stadionem
Czy nie będzie już rodowitych Szprotawian?
Mają większe diety
Dzień pełen szczęścia