III Liga mężczyzn - 2019 - 2020 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
FSL Aktywni dla Powiatu Słubice
9
8
1
0
89 : 32
17
2.
MKS Spójnia Ośno Lubuskie
9
7
2
0
88 : 35
16
3.
GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski
9
6
1
2
81 : 60
13
4.
Pełcz Górki Noteckie
9
5
0
4
72 : 56
10
5.
ŻSTS Żagań
9
4
2
3
76 : 70
10
6.
Kijowianka Kije
9
5
0
4
64 : 65
10
7.
KS Lubikowo
9
4
1
4
64 : 74
9
8.
UKS Uczniak Szprotawa
9
3
1
5
61 : 79
7
9.
ZKS BMP Logistic Drzonków
9
2
1
6
54 : 74
5
10.
Witniczanin Witnica
9
2
0
7
52 : 77
4
11.
KSTS Podmokle
9
2
0
7
45 : 82
4
12.
Jofrakuda Świebodzin
9
1
1
7
40 : 82
3
1 kolejka 14 września 2019 -

Pełcz Górki Noteckie - Jofrakuda Świebodzin 10:4

KS Lubikowo - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 3:10

ŻSTS Żagań - Kijowianka Kije 10:6

KSTS Podmokle - GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski 7:10

UKS Uczniak Szprotawa - MKS Spójnia Ośno Lubuskie 4:10

ZKS BMP Logistic Drzonków - Witniczanin Witnica 2:10

2 kolejka 21 września 2019 -

ZKS BMP Logistic Drzonków - Jofrakuda Świebodzin 10:1

Witniczanin Witnica - UKS Uczniak Szprotawa 10:5

MKS Spójnia Ośno Lubuskie - KSTS Podmokle 10:0

GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski - ŻSTS Żagań 10:5

Kijowianka Kije - KS Lubikowo 10:4

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - Pełcz Górki Noteckie 10:3

3 kolejka 28 września 2019 -

Jofrakuda Świebodzin - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 2:10

Pełcz Górki Noteckie - Kijowianka Kije 6:10

KS Lubikowo - GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski 10:5

ŻSTS Żagań - MKS Spójnia Ośno Lubuskie 6:10

KSTS Podmokle - Witniczanin Witnica 10:5

UKS Uczniak Szprotawa - ZKS BMP Logistic Drzonków 10:7

4 kolejka 5 października 2019 -

UKS Uczniak Szprotawa - Jofrakuda Świebodzin 9:9

ZKS BMP Logistic Drzonków - KSTS Podmokle 10:4

Witniczanin Witnica - ŻSTS Żagań 8:10

MKS Spójnia Ośno Lubuskie - KS Lubikowo 10:0

GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski - Pełcz Górki Noteckie 10:8

Kijowianka Kije - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 3:10

5 kolejka 19 października 2019 -

Jofrakuda Świebodzin - Kijowianka Kije 6:10

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski 10:7

Pełcz Górki Noteckie - MKS Spójnia Ośno Lubuskie 5:10

KS Lubikowo - Witniczanin Witnica 10:8

ŻSTS Żagań - ZKS BMP Logistic Drzonków 9:9

KSTS Podmokle - UKS Uczniak Szprotawa 5:10

6 kolejka 26 października 2019 -

KSTS Podmokle - Jofrakuda Świebodzin 3:10

UKS Uczniak Szprotawa - ŻSTS Żagań 7:10

ZKS BMP Logistic Drzonków - KS Lubikowo 7:10

Witniczanin Witnica - Pełcz Górki Noteckie 2:10

MKS Spójnia Ośno Lubuskie - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 9:9

GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski - Kijowianka Kije 10:5

7 kolejka 2 listopada 2019 -

Jofrakuda Świebodzin - GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski 5:10

Kijowianka Kije - MKS Spójnia Ośno Lubuskie 0:10

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - Witniczanin Witnica 10:1

Pełcz Górki Noteckie - ZKS BMP Logistic Drzonków 10:5

KS Lubikowo - UKS Uczniak Szprotawa 8:10

ŻSTS Żagań - KSTS Podmokle 7:10

8 kolejka 9 listopada 2019 -

ŻSTS Żagań - Jofrakuda Świebodzin 10:1

KSTS Podmokle - KS Lubikowo 5:10

UKS Uczniak Szprotawa - Pełcz Górki Noteckie 4:10

ZKS BMP Logistic Drzonków - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 2:10

Witniczanin Witnica - Kijowianka Kije 7:10

MKS Spójnia Ośno Lubuskie - GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski 9:9

9 kolejka 16 listopada 2019 -

Jofrakuda Świebodzin - MKS Spójnia Ośno Lubuskie 2:10

GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski - Witniczanin Witnica 10:1

Kijowianka Kije - ZKS BMP Logistic Drzonków 10:2

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - UKS Uczniak Szprotawa 10:2

Pełcz Górki Noteckie - KSTS Podmokle 10:1

KS Lubikowo - ŻSTS Żagań 9:9

10 kolejka 30 listopada 2019 -

KS Lubikowo - Jofrakuda Świebodzin :

ŻSTS Żagań - Pełcz Górki Noteckie :

KSTS Podmokle - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice :

UKS Uczniak Szprotawa - Kijowianka Kije :

ZKS BMP Logistic Drzonków - GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski :

Witniczanin Witnica - MKS Spójnia Ośno Lubuskie :

11 kolejka 14 grudnia 2019 -

Jofrakuda Świebodzin - Witniczanin Witnica :

MKS Spójnia Ośno Lubuskie - ZKS BMP Logistic Drzonków :

GKS Gorzovia III Gorzów Wielkopolski - UKS Uczniak Szprotawa :

Kijowianka Kije - KSTS Podmokle :

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - ŻSTS Żagań :

Pełcz Górki Noteckie - KS Lubikowo :