Aby dobrej tradycji stało się zadość, spotkamy się ze swoimi nauczycielami w szkole a wieczorem zatańczymy na Balu Absolwentów, który potrwa, mamy nadzieję, do białego rana.


Program uroczystości:

Od godz. 9,00 rejestracja uczestników przed budynkiem szkoły

10.00 - Msza święta w kościele pw. WNMP w Szprotawie

11.00 - Szprotawski Dom Kultury - część oficjalna

Uroczysta parada uczestników zjazdu ul. Niepodległości w asyście Orkiestry Wojskowej

13.00 – Zwiedzanie szkoły oraz spotkania w klasach

14.00 - mecz siatkówki Absolwenci vs Uczniowie

19.00 – Bal Absolwentów w restauracji „Dworek”, godz. 19.00

Zapraszamy!