Klasa okręgowa: Zielona Góra - 2019 - 2020 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Arka Nowa Sól
15
12
1
2
49 : 16
37
2.
Odra Nietków
15
10
3
2
40 : 22
33
3.
Promień Żary
15
10
2
3
43 : 18
32
4.
Odra Bytom Odrzański
15
9
1
5
51 : 24
28
5.
Hamar Górzyn
15
9
0
6
41 : 33
27
6.
Piast Czerwieńsk
15
7
3
5
30 : 23
24
7.
Alfa Jaromirowice
15
7
2
6
33 : 30
23
8.
Sprotavia Szprotawa
15
6
3
6
33 : 23
21
9.
Drzonkowianka Racula
15
6
3
6
40 : 39
21
10.
Zorza Ochla
15
6
3
6
29 : 29
21
11.
Budowlani Lubsko
15
5
4
6
19 : 28
19
12.
Delta Sieniawa Żarska
15
5
2
8
28 : 38
17
13.
Pogoń Przyborów
15
5
2
8
23 : 34
17
14.
Mieszko Konotop
15
3
2
10
25 : 50
11
15.
Unia Kunice (Żary)
15
3
0
12
17 : 43
9
16.
Sparta Grabik
15
1
1
13
20 : 71
4
1 kolejka 10.08.2019 -

Drzonkowianka Racula - Budowlani Lubsko 5:1

Hamar Górzyn - Mieszko Konotop 3:0

Odra Nietków - Odra Bytom Odrzański 2:1

Pogoń Przyborów - Piast Czerwieńsk 0:1

Promień Żary - Unia Kunice (Żary) 3:0

Sparta Grabik - Delta Sieniawa Żarska 2:4

Sprotavia Szprotawa - Alfa Jaromirowice 0:1

Zorza Ochla - Arka Nowa Sól 1:3

2 kolejka 15 sierpnia 2019 -

Arka Nowa Sól - Odra Bytom Odrzański 4:1

Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa 1:1

Alfa Jaromirowice - Sparta Grabik 7:0

Delta Sieniawa Żarska - Promień Żary 0:5

Mieszko Konotop - Odra Nietków 7:2

Piast Czerwieńsk - Hamar Górzyn 3:1

Unia Kunice (Żary) - Pogoń Przyborów 1:0

Zorza Ochla - Drzonkowianka Racula 2:2

3 kolejka 17-18 sierpnia 2019 -

Drzonkowianka Racula - Arka Nowa Sól 0:4

Hamar Górzyn - Unia Kunice (Żary) 2:1

Odra Bytom Odrzański - Mieszko Konotop 4:0

Odra Nietków - Piast Czerwieńsk 2:1

Pogoń Przyborów - Delta Sieniawa Żarska 3:2

Sparta Grabik - Budowlani Lubsko 0:2

Sprotavia Szprotawa - Zorza Ochla 2:4

Promień Żary - Alfa Jaromirowice 2:0

4 kolejka 24-25 sierpnia 2019 -

Arka Nowa Sól - Mieszko Konotop 4:0

Budowlani Lubsko - Promień Żary 1:2

Delta Sieniawa Żarska - Hamar Górzyn 1:3

Drzonkowianka Racula - Sprotavia Szprotawa 2:1

Piast Czerwieńsk - Odra Bytom Odrzański 1:2

Unia Kunice (Żary) - Odra Nietków 0:4

Zorza Ochla - Sparta Grabik 6:7

Alfa Jaromirowice - Pogoń Przyborów 6:1

5 kolejka 31 sierpnia 2019 -

Hamar Górzyn - Alfa Jaromirowice 0:4

Mieszko Konotop - Piast Czerwieńsk 2:5

Odra Bytom Odrzański - Unia Kunice (Żary) 8:0

Odra Nietków - Delta Sieniawa Żarska 0:2

Pogoń Przyborów - Budowlani Lubsko 1:1

Promień Żary - Zorza Ochla 2:0

Sparta Grabik - Drzonkowianka Racula 1:6

Sprotavia Szprotawa - Arka Nowa Sól 3:1

6 kolejka 6-7 września 2019 -

Arka Nowa Sól - Piast Czerwieńsk 2:1

Budowlani Lubsko - Hamar Górzyn 3:2

Delta Sieniawa Żarska - Odra Bytom Odrzański 1:4

Drzonkowianka Racula - Promień Żary 1:1

Sprotavia Szprotawa - Sparta Grabik 1:0

Unia Kunice (Żary) - Mieszko Konotop 3:1

Zorza Ochla - Pogoń Przyborów 1:3

Alfa Jaromirowice - Odra Nietków 0:3

7 kolejka 14 września 2019 -

Hamar Górzyn - Zorza Ochla 3:1

Mieszko Konotop - Delta Sieniawa Żarska 1:1

Odra Bytom Odrzański - Alfa Jaromirowice 4:1

Odra Nietków - Budowlani Lubsko 3:1

Piast Czerwieńsk - Unia Kunice (Żary) 1:0

Pogoń Przyborów - Drzonkowianka Racula 3:0

walkower na boisku było 3-2

Sparta Grabik - Arka Nowa Sól 2:4

Promień Żary - Sprotavia Szprotawa 2:1

8 kolejka 21-22 września 2019 -

Arka Nowa Sól - Unia Kunice (Żary) 4:1

Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański 1:0

Delta Sieniawa Żarska - Piast Czerwieńsk 4:3

Drzonkowianka Racula - Hamar Górzyn 3:6

Sparta Grabik - Promień Żary 2:10

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Przyborów 4:0

Zorza Ochla - Odra Nietków 1:3

Alfa Jaromirowice - Mieszko Konotop 5:0

9 kolejka 28 września 2019 -

Hamar Górzyn - Sprotavia Szprotawa 4:2

Mieszko Konotop - Budowlani Lubsko 1:2

Odra Bytom Odrzański - Zorza Ochla 1:3

Odra Nietków - Drzonkowianka Racula 4:2

Piast Czerwieńsk - Alfa Jaromirowice 3:3

Pogoń Przyborów - Sparta Grabik 6:2

Promień Żary - Arka Nowa Sól 3:1

Unia Kunice (Żary) - Delta Sieniawa Żarska 2:4

10 kolejka 5-6 października 2019 -

Arka Nowa Sól - Delta Sieniawa Żarska 4:0

Sparta Grabik - Hamar Górzyn 1:7

Sprotavia Szprotawa - Odra Nietków 2:2

Zorza Ochla - Mieszko Konotop 3:0

Budowlani Lubsko - Piast Czerwieńsk 1:3

Drzonkowianka Racula - Odra Bytom Odrzański 2:8

Promień Żary - Pogoń Przyborów 1:0

Alfa Jaromirowice - Unia Kunice (Żary) 3:2

11 kolejka 12 października 2019 -

Delta Sieniawa Żarska - Alfa Jaromirowice 1:2

Hamar Górzyn - Promień Żary 3:0

Mieszko Konotop - Drzonkowianka Racula 4:3

Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa 2:1

Odra Nietków - Sparta Grabik 6:1

Piast Czerwieńsk - Zorza Ochla 1:2

Pogoń Przyborów - Arka Nowa Sól 0:4

Unia Kunice (Żary) - Budowlani Lubsko 1:2

12 kolejka 19 października 2019 -

Arka Nowa Sól - Alfa Jaromirowice 6:0

Pogoń Przyborów - Hamar Górzyn 0:3

walkower na boisku było 5:0

Sparta Grabik - Odra Bytom Odrzański 2:2

Sprotavia Szprotawa - Mieszko Konotop 6:1

Zorza Ochla - Unia Kunice (Żary) 2:1

Budowlani Lubsko - Delta Sieniawa Żarska 0:3

Drzonkowianka Racula - Piast Czerwieńsk 1:1

Promień Żary - Odra Nietków 1:1

13 kolejka 26 października 2019 -

Delta Sieniawa Żarska - Zorza Ochla 1:1

Hamar Górzyn - Arka Nowa Sól 1:2

Mieszko Konotop - Sparta Grabik 5:0

Odra Bytom Odrzański - Promień Żary 4:2

Odra Nietków - Pogoń Przyborów 3:0

Piast Czerwieńsk - Sprotavia Szprotawa 0:0

Unia Kunice (Żary) - Drzonkowianka Racula 0:3

Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko 1:1

14 kolejka 2 listopada 2019 -

Arka Nowa Sól - Budowlani Lubsko 5:2

Drzonkowianka Racula - Delta Sieniawa Żarska 5:3

Hamar Górzyn - Odra Nietków 2:4

Pogoń Przyborów - Odra Bytom Odrzański 3:2

Promień Żary - Mieszko Konotop 6:0

Sparta Grabik - Piast Czerwieńsk 0:2

Sprotavia Szprotawa - Unia Kunice (Żary) 6:2

Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice 2:0

15 kolejka 9-10 listopada 2019 -

Budowlani Lubsko - Zorza Ochla 0:0

Delta Sieniawa Żarska - Sprotavia Szprotawa 1:3

Mieszko Konotop - Pogoń Przyborów 3:3

Odra Bytom Odrzański - Hamar Górzyn 8:1

Odra Nietków - Arka Nowa Sól 1:1

Piast Czerwieńsk - Promień Żary 4:3

Unia Kunice (Żary) - Sparta Grabik 3:0

Alfa Jaromirowice - Drzonkowianka Racula 0:5

16 kolejka -

Arka Nowa Sól - Zorza Ochla :

Budowlani Lubsko - Drzonkowianka Racula :

Alfa Jaromirowice - Sprotavia Szprotawa :

Delta Sieniawa Żarska - Sparta Grabik :

Unia Kunice (Żary) - Promień Żary :

Piast Czerwieńsk - Pogoń Przyborów :

Mieszko Konotop - Hamar Górzyn :

Odra Bytom Odrzański - Odra Nietków :

17 kolejka -

Odra Bytom Odrzański - Arka Nowa Sól :

Odra Nietków - Mieszko Konotop :

Hamar Górzyn - Piast Czerwieńsk :

Pogoń Przyborów - Unia Kunice (Żary) :

Promień Żary - Delta Sieniawa Żarska :

Sparta Grabik - Alfa Jaromirowice :

Sprotavia Szprotawa - Budowlani Lubsko :

Drzonkowianka Racula - Zorza Ochla :

18 kolejka -

Arka Nowa Sól - Drzonkowianka Racula :

Zorza Ochla - Sprotavia Szprotawa :

Budowlani Lubsko - Sparta Grabik :

Alfa Jaromirowice - Promień Żary :

Delta Sieniawa Żarska - Pogoń Przyborów :

Unia Kunice (Żary) - Hamar Górzyn :

Piast Czerwieńsk - Odra Nietków :

Mieszko Konotop - Odra Bytom Odrzański :

19 kolejka -

Mieszko Konotop - Arka Nowa Sól :

Odra Bytom Odrzański - Piast Czerwieńsk :

Odra Nietków - Unia Kunice (Żary) :

Hamar Górzyn - Delta Sieniawa Żarska :

Pogoń Przyborów - Alfa Jaromirowice :

Promień Żary - Budowlani Lubsko :

Sparta Grabik - Zorza Ochla :

Sprotavia Szprotawa - Drzonkowianka Racula :

20 kolejka -

Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa :

Drzonkowianka Racula - Sparta Grabik :

Zorza Ochla - Promień Żary :

Budowlani Lubsko - Pogoń Przyborów :

Alfa Jaromirowice - Hamar Górzyn :

Delta Sieniawa Żarska - Odra Nietków :

Unia Kunice (Żary) - Odra Bytom Odrzański :

Piast Czerwieńsk - Mieszko Konotop :

21 kolejka -

Piast Czerwieńsk - Arka Nowa Sól :

Mieszko Konotop - Unia Kunice (Żary) :

Odra Bytom Odrzański - Delta Sieniawa Żarska :

Odra Nietków - Alfa Jaromirowice :

Hamar Górzyn - Budowlani Lubsko :

Pogoń Przyborów - Zorza Ochla :

Promień Żary - Drzonkowianka Racula :

Sparta Grabik - Sprotavia Szprotawa :

22 kolejka -

Arka Nowa Sól - Sparta Grabik :

Sprotavia Szprotawa - Promień Żary :

Drzonkowianka Racula - Pogoń Przyborów :

Zorza Ochla - Hamar Górzyn :

Budowlani Lubsko - Odra Nietków :

Alfa Jaromirowice - Odra Bytom Odrzański :

Delta Sieniawa Żarska - Mieszko Konotop :

Unia Kunice (Żary) - Piast Czerwieńsk :

23 kolejka -

Unia Kunice (Żary) - Arka Nowa Sól :

Piast Czerwieńsk - Delta Sieniawa Żarska :

Mieszko Konotop - Alfa Jaromirowice :

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko :

Odra Nietków - Zorza Ochla :

Hamar Górzyn - Drzonkowianka Racula :

Pogoń Przyborów - Sprotavia Szprotawa :

Promień Żary - Sparta Grabik :

24 kolejka -

Arka Nowa Sól - Promień Żary :

Sparta Grabik - Pogoń Przyborów :

Sprotavia Szprotawa - Hamar Górzyn :

Drzonkowianka Racula - Odra Nietków :

Zorza Ochla - Odra Bytom Odrzański :

Budowlani Lubsko - Mieszko Konotop :

Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk :

Delta Sieniawa Żarska - Unia Kunice (Żary) :

25 kolejka -

Delta Sieniawa Żarska - Arka Nowa Sól :

Unia Kunice (Żary) - Alfa Jaromirowice :

Piast Czerwieńsk - Budowlani Lubsko :

Mieszko Konotop - Zorza Ochla :

Odra Bytom Odrzański - Drzonkowianka Racula :

Odra Nietków - Sprotavia Szprotawa :

Hamar Górzyn - Sparta Grabik :

Pogoń Przyborów - Promień Żary :

26 kolejka -

Arka Nowa Sól - Pogoń Przyborów :

Promień Żary - Hamar Górzyn :

Sparta Grabik - Odra Nietków :

Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański :

Drzonkowianka Racula - Mieszko Konotop :

Zorza Ochla - Piast Czerwieńsk :

Budowlani Lubsko - Unia Kunice (Żary) :

Alfa Jaromirowice - Delta Sieniawa Żarska :

27 kolejka -

Alfa Jaromirowice - Arka Nowa Sól :

Delta Sieniawa Żarska - Budowlani Lubsko :

Unia Kunice (Żary) - Zorza Ochla :

Piast Czerwieńsk - Drzonkowianka Racula :

Mieszko Konotop - Sprotavia Szprotawa :

Odra Bytom Odrzański - Sparta Grabik :

Odra Nietków - Promień Żary :

Hamar Górzyn - Pogoń Przyborów :

28 kolejka -

Arka Nowa Sól - Hamar Górzyn :

Pogoń Przyborów - Odra Nietków :

Promień Żary - Odra Bytom Odrzański :

Sparta Grabik - Mieszko Konotop :

Sprotavia Szprotawa - Piast Czerwieńsk :

Drzonkowianka Racula - Unia Kunice (Żary) :

Zorza Ochla - Delta Sieniawa Żarska :

Budowlani Lubsko - Alfa Jaromirowice :

29 kolejka -

Budowlani Lubsko - Arka Nowa Sól :

Alfa Jaromirowice - Zorza Ochla :

Delta Sieniawa Żarska - Drzonkowianka Racula :

Unia Kunice (Żary) - Sprotavia Szprotawa :

Piast Czerwieńsk - Sparta Grabik :

Mieszko Konotop - Promień Żary :

Odra Bytom Odrzański - Pogoń Przyborów :

Odra Nietków - Hamar Górzyn :

30 kolejka -

Arka Nowa Sól - Odra Nietków :

Hamar Górzyn - Odra Bytom Odrzański :

Pogoń Przyborów - Mieszko Konotop :

Promień Żary - Piast Czerwieńsk :

Sparta Grabik - Unia Kunice (Żary) :

Sprotavia Szprotawa - Delta Sieniawa Żarska :

Drzonkowianka Racula - Alfa Jaromirowice :

Zorza Ochla - Budowlani Lubsko :