Klasa okręgowa: Zielona Góra - 2004 - 2005 - Tabela
Lp. |
Nazwa drużyny |
Me |
Zw |
Re |
Pr |
Bilans |
Pkt |
1. |
Budowlani Lubsko |
30 |
18 |
4 |
8 |
82 : 44 |
58 |
2. |
Błękitni Toporów |
30 |
16 |
7 |
7 |
61 : 26 |
55 |
3. |
Carina Gubin |
30 |
16 |
4 |
10 |
59 : 44 |
52 |
4. |
Sprotavia Szprotawa |
30 |
15 |
5 |
10 |
73 : 47 |
50 |
5. |
Pogoń Wschowa |
30 |
14 |
7 |
9 |
42 : 34 |
49 |
6. |
Błękitni Świdnica |
30 |
13 |
9 |
8 |
51 : 39 |
48 |
7. |
Garbarnia Leszno Górne |
30 |
13 |
7 |
10 |
58 : 45 |
46 |
8. |
Lechia II Zielona Góra |
30 |
13 |
6 |
11 |
54 : 57 |
45 |
9. |
Błękitni Olbrachtów |
30 |
13 |
5 |
12 |
64 : 50 |
44 |
10. |
Błękitni Lubięcin |
30 |
13 |
4 |
13 |
57 : 60 |
43 |
11. |
Korona Kożuchów |
30 |
10 |
9 |
11 |
50 : 38 |
39 |
12. |
Zjednoczeni Lubrza |
30 |
11 |
6 |
13 |
58 : 47 |
39 |
13. |
KP Piast Iłowa |
30 |
12 |
2 |
16 |
49 : 62 |
38 |
14. |
Avia Siedlnica |
30 |
9 |
4 |
17 |
38 : 73 |
31 |
15. |
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne |
30 |
8 |
3 |
19 |
47 : 98 |
27 |
16. |
Tupliczanka Tuplice |
30 |
3 |
4 |
23 |
34 : 113 |
13 |
Kolejka 1 - 7-8 sierpnia -
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Lechia II Zielona Góra 2:6
Błękitni Olbrachtów - Błękitni Świdnica 2:3
Błękitni Lubięcin - Korona Kożuchów 0:3
Zjednoczeni Lubrza - KP Piast Iłowa 1:2
Avia Siedlnica - Pogoń Wschowa 1:3
Tupliczanka Tuplice - Budowlani Lubsko 0:3
Sprotavia Szprotawa - Garbarnia Leszno Górne 3:0
Carina Gubin - Błękitni Toporów 0:2
Kolejka 2 - 14-15 sierpnia -
Lechia II Zielona Góra - Błękitni Toporów 0:2
Garbarnia Leszno Górne - Carina Gubin 3:0
Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa 3:5
Pogoń Wschowa - Tupliczanka Tuplice 2:0
KP Piast Iłowa - Avia Siedlnica 6:0
Korona Kożuchów - Zjednoczeni Lubrza 0:0
Błękitni Świdnica - Błękitni Lubięcin 3:1
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Błękitni Olbrachtów 2:5
Kolejka 3 - 21-22 sierpnia -
Błękitni Olbrachtów - Lechia II Zielona Góra 2:3
Błękitni Lubięcin - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1:1
Zjednoczeni Lubrza - Błękitni Świdnica 2:1
Avia Siedlnica - Korona Kożuchów 2:2
Tupliczanka Tuplice - KP Piast Iłowa 4:3
Sprotavia Szprotawa - Pogoń Wschowa 0:0
Carina Gubin - Budowlani Lubsko 2:5
Błękitni Toporów - Garbarnia Leszno Górne 0:1
Kolejka 4 - 28-29 sierpnia -
Lechia II Zielona Góra - Garbarnia Leszno Górne 1:0
Budowlani Lubsko - Błękitni Toporów 3:0
Pogoń Wschowa - Carina Gubin 2:0
KP Piast Iłowa - Sprotavia Szprotawa 3:1
Korona Kożuchów - Tupliczanka Tuplice 2:2
Błękitni Świdnica - Avia Siedlnica 2:1
Błękitni Olbrachtów - Błękitni Lubięcin 2:4
Zjednoczeni Lubrza - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2:1
Kolejka 5 - 4-5 września -
Błękitni Lubięcin - Lechia II Zielona Góra 3:3
Zjednoczeni Lubrza - Błękitni Olbrachtów 1:3
Avia Siedlnica - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1:2
Tupliczanka Tuplice - Błękitni Świdnica 0:2
Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów 2:0
Carina Gubin - KP Piast Iłowa 4:1
Błękitni Toporów - Pogoń Wschowa 2:0
Garbarnia Leszno Górne - Budowlani Lubsko 0:3
Kolejka 6 - 11-12 września -
Lechia II Zielona Góra - Budowlani Lubsko 1:3
Pogoń Wschowa - Garbarnia Leszno Górne 1:1
KP Piast Iłowa - Błękitni Toporów 3:2
Korona Kożuchów - Carina Gubin 0:1
Błękitni Świdnica - Sprotavia Szprotawa 3:1
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Tupliczanka Tuplice 1:1
Błękitni Olbrachtów - Avia Siedlnica 4:0
Błękitni Lubięcin - Zjednoczeni Lubrza 2:0
Kolejka 7 - 18-19 września -
Zjednoczeni Lubrza - Lechia II Zielona Góra 0:0
Avia Siedlnica - Błękitni Lubięcin 2:4
Tupliczanka Tuplice - Błękitni Olbrachtów 2:1
Sprotavia Szprotawa - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2:3
Carina Gubin - Błękitni Świdnica 2:1
Błękitni Toporów - Korona Kożuchów 3:0
Garbarnia Leszno Górne - KP Piast Iłowa 2:1
Budowlani Lubsko - Pogoń Wschowa 1:1
Kolejka 8 - 25-26 września -
Lechia II Zielona Góra - Pogoń Wschowa 0:2
KP Piast Iłowa - Budowlani Lubsko 3:2
Korona Kożuchów - Garbarnia Leszno Górne 1:3
Błękitni Świdnica - Błękitni Toporów 2:2
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Carina Gubin 2:0
Błękitni Olbrachtów - Sprotavia Szprotawa 3:0
Błękitni Lubięcin - Tupliczanka Tuplice 1:1
Zjednoczeni Lubrza - Avia Siedlnica 6:1
Kolejka 9 - 2-3 października -
Avia Siedlnica - Lechia II Zielona Góra 0:1
Tupliczanka Tuplice - Zjednoczeni Lubrza 0:1
Sprotavia Szprotawa - Błękitni Lubięcin 5:1
Carina Gubin - Błękitni Olbrachtów 2:2
Błękitni Toporów - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 4:0
Garbarnia Leszno Górne - Błękitni Świdnica 2:2
Budowlani Lubsko - Korona Kożuchów 3:1
Pogoń Wschowa - KP Piast Iłowa 1:0
Kolejka 10 - 9-10 października -
Lechia II Zielona Góra - KP Piast Iłowa 2:1
Korona Kożuchów - Pogoń Wschowa 1:3
Błękitni Świdnica - Budowlani Lubsko 2:2
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Garbarnia Leszno Górne 2:0
Błękitni Olbrachtów - Błękitni Toporów 2:2
Błękitni Lubięcin - Carina Gubin 1:2
Zjednoczeni Lubrza - Sprotavia Szprotawa 2:1
Avia Siedlnica - Tupliczanka Tuplice 4:1
Kolejka 11 - 16-17 października -
Tupliczanka Tuplice - Lechia II Zielona Góra 1:1
Sprotavia Szprotawa - Avia Siedlnica 6:3
Carina Gubin - Zjednoczeni Lubrza 3:1
Błękitni Toporów - Błękitni Lubięcin 0:1
Garbarnia Leszno Górne - Błękitni Olbrachtów 6:2
Budowlani Lubsko - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 3:5
Pogoń Wschowa - Błękitni Świdnica 0:1
KP Piast Iłowa - Korona Kożuchów 1:0
Kolejka 12 - 23-24 października -
Lechia II Zielona Góra - Korona Kożuchów 1:1
Błękitni Świdnica - KP Piast Iłowa 1:2
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Pogoń Wschowa 1:3
Błękitni Olbrachtów - Budowlani Lubsko 1:6
Błękitni Lubięcin - Garbarnia Leszno Górne 1:2
Zjednoczeni Lubrza - Błękitni Toporów 0:1
Avia Siedlnica - Carina Gubin 0:5
Tupliczanka Tuplice - Sprotavia Szprotawa 2:4
Kolejka 13 - 30 października -
Sprotavia Szprotawa - Lechia II Zielona Góra 0:1
Carina Gubin - Tupliczanka Tuplice 3:2
Błękitni Toporów - Avia Siedlnica 2:2
Garbarnia Leszno Górne - Zjednoczeni Lubrza 2:2
Budowlani Lubsko - Błękitni Lubięcin 4:0
Pogoń Wschowa - Błękitni Olbrachtów 1:0
KP Piast Iłowa - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 4:0
Korona Kożuchów - Błękitni Świdnica 0:1
Kolejka 14 - 6-7 listopada -
Lechia II Zielona Góra - Błękitni Świdnica 0:2
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Korona Kożuchów 2:1
Błękitni Olbrachtów - KP Piast Iłowa 0:1
Błękitni Lubięcin - Pogoń Wschowa 1:1
Zjednoczeni Lubrza - Budowlani Lubsko 7:0
Avia Siedlnica - Garbarnia Leszno Górne 3:1
Tupliczanka Tuplice - Błękitni Toporów 2:3
Sprotavia Szprotawa - Carina Gubin 3:0
Kolejka 15 - 11 listopada -
Carina Gubin - Lechia II Zielona Góra 5:1
Błękitni Toporów - Sprotavia Szprotawa 0:2
Garbarnia Leszno Górne - Tupliczanka Tuplice 9:2
Budowlani Lubsko - Avia Siedlnica 3:0
Pogoń Wschowa - Zjednoczeni Lubrza 4:0
KP Piast Iłowa - Błękitni Lubięcin 4:2
Korona Kożuchów - Błękitni Olbrachtów 5:0
Błękitni Świdnica - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 4:1
Kolejka 16 - 19-20 marca -
Lechia II Zielona Góra - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 9:2
Błękitni Świdnica - Błękitni Olbrachtów 0:1
Korona Kożuchów - Błękitni Lubięcin 4:0
KP Piast Iłowa - Zjednoczeni Lubrza 1:1
Pogoń Wschowa - Avia Siedlnica 3:1
Budowlani Lubsko - Tupliczanka Tuplice 10:1
Garbarnia Leszno Górne - Sprotavia Szprotawa 4:1
Błękitni Toporów - Carina Gubin 0:0
Kolejka 17 - 26 marca -
Błękitni Toporów - Lechia II Zielona Góra 5:1
Carina Gubin - Garbarnia Leszno Górne 3:0
Sprotavia Szprotawa - Budowlani Lubsko 0:0
Tupliczanka Tuplice - Pogoń Wschowa 2:0
Avia Siedlnica - KP Piast Iłowa 4:1
Zjednoczeni Lubrza - Korona Kożuchów 0:3
Błękitni Lubięcin - Błękitni Świdnica 2:1
Błękitni Olbrachtów - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 4:0
Kolejka 18 - 2-3 kwietnia -
Lechia II Zielona Góra - Błękitni Olbrachtów 2:1
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Błękitni Lubięcin 1:5
Błękitni Świdnica - Zjednoczeni Lubrza 0:0
Korona Kożuchów - Avia Siedlnica 2:0
KP Piast Iłowa - Tupliczanka Tuplice 2:1
Pogoń Wschowa - Sprotavia Szprotawa 3:3
Budowlani Lubsko - Carina Gubin 3:1
Garbarnia Leszno Górne - Błękitni Toporów 0:0
Kolejka 19 - 9-10 kwietnia -
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Zjednoczeni Lubrza 2:3
Garbarnia Leszno Górne - Lechia II Zielona Góra 8:1
Błękitni Toporów - Budowlani Lubsko 2:0
Carina Gubin - Pogoń Wschowa 3:0
Sprotavia Szprotawa - KP Piast Iłowa 2:1
Tupliczanka Tuplice - Korona Kożuchów 0:3
Avia Siedlnica - Błękitni Świdnica 1:0
Błękitni Lubięcin - Błękitni Olbrachtów 1:2
Kolejka 20 - 16-17 kwietnia -
Lechia II Zielona Góra - Błękitni Lubięcin 1:0
Błękitni Olbrachtów - Zjednoczeni Lubrza 1:1
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Avia Siedlnica 0:1
Błękitni Świdnica - Tupliczanka Tuplice 3:2
Korona Kożuchów - Sprotavia Szprotawa 3:1
KP Piast Iłowa - Carina Gubin 1:2
Pogoń Wschowa - Błękitni Toporów 0:2
Budowlani Lubsko - Garbarnia Leszno Górne 1:2
Kolejka 21 - 23-24 kwietnia -
Budowlani Lubsko - Lechia II Zielona Góra 4:0
Garbarnia Leszno Górne - Pogoń Wschowa 1:1
Błękitni Toporów - KP Piast Iłowa 5:0
Carina Gubin - Korona Kożuchów 1:0
Sprotavia Szprotawa - Błękitni Świdnica 0:0
Tupliczanka Tuplice - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 1:2
Avia Siedlnica - Błękitni Olbrachtów 0:2
Zjednoczeni Lubrza - Błękitni Lubięcin 1:2
Kolejka 22 - 30 kwietnia -
Lechia II Zielona Góra - Zjednoczeni Lubrza 3:1
Błękitni Lubięcin - Avia Siedlnica 1:2
Błękitni Olbrachtów - Tupliczanka Tuplice 6:0
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Sprotavia Szprotawa 1:4
Błękitni Świdnica - Carina Gubin 1:1
Korona Kożuchów - Błękitni Toporów 0:0
KP Piast Iłowa - Garbarnia Leszno Górne 2:0
Pogoń Wschowa - Budowlani Lubsko 0:1
Kolejka 23 - 3 maja -
Pogoń Wschowa - Lechia II Zielona Góra 3:0
Budowlani Lubsko - KP Piast Iłowa 4:1
Garbarnia Leszno Górne - Korona Kożuchów 1:1
Błękitni Toporów - Błękitni Świdnica 2:0
Carina Gubin - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 4:0
Sprotavia Szprotawa - Błękitni Olbrachtów 0:0
Tupliczanka Tuplice - Błękitni Lubięcin 1:4
Avia Siedlnica - Zjednoczeni Lubrza 3:2
Kolejka 24 - 7-8 maja -
Lechia II Zielona Góra - Avia Siedlnica 0:1
Zjednoczeni Lubrza - Tupliczanka Tuplice 14:1
Błękitni Lubięcin - Sprotavia Szprotawa 4:3
Błękitni Olbrachtów - Carina Gubin 0:0
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Błękitni Toporów 0:6
Błękitni Świdnica - Garbarnia Leszno Górne 0:0
Korona Kożuchów - Budowlani Lubsko 2:0
KP Piast Iłowa - Pogoń Wschowa 0:1
Kolejka 25 - 14-15 maja -
KP Piast Iłowa - Lechia II Zielona Góra 1:3
Pogoń Wschowa - Korona Kożuchów 1:1
Budowlani Lubsko - Błękitni Świdnica 0:3
Garbarnia Leszno Górne - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 4:1
Błękitni Toporów - Błękitni Olbrachtów 3:0
Carina Gubin - Błękitni Lubięcin 2:3
Sprotavia Szprotawa - Zjednoczeni Lubrza 3:1
Tupliczanka Tuplice - Avia Siedlnica 1:2
Kolejka 26 - 21-22 maja -
Lechia II Zielona Góra - Tupliczanka Tuplice 7:1
Avia Siedlnica - Sprotavia Szprotawa 0:6
Zjednoczeni Lubrza - Carina Gubin 4:1
Błękitni Lubięcin - Błękitni Toporów 3:2
Błękitni Olbrachtów - Garbarnia Leszno Górne 4:1
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Budowlani Lubsko 0:6
Błękitni Świdnica - Pogoń Wschowa 2:1
Korona Kożuchów - KP Piast Iłowa 4:0
Kolejka 27 - 26 maja -
Korona Kożuchów - Lechia II Zielona Góra 1:1
KP Piast Iłowa - Błękitni Świdnica 2:2
Pogoń Wschowa - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 2:1
Budowlani Lubsko - Błękitni Olbrachtów 2:1
Garbarnia Leszno Górne - Błękitni Lubięcin 0:3
Błękitni Toporów - Zjednoczeni Lubrza 3:1
Carina Gubin - Avia Siedlnica 3:0
Sprotavia Szprotawa - Tupliczanka Tuplice 8:0
Kolejka 28 - 28-29 maja -
Lechia II Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa 3:1
Tupliczanka Tuplice - Carina Gubin 1:3
Avia Siedlnica - Błękitni Toporów 0:0
Zjednoczeni Lubrza - Garbarnia Leszno Górne 1:0
Błękitni Lubięcin - Budowlani Lubsko 1:2
Błękitni Olbrachtów - Pogoń Wschowa 4:0
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - KP Piast Iłowa 3:0
Błękitni Świdnica - Korona Kożuchów 0:3
Kolejka 29 - 5 czerwca -
Błękitni Świdnica - Lechia II Zielona Góra 1:1
Korona Kożuchów - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne 4:4
KP Piast Iłowa - Błękitni Olbrachtów 0:4
Pogoń Wschowa - Błękitni Lubięcin 3:1
Budowlani Lubsko - Zjednoczeni Lubrza 3:0
Garbarnia Leszno Górne - Avia Siedlnica 2:1
Błękitni Toporów - Tupliczanka Tuplice 6:1
Carina Gubin - Sprotavia Szprotawa 3:4
Kolejka 30 - 12 czerwca -
Lechia II Zielona Góra - Carina Gubin 1:3
Sprotavia Szprotawa - Błękitni Toporów 2:0
Tupliczanka Tuplice - Garbarnia Leszno Górne 1:3
Avia Siedlnica - Budowlani Lubsko 2:2
Zjednoczeni Lubrza - Pogoń Wschowa 3:0
Błękitni Lubięcin - KP Piast Iłowa 4:2
Błękitni Olbrachtów - Korona Kożuchów 5:2
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne - Błękitni Świdnica 5:8