Klasa okręgowa: Zielona Góra - 2020 - 2021 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Zorza Ochla
3
3
0
0
17 : 4
9
2.
Promień Żary
3
3
0
0
13 : 3
9
3.
Budowlani Lubsko
3
3
0
0
11 : 3
9
4.
Piast Czerwieńsk
3
2
1
0
7 : 2
7
5.
Sprotavia Szprotawa
3
2
0
1
6 : 3
6
6.
Pogoń Przyborów
3
2
0
1
6 : 3
6
7.
ŁKS Łęknica
3
2
0
1
4 : 2
6
8.
LZS Górzyn
2
1
1
0
3 : 1
4
9.
Unia Kunice (Żary)
3
1
1
1
7 : 6
4
10.
Drzonkowianka Racula
3
1
1
1
3 : 6
4
11.
Alfa Jaromirowice
3
1
0
2
6 : 5
3
12.
Sparta Grabik
3
1
0
2
3 : 8
3
13.
Lech Sulechów
3
1
0
2
5 : 12
3
14.
Odra Bytom Odrzański
3
0
2
1
4 : 7
2
15.
TKKF Chynowianka Zielona Góra
3
0
0
3
2 : 6
0
16.
GKS Siedlisko
3
0
0
3
4 : 10
0
17.
Mieszko Konotop
2
0
0
2
2 : 9
0
18.
Delta Sieniawa Żarska
3
0
0
3
2 : 15
0
1 kolejka 25-26 lipca 2020 -

Sparta Grabik - Budowlani Lubsko 0:2

GKS Siedlisko - Promień Żary 1:4

Sprotavia Szprotawa - Alfa Jaromirowice 1:0

Lech Sulechów - Delta Sieniawa Żarska 3:0

Piast Czerwieńsk - Drzonkowianka Racula 2:2

Zorza Ochla - Unia Kunice (Żary) 3:2

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Pogoń Przyborów 1:2

Odra Bytom Odrzański - LZS Górzyn 1:1

ŁKS Łęknica - Mieszko Konotop 3:0

2 kolejka 1-2 sierpnia 2020 -

Budowlani Lubsko - Mieszko Konotop 6:2

LZS Górzyn - ŁKS Łęknica 2:0

Pogoń Przyborów - Odra Bytom Odrzański 4:1

Unia Kunice (Żary) - TKKF Chynowianka Zielona Góra 3:1

Drzonkowianka Racula - Zorza Ochla 0:4

Delta Sieniawa Żarska - Piast Czerwieńsk 0:2

Alfa Jaromirowice - Lech Sulechów 6:1

Promień Żary - Sprotavia Szprotawa 3:1

Sparta Grabik - GKS Siedlisko 3:2

3 kolejka 8-9 sierpnia 2020 -

GKS Siedlisko - Budowlani Lubsko 1:3

Sprotavia Szprotawa - Sparta Grabik 4:0

Lech Sulechów - Promień Żary 1:6

Piast Czerwieńsk - Alfa Jaromirowice 3:0

Zorza Ochla - Delta Sieniawa Żarska 10:2

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Drzonkowianka Racula 0:1

Odra Bytom Odrzański - Unia Kunice (Żary) 2:2

ŁKS Łęknica - Pogoń Przyborów 1:0

Mieszko Konotop - LZS Górzyn :

4 kolejka 15-16 sierpnia 2020 -

Budowlani Lubsko - LZS Górzyn :

Pogoń Przyborów - Mieszko Konotop :

Unia Kunice (Żary) - ŁKS Łęknica :

Drzonkowianka Racula - Odra Bytom Odrzański :

Delta Sieniawa Żarska - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Alfa Jaromirowice - Zorza Ochla :

Promień Żary - Piast Czerwieńsk :

Sparta Grabik - Lech Sulechów :

GKS Siedlisko - Sprotavia Szprotawa :

5 kolejka 22-23 sierpnia 2020 -

Sprotavia Szprotawa - Budowlani Lubsko :

Lech Sulechów - GKS Siedlisko :

Piast Czerwieńsk - Sparta Grabik :

Zorza Ochla - Promień Żary :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Alfa Jaromirowice :

Odra Bytom Odrzański - Delta Sieniawa Żarska :

ŁKS Łęknica - Drzonkowianka Racula :

Mieszko Konotop - Unia Kunice (Żary) :

LZS Górzyn - Pogoń Przyborów :

6 kolejka 29-30 sierpnia 2020 -

Budowlani Lubsko - Pogoń Przyborów :

Unia Kunice (Żary) - LZS Górzyn :

Drzonkowianka Racula - Mieszko Konotop :

Delta Sieniawa Żarska - ŁKS Łęknica :

Alfa Jaromirowice - Odra Bytom Odrzański :

Promień Żary - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Sparta Grabik - Zorza Ochla :

GKS Siedlisko - Piast Czerwieńsk :

Sprotavia Szprotawa - Lech Sulechów :

7 kolejka 5-6 września 2020 -

Lech Sulechów - Budowlani Lubsko :

Piast Czerwieńsk - Sprotavia Szprotawa :

Zorza Ochla - GKS Siedlisko :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Sparta Grabik :

Odra Bytom Odrzański - Promień Żary :

ŁKS Łęknica - Alfa Jaromirowice :

Mieszko Konotop - Delta Sieniawa Żarska :

LZS Górzyn - Drzonkowianka Racula :

Pogoń Przyborów - Unia Kunice (Żary) :

8 kolejka 12-13 września 2020 -

Budowlani Lubsko - Unia Kunice (Żary) :

Drzonkowianka Racula - Pogoń Przyborów :

Delta Sieniawa Żarska - LZS Górzyn :

Alfa Jaromirowice - Mieszko Konotop :

Promień Żary - ŁKS Łęknica :

Sparta Grabik - Odra Bytom Odrzański :

GKS Siedlisko - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Sprotavia Szprotawa - Zorza Ochla :

Lech Sulechów - Piast Czerwieńsk :

9 kolejka 19-20 września 2020 -

Piast Czerwieńsk - Budowlani Lubsko :

Zorza Ochla - Lech Sulechów :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa :

Odra Bytom Odrzański - GKS Siedlisko :

ŁKS Łęknica - Sparta Grabik :

Mieszko Konotop - Promień Żary :

LZS Górzyn - Alfa Jaromirowice :

Pogoń Przyborów - Delta Sieniawa Żarska :

Unia Kunice (Żary) - Drzonkowianka Racula :

10 kolejka 26-27 września 2020 -

Budowlani Lubsko - Drzonkowianka Racula :

Delta Sieniawa Żarska - Unia Kunice (Żary) :

Alfa Jaromirowice - Pogoń Przyborów :

Promień Żary - LZS Górzyn :

Sparta Grabik - Mieszko Konotop :

GKS Siedlisko - ŁKS Łęknica :

Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański :

Lech Sulechów - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Piast Czerwieńsk - Zorza Ochla :

11 kolejka 3-4 października 2020 -

Zorza Ochla - Budowlani Lubsko :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Piast Czerwieńsk :

Odra Bytom Odrzański - Lech Sulechów :

ŁKS Łęknica - Sprotavia Szprotawa :

Mieszko Konotop - GKS Siedlisko :

LZS Górzyn - Sparta Grabik :

Pogoń Przyborów - Promień Żary :

Unia Kunice (Żary) - Alfa Jaromirowice :

Drzonkowianka Racula - Delta Sieniawa Żarska :

12 kolejka 10-11 października 2020 -

Budowlani Lubsko - Delta Sieniawa Żarska :

Alfa Jaromirowice - Drzonkowianka Racula :

Promień Żary - Unia Kunice (Żary) :

Sparta Grabik - Pogoń Przyborów :

GKS Siedlisko - LZS Górzyn :

Sprotavia Szprotawa - Mieszko Konotop :

Lech Sulechów - ŁKS Łęknica :

Piast Czerwieńsk - Odra Bytom Odrzański :

Zorza Ochla - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

13 kolejka 17-18 października 2020 -

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Budowlani Lubsko :

Odra Bytom Odrzański - Zorza Ochla :

ŁKS Łęknica - Piast Czerwieńsk :

Mieszko Konotop - Lech Sulechów :

LZS Górzyn - Sprotavia Szprotawa :

Pogoń Przyborów - GKS Siedlisko :

Unia Kunice (Żary) - Sparta Grabik :

Drzonkowianka Racula - Promień Żary :

Delta Sieniawa Żarska - Alfa Jaromirowice :

14 kolejka 24-25 października 2020 -

Budowlani Lubsko - Alfa Jaromirowice :

Promień Żary - Delta Sieniawa Żarska :

Sparta Grabik - Drzonkowianka Racula :

GKS Siedlisko - Unia Kunice (Żary) :

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Przyborów :

Lech Sulechów - LZS Górzyn :

Piast Czerwieńsk - Mieszko Konotop :

Zorza Ochla - ŁKS Łęknica :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Odra Bytom Odrzański :

15 kolejka 31 października 2020 -

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko :

ŁKS Łęknica - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Mieszko Konotop - Zorza Ochla :

LZS Górzyn - Piast Czerwieńsk :

Pogoń Przyborów - Lech Sulechów :

Unia Kunice (Żary) - Sprotavia Szprotawa :

Drzonkowianka Racula - GKS Siedlisko :

Delta Sieniawa Żarska - Sparta Grabik :

Alfa Jaromirowice - Promień Żary :

16 kolejka 7-8 listopada 2020 -

Budowlani Lubsko - Promień Żary :

Sparta Grabik - Alfa Jaromirowice :

GKS Siedlisko - Delta Sieniawa Żarska :

Sprotavia Szprotawa - Drzonkowianka Racula :

Lech Sulechów - Unia Kunice (Żary) :

Piast Czerwieńsk - Pogoń Przyborów :

Zorza Ochla - LZS Górzyn :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Mieszko Konotop :

Odra Bytom Odrzański - ŁKS Łęknica :

17 kolejka 11 listopada 2020 -

ŁKS Łęknica - Budowlani Lubsko :

Mieszko Konotop - Odra Bytom Odrzański :

LZS Górzyn - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Pogoń Przyborów - Zorza Ochla :

Unia Kunice (Żary) - Piast Czerwieńsk :

Drzonkowianka Racula - Lech Sulechów :

Delta Sieniawa Żarska - Sprotavia Szprotawa :

Alfa Jaromirowice - GKS Siedlisko :

Promień Żary - Sparta Grabik :

18 kolejka -

Budowlani Lubsko - Sparta Grabik :

Promień Żary - GKS Siedlisko :

Alfa Jaromirowice - Sprotavia Szprotawa :

Delta Sieniawa Żarska - Lech Sulechów :

Drzonkowianka Racula - Piast Czerwieńsk :

Unia Kunice (Żary) - Zorza Ochla :

Pogoń Przyborów - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

LZS Górzyn - Odra Bytom Odrzański :

Mieszko Konotop - ŁKS Łęknica :

19 kolejka -

Mieszko Konotop - Budowlani Lubsko :

ŁKS Łęknica - LZS Górzyn :

Odra Bytom Odrzański - Pogoń Przyborów :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Unia Kunice (Żary) :

Zorza Ochla - Drzonkowianka Racula :

Piast Czerwieńsk - Delta Sieniawa Żarska :

Lech Sulechów - Alfa Jaromirowice :

Sprotavia Szprotawa - Promień Żary :

GKS Siedlisko - Sparta Grabik :

20 kolejka -

Budowlani Lubsko - GKS Siedlisko :

Sparta Grabik - Sprotavia Szprotawa :

Promień Żary - Lech Sulechów :

Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk :

Delta Sieniawa Żarska - Zorza Ochla :

Drzonkowianka Racula - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Unia Kunice (Żary) - Odra Bytom Odrzański :

Pogoń Przyborów - ŁKS Łęknica :

LZS Górzyn - Mieszko Konotop :

21 kolejka -

LZS Górzyn - Budowlani Lubsko :

Mieszko Konotop - Pogoń Przyborów :

ŁKS Łęknica - Unia Kunice (Żary) :

Odra Bytom Odrzański - Drzonkowianka Racula :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Delta Sieniawa Żarska :

Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice :

Piast Czerwieńsk - Promień Żary :

Lech Sulechów - Sparta Grabik :

Sprotavia Szprotawa - GKS Siedlisko :

22 kolejka -

Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa :

GKS Siedlisko - Lech Sulechów :

Sparta Grabik - Piast Czerwieńsk :

Promień Żary - Zorza Ochla :

Alfa Jaromirowice - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Delta Sieniawa Żarska - Odra Bytom Odrzański :

Drzonkowianka Racula - ŁKS Łęknica :

Unia Kunice (Żary) - Mieszko Konotop :

Pogoń Przyborów - LZS Górzyn :

23 kolejka -

Pogoń Przyborów - Budowlani Lubsko :

LZS Górzyn - Unia Kunice (Żary) :

Mieszko Konotop - Drzonkowianka Racula :

ŁKS Łęknica - Delta Sieniawa Żarska :

Odra Bytom Odrzański - Alfa Jaromirowice :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Promień Żary :

Zorza Ochla - Sparta Grabik :

Piast Czerwieńsk - GKS Siedlisko :

Lech Sulechów - Sprotavia Szprotawa :

24 kolejka -

Budowlani Lubsko - Lech Sulechów :

Sprotavia Szprotawa - Piast Czerwieńsk :

GKS Siedlisko - Zorza Ochla :

Sparta Grabik - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Promień Żary - Odra Bytom Odrzański :

Alfa Jaromirowice - ŁKS Łęknica :

Delta Sieniawa Żarska - Mieszko Konotop :

Drzonkowianka Racula - LZS Górzyn :

Unia Kunice (Żary) - Pogoń Przyborów :

25 kolejka -

Unia Kunice (Żary) - Budowlani Lubsko :

Pogoń Przyborów - Drzonkowianka Racula :

LZS Górzyn - Delta Sieniawa Żarska :

Mieszko Konotop - Alfa Jaromirowice :

ŁKS Łęknica - Promień Żary :

Odra Bytom Odrzański - Sparta Grabik :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - GKS Siedlisko :

Zorza Ochla - Sprotavia Szprotawa :

Piast Czerwieńsk - Lech Sulechów :

26 kolejka -

Budowlani Lubsko - Piast Czerwieńsk :

Lech Sulechów - Zorza Ochla :

Sprotavia Szprotawa - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

GKS Siedlisko - Odra Bytom Odrzański :

Sparta Grabik - ŁKS Łęknica :

Promień Żary - Mieszko Konotop :

Alfa Jaromirowice - LZS Górzyn :

Delta Sieniawa Żarska - Pogoń Przyborów :

Drzonkowianka Racula - Unia Kunice (Żary) :

27 kolejka -

Drzonkowianka Racula - Budowlani Lubsko :

Unia Kunice (Żary) - Delta Sieniawa Żarska :

Pogoń Przyborów - Alfa Jaromirowice :

LZS Górzyn - Promień Żary :

Mieszko Konotop - Sparta Grabik :

ŁKS Łęknica - GKS Siedlisko :

Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Lech Sulechów :

Zorza Ochla - Piast Czerwieńsk :

28 kolejka -

Budowlani Lubsko - Zorza Ochla :

Piast Czerwieńsk - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Lech Sulechów - Odra Bytom Odrzański :

Sprotavia Szprotawa - ŁKS Łęknica :

GKS Siedlisko - Mieszko Konotop :

Sparta Grabik - LZS Górzyn :

Promień Żary - Pogoń Przyborów :

Alfa Jaromirowice - Unia Kunice (Żary) :

Delta Sieniawa Żarska - Drzonkowianka Racula :

29 kolejka -

Delta Sieniawa Żarska - Budowlani Lubsko :

Drzonkowianka Racula - Alfa Jaromirowice :

Unia Kunice (Żary) - Promień Żary :

Pogoń Przyborów - Sparta Grabik :

LZS Górzyn - GKS Siedlisko :

Mieszko Konotop - Sprotavia Szprotawa :

ŁKS Łęknica - Lech Sulechów :

Odra Bytom Odrzański - Piast Czerwieńsk :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - Zorza Ochla :

30 kolejka -

Budowlani Lubsko - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

Zorza Ochla - Odra Bytom Odrzański :

Piast Czerwieńsk - ŁKS Łęknica :

Lech Sulechów - Mieszko Konotop :

Sprotavia Szprotawa - LZS Górzyn :

GKS Siedlisko - Pogoń Przyborów :

Sparta Grabik - Unia Kunice (Żary) :

Promień Żary - Drzonkowianka Racula :

Alfa Jaromirowice - Delta Sieniawa Żarska :

31 kolejka -

Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko :

Delta Sieniawa Żarska - Promień Żary :

Drzonkowianka Racula - Sparta Grabik :

Unia Kunice (Żary) - GKS Siedlisko :

Pogoń Przyborów - Sprotavia Szprotawa :

LZS Górzyn - Lech Sulechów :

Mieszko Konotop - Piast Czerwieńsk :

ŁKS Łęknica - Zorza Ochla :

Odra Bytom Odrzański - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

32 kolejka -

Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - ŁKS Łęknica :

Zorza Ochla - Mieszko Konotop :

Piast Czerwieńsk - LZS Górzyn :

Lech Sulechów - Pogoń Przyborów :

Sprotavia Szprotawa - Unia Kunice (Żary) :

GKS Siedlisko - Drzonkowianka Racula :

Sparta Grabik - Delta Sieniawa Żarska :

Promień Żary - Alfa Jaromirowice :

33 kolejka -

Promień Żary - Budowlani Lubsko :

Alfa Jaromirowice - Sparta Grabik :

Delta Sieniawa Żarska - GKS Siedlisko :

Drzonkowianka Racula - Sprotavia Szprotawa :

Unia Kunice (Żary) - Lech Sulechów :

Pogoń Przyborów - Piast Czerwieńsk :

LZS Górzyn - Zorza Ochla :

Mieszko Konotop - TKKF Chynowianka Zielona Góra :

ŁKS Łęknica - Odra Bytom Odrzański :

34 kolejka -

Budowlani Lubsko - ŁKS Łęknica :

Odra Bytom Odrzański - Mieszko Konotop :

TKKF Chynowianka Zielona Góra - LZS Górzyn :

Zorza Ochla - Pogoń Przyborów :

Piast Czerwieńsk - Unia Kunice (Żary) :

Lech Sulechów - Drzonkowianka Racula :

Sprotavia Szprotawa - Delta Sieniawa Żarska :

GKS Siedlisko - Alfa Jaromirowice :

Sparta Grabik - Promień Żary :