Klasa B: Żagań - 2016 - 2017 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Czarni Przybmierz
14
14
0
0
86 : 8
42
2.
Kwisa Trzebów
15
14
0
1
74 : 10
42
3.
Traper Chichy
15
9
1
5
50 : 33
28
4.
Płomień Czerna
15
8
1
6
45 : 47
25
5.
Zorza Brzeźnica
15
7
2
6
30 : 24
23
6.
Garbarnia Leszno Górne
15
7
2
6
39 : 46
23
7.
Husaria Niegosławice
15
5
5
5
37 : 45
20
8.
UKS Witków
15
5
2
8
33 : 45
17
9.
Raptus Dzikowice
15
4
2
9
35 : 55
14
10.
Budowlani II Gozdnica
15
4
0
11
22 : 54
12
11.
Piast Wichów
15
1
4
10
22 : 49
7
12.
Victoria Siecieborzyce
14
1
1
12
17 : 74
4
1 kolejka 27-28 sierpnia 2016 -

Budowlani II Gozdnica - Zorza Brzeźnica 0:3

Czarni Przybmierz - Victoria Siecieborzyce 14:0

Garbarnia Leszno Górne - UKS Witków 1:3

Kwisa Trzebów - Raptus Dzikowice 7:0

Płomień Czerna - Piast Wichów 5:2

Traper Chichy - Husaria Niegosławice 0:0

2 kolejka 3-4 września 2016 -

Zorza Brzeźnica - Piast Wichów 2:2

Raptus Dzikowice - Płomień Czerna 3:4

Traper Chichy - Kwisa Trzebów 0:3

UKS Witków - Husaria Niegosławice 2:2

Victoria Siecieborzyce - Garbarnia Leszno Górne 1:5

Budowlani II Gozdnica - Czarni Przybmierz 0:10

3 kolejka 10-11 września 2016 -

Czarni Przybmierz - Zorza Brzeźnica 2:0

Garbarnia Leszno Górne - Budowlani II Gozdnica 1:2

Husaria Niegosławice - Victoria Siecieborzyce 4:3

Kwisa Trzebów - UKS Witków 2:1

Płomień Czerna - Traper Chichy 3:1

Piast Wichów - Raptus Dzikowice 2:2

4 kolejka 17-18 września 2016 -

Zorza Brzeźnica - Raptus Dzikowice 4:1

Traper Chichy - Piast Wichów 3:0

UKS Witków - Płomień Czerna 5:2

Victoria Siecieborzyce - Kwisa Trzebów 1:6

Budowlani II Gozdnica - Husaria Niegosławice 2:5

Czarni Przybmierz - Garbarnia Leszno Górne 6:2

5 kolejka 24-25 września 2016 -

Garbarnia Leszno Górne - Zorza Brzeźnica 0:0

Husaria Niegosławice - Czarni Przybmierz 0:9

Kwisa Trzebów - Budowlani II Gozdnica 11:0

Płomień Czerna - Victoria Siecieborzyce 7:0

Piast Wichów - UKS Witków 1:2

Raptus Dzikowice - Traper Chichy 8:3

6 kolejka 1-2 października 2016 -

Zorza Brzeźnica - Traper Chichy 1:3

UKS Witków - Raptus Dzikowice 3:3

Victoria Siecieborzyce - Piast Wichów 5:1

Budowlani II Gozdnica - Płomień Czerna 2:3

Czarni Przybmierz - Kwisa Trzebów 1:0

Garbarnia Leszno Górne - Husaria Niegosławice 4:3

7 kolejka 8-9 października 2016 -

Husaria Niegosławice - Zorza Brzeźnica 4:2

Kwisa Trzebów - Garbarnia Leszno Górne 11:0

Płomień Czerna - Czarni Przybmierz 1:5

Piast Wichów - Budowlani II Gozdnica 4:2

Raptus Dzikowice - Victoria Siecieborzyce 5:1

Traper Chichy - UKS Witków 3:2

8 kolejka 15-16 października 2016 -

Zorza Brzeźnica - UKS Witków 5:1

Victoria Siecieborzyce - Traper Chichy 1:7

Budowlani II Gozdnica - Raptus Dzikowice 2:0

Czarni Przybmierz - Piast Wichów 9:0

Garbarnia Leszno Górne - Płomień Czerna 4:2

Husaria Niegosławice - Kwisa Trzebów 0:3

9 kolejka 22-23 października 2016 -

Kwisa Trzebów - Zorza Brzeźnica 3:0

Płomień Czerna - Husaria Niegosławice 3:3

Piast Wichów - Garbarnia Leszno Górne 2:2

Raptus Dzikowice - Czarni Przybmierz 1:11

Traper Chichy - Budowlani II Gozdnica 2:0

UKS Witków - Victoria Siecieborzyce 6:2

10 kolejka 29-30 października 2016 -

Zorza Brzeźnica - Victoria Siecieborzyce 3:0

Budowlani II Gozdnica - UKS Witków 4:0

Czarni Przybmierz - Traper Chichy 3:2

Garbarnia Leszno Górne - Raptus Dzikowice 7:2

Husaria Niegosławice - Piast Wichów 2:2

Kwisa Trzebów - Płomień Czerna 7:2

11 kolejka 5-6 listopada 2016 -

Płomień Czerna - Zorza Brzeźnica 3:1

Piast Wichów - Kwisa Trzebów 2:4

Raptus Dzikowice - Husaria Niegosławice 2:4

Traper Chichy - Garbarnia Leszno Górne 5:0

UKS Witków - Czarni Przybmierz 0:5

Victoria Siecieborzyce - Budowlani II Gozdnica 1:6

12 kolejka 25 - 26 marca 2017 -

Husaria Niegosławice - Traper Chichy 1:6

Zorza Brzeźnica - Budowlani II Gozdnica 0:3

Na boisku 4:1 zweryfikowany jako walkower

Victoria Siecieborzyce - Czarni Przybmierz :

3.05.2017

UKS Witków - Garbarnia Leszno Górne 2:3

Raptus Dzikowice - Kwisa Trzebów 1:2

Piast Wichów - Płomień Czerna 1:2

13 kolejka 1 - 2 kwietnia 2017 -

Piast Wichów - Zorza Brzeźnica 1:2

Płomień Czerna - Raptus Dzikowice 1:4

Kwisa Trzebów - Traper Chichy 8:2

Husaria Niegosławice - UKS Witków 4:5

Garbarnia Leszno Górne - Victoria Siecieborzyce 4:0

Czarni Przybmierz - Budowlani II Gozdnica 3:0

14 kolejka 8 - 9 kwietnia 2017 -

Zorza Brzeźnica - Czarni Przybmierz 0:2

Budowlani II Gozdnica - Garbarnia Leszno Górne 1:4

Victoria Siecieborzyce - Husaria Niegosławice 2:2

UKS Witków - Kwisa Trzebów 0:3

Traper Chichy - Płomień Czerna 8:2

Raptus Dzikowice - Piast Wichów 2:1

15 kolejka 22 - 23 kwietnia 2017 -

Raptus Dzikowice - Zorza Brzeźnica 1:3

Piast Wichów - Traper Chichy 1:5

Płomień Czerna - UKS Witków 5:1

Kwisa Trzebów - Victoria Siecieborzyce 4:0

Husaria Niegosławice - Budowlani II Gozdnica 3:0

Garbarnia Leszno Górne - Czarni Przybmierz 2:6

16 kolejka 29 - 30 kwietnia 2017 -

Zorza Brzeźnica - Garbarnia Leszno Górne :

Czarni Przybmierz - Husaria Niegosławice :

Budowlani II Gozdnica - Kwisa Trzebów :

Victoria Siecieborzyce - Płomień Czerna :

UKS Witków - Piast Wichów :

Traper Chichy - Raptus Dzikowice :

17 kolejka 6 - 7 maja 2017 -

Traper Chichy - Zorza Brzeźnica :

Raptus Dzikowice - UKS Witków :

Piast Wichów - Victoria Siecieborzyce :

Płomień Czerna - Budowlani II Gozdnica :

Kwisa Trzebów - Czarni Przybmierz :

Husaria Niegosławice - Garbarnia Leszno Górne :

18 kolejka 13 - 14 maja 2017 -

Zorza Brzeźnica - Husaria Niegosławice :

Garbarnia Leszno Górne - Kwisa Trzebów :

Czarni Przybmierz - Płomień Czerna :

Budowlani II Gozdnica - Piast Wichów :

Victoria Siecieborzyce - Raptus Dzikowice :

UKS Witków - Traper Chichy :

19 kolejka 20 - 21 maja 2017 -

UKS Witków - Zorza Brzeźnica :

Traper Chichy - Victoria Siecieborzyce :

Raptus Dzikowice - Budowlani II Gozdnica :

Piast Wichów - Czarni Przybmierz :

Płomień Czerna - Garbarnia Leszno Górne :

Kwisa Trzebów - Husaria Niegosławice :

20 kolejka 27 maja 2017 -

Zorza Brzeźnica - Kwisa Trzebów :

Husaria Niegosławice - Płomień Czerna :

Garbarnia Leszno Górne - Piast Wichów :

Czarni Przybmierz - Raptus Dzikowice :

Budowlani II Gozdnica - Traper Chichy :

Victoria Siecieborzyce - UKS Witków :

21 kolejka 3 - 4 czerwca 2017 -

Victoria Siecieborzyce - Zorza Brzeźnica :

UKS Witków - Budowlani II Gozdnica :

Traper Chichy - Czarni Przybmierz :

Raptus Dzikowice - Garbarnia Leszno Górne :

Piast Wichów - Husaria Niegosławice :

Płomień Czerna - Kwisa Trzebów :

22 kolejka 10 czerwca 2017 -

Zorza Brzeźnica - Płomień Czerna :

Kwisa Trzebów - Piast Wichów :

Husaria Niegosławice - Raptus Dzikowice :

Garbarnia Leszno Górne - Traper Chichy :

Czarni Przybmierz - UKS Witków :

Budowlani II Gozdnica - Victoria Siecieborzyce :