Burmistrz - Wybory Samorzadowe 2014

Szczegółowe wyniki wyborów - Burmistrz

Rada Miejska - Wybory Samorzadowe 2014
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 1
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Ciołek Andrzej Sebastian KW Prawo i Sprawiedliwość 36 Szprotawa 15
6 1 Stochel-Matuszak Urszula KKW SLD Lewica Razem 49 Cieciszów 4
17 1 Grono Bartłomiej Kazimierz KWW Inicjatyw Lokalnych 29 Szprotawa 75
18 1 Matkowska Janina KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 41 Szprotawa 79
19 1 Magdziak Zbigniew KWW Sz F Gospodarcze Zbigniewa Magdziaka 63 Szprotawa 52
21 1 Skawiński Andrzej Krzysztof KW Szansa dla Szprotawy 49 Szprotawa 127
22 1 Ruducha Jan Adam KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 53 Szprotawa 97
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 2
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Grocholska Teresa KW Prawo i Sprawiedliwość 58 Szprotawa 39
17 1 Grzymkowski Jarosław KWW Inicjatyw Lokalnych 60 Szprotawa 142
19 1 Dołęcka-Bębenek Agnieszka Maria KWW Sz F Gospodarcze Zbigniewa Magdziaka 36 Szprotawa 28
20 1 Sikorski Piotr Rafał KWW Józefa Rubachy 39 Szprotawa 187
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 3
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Jurdziński Piotr Leszek KW Prawo i Sprawiedliwość 42 Szprotawa 20
6 1 Denkiewicz Mieczysław KKW SLD Lewica Razem 66 Szprotawa 58
17 1 Suchecki Zbigniew Marian KWW Inicjatyw Lokalnych 70 Szprotawa 24
18 1 Ceremuga Józef KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 67 Szprotawa 85
20 1 Szymczak Jan Paweł KWW Józefa Rubachy 56 Szprotawa 166
22 1 Jakubowska Edyta Anna KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 30 Szprotawa 44
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 4
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Mastalerz Piotr KW Prawo i Sprawiedliwość 30 Szprotawa 43
21 1 Szafert Stanisław KW Szansa dla Szprotawy 58 Szprotawa 75
22 1 Stambulski Andrzej KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 53 Szprotawa 177
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 5
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
1 1 Siwicki Maciej Wojciech Komitet Wyborczy PSL 28 Szprotawa 111
3 1 Pająk Kazimierz KW Prawo i Sprawiedliwość 66 Szprotawa 16
18 1 Rapiej Małgorzata KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 40 Szprotawa 56
22 1 Sitko Franciszek KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 81 Szprotawa 65
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 6
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
1 1 Grabowski Zygmunt Stanisław Komitet Wyborczy PSL 55 Szprotawa 121
3 1 Murzydło Piotr Tadeusz KW Prawo i Sprawiedliwość 37 Szprotawa 84
6 1 Jankowski Damian Marek KKW SLD Lewica Razem 28 Szprotawa 7
18 1 Piwtorak Zenona KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 63 Szprotawa 74
22 1 Górniak Lech Adam KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 70 Szprotawa 17
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 7
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Ziembińska Iwona Izabela KW Prawo i Sprawiedliwość 25 Nowa Kopernia 39
6 1 Kaniuk Jan Piotr KKW SLD Lewica Razem 66 Szprotawa 75
17 1 Łukaszewicz Jan Józef KWW Inicjatyw Lokalnych 58 Szprotawa 37
18 1 Gancarczyk Beata Zofia KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 42 Szprotawa 62
20 1 Kufel Grażyna KWW Józefa Rubachy 51 Szprotawa 89
21 1 Rosół Stanisław Andrzej KW Szansa dla Szprotawy 49 Szprotawa 136
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 8
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Baryła Kamila KW Prawo i Sprawiedliwość 25 Nowa Kopernia 56
6 1 Chmielewski Jan KKW SLD Lewica Razem 64 Szprotawa 68
17 1 Buchowski Wojciech Łukasz KWW Inicjatyw Lokalnych 25 Szprotawa 36
18 1 Mikołajczyk Izabela Anna KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 28 Szprotawa 38
21 1 Wiech Tadeusz Daniel KW Szansa dla Szprotawy 48 Szprotawa 171
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 9
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Oleśków Waldemar KW Prawo i Sprawiedliwość 46 Szprotawa 23
6 1 Bagińsi Marian KKW SLD Lewica Razem 68 Szprotawa 0
17 1 Przybylski Sławomir KWW Inicjatyw Lokalnych 38 Siecieborzyce 5
18 1 Sklepińska Mariola Urszula KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 56 Szprotawa 23
20 1 Wilanowska Wanda KWW Józefa Rubachy 61 Szprotawa 32
22 1 Barylak Ryszard Franciszek KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 64 Szprotawa 83
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 10
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Rajch Bogdan Leon KW Prawo i Sprawiedliwość 60 Szprotawa 23
6 1 Górski Janusz KKW SLD Lewica Razem 49 Szprotawa 40
17 1 Sowicz Edward Zbigniew KWW Inicjatyw Lokalnych 68 Szprotawa 32
18 1 Pakuła Roman KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 56 Szprotawa 211
20 1 Wróblewski Jan KWW Józefa Rubachy 57 Szprotawa 89
22 1 Żybort Bogusław KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 52 Szprotawa 41
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 11
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Śliska Józefa Danuta KW Prawo i Sprawiedliwość 65 Szprotawa 55
6 1 Jankowski Julian Adam KKW SLD Lewica Razem 67 Szprotawa 43
21 1 Sęp Grażyna KW Szansa dla Szprotawy 63 Szprotawa 90
22 1 Siuda Piotr KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 36 Szprotawa 113
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 12
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Hałabura Mariusz KW Prawo i Sprawiedliwość 42 Długie 34
17 1 Migas Zdzisław Wiesław KWW Inicjatyw Lokalnych 65 Szprotawa 47
18 1 Zarzeczny Marcin KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 36 Henryków 60
21 1 Chmara Jerzy KW Szansa dla Szprotawy 43 Henryków 104
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 13
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Ochmańska Monika Justyna KW Prawo i Sprawiedliwość 24 Szprotawa 3
17 1 Poźniak Elżbieta Krystyna KWW Inicjatyw Lokalnych 47 Siecieborzyce 99
18 1 Prokop Elżbieta KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 60 Siecieborzyce 21
19 1 Macała Leszek KWW Sz F Gospodarcze Zbigniewa Magdziaka 65 Szprotawa 27
20 1 Ziarniak Halina Zofia KWW Józefa Rubachy 57 Siecieborzyce 20
22 1 Biliński Janusz KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 54 Siecieborzyce 154
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 14
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Buchowska Katarzyna Paulina KW Prawo i Sprawiedliwość 25 Szprotawa 13
20 1 Zarzecka Monika KWW Józefa Rubachy 36 Długie 132
22 1 Wejknis Lucyna Elżbieta KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 51 Długie 124
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 15
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Pigdanowicz Marek KW Prawo i Sprawiedliwość 47 Nowa Kopernia 3
17 1 Tyrcz Małgorzata Dorota KWW Inicjatyw Lokalnych 41 Witków 89
18 1 Wypasek Stanisław KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 56 Witków 88
20 1 Jakowicka Beata Jolanta KWW Józefa Rubachy 45 Borowina 137
22 1 Peca Maria Jolanta KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 60 Borowina 15
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 16
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
1 1 Augustyniak Wanda Komitet Wyborczy PSL 62 Pasterzowice 58
3 1 Ziętek Mieczysław KW Prawo i Sprawiedliwość 66 Szprotawa 10
17 1 Wilczyńska Władysława Grażyna KWW Inicjatyw Lokalnych 48 Pasterzowice 51
22 1 Kalik Władysław Stanisław KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 64 Pasterzowice 52
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 17
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Płaskociński Piotr KW Prawo i Sprawiedliwość 27 Szprotawa 9
6 1 Oleśków Andrzej KKW SLD Lewica Razem 56 Dzikowice 45
17 1 Romanowski Zdzisław KWW Inicjatyw Lokalnych 54 Dzikowice 91
18 1 Flis Janusz KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 32 Cieciszów 15
20 1 Pachurka Maciej Błażej KWW Józefa Rubachy 46 Dzikowice 139
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 18
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Jurkowski Janusz KW Prawo i Sprawiedliwość 66 Wiechlice 31
17 1 Matuszewski Szymon Cezary KWW Inicjatyw Lokalnych 49 Wiechlice 134
20 1 Watras Andrzej KWW Józefa Rubachy 48 Wiechlice 111
22 1 Czuchta Maria KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 48 Dziećmiarowice 30
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 19
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
1 1 Zubal Jarosław Sławomir Komitet Wyborczy PSL 26 Dziećmiarowice 133
3 1 Głuszyk MIeczysław KW Prawo i Sprawiedliwość 58 Szprotawa 22
6 1 Brodziński Mateusz KKW SLD Lewica Razem 18 Wiechlice 56
18 1 Grzeszczak Dorota Katarzyna KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 50 Wiechlice 85
22 1 Lis Joanna KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 40 Wiechlice 59
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 20
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Byro Arkadiusz KW Prawo i Sprawiedliwość 32 Szprotawa 5
17 1 Panasewicz Waldemar KWW Inicjatyw Lokalnych 68 Leszno Górne 88
18 1 Chrupałła Mariusz Piotr KWW Gmina i Powiat Przyjazne Ludziom 28 Sieraków 56
19 1 Malinowski Bogusław Bogdan KWW Sz F Gospodarcze Zbigniewa Magdziaka 52 Leszno Górne 57
20 1 Stachurski Jerzy Michał KWW Józefa Rubachy 65 Bobrowice 50
22 1 Romanowska Anna Joanna KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 32 Szprotawa 29
Wyniki wyborów: Okręg wyborczy nr 21
Nr listy Pozycja Nazwisko i imiona Komitet wyborczy Wiek Miejsce zamieszkania Ilość głosów
3 1 Rudzka Judyta Katarzyna KW Prawo i Sprawiedliwość 25 Szprotawa 11
6 1 Gramera Henryk Józef KKW SLD Lewica Razem 66 Leszno Górne 19
19 1 Opas Janina Maria KWW Sz F Gospodarcze Zbigniewa Magdziaka 62 Bobrowice 12
20 1 Sobczak Władysław KWW Józefa Rubachy 67 Wiechlice 277
22 1 Śladewska Halina Maria KW Przyjaciół Ziemi Szprotawskiej 67 Leszno Górne 61
Rada powiatu - Wybory Samorzadowe 2014

Szczegółowe wyniki wyborów - Rada powiatu