III Liga mężczyzn - 2018 - 2019 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
ZKS V Drzonków
18
15
0
3
159 : 74
35
2.
Spójnia Ośno Lubuskie
18
12
3
3
165 : 107
32
3.
Gorzovia II Gorzów Wielkopolski
18
12
2
4
156 : 115
30
4.
ŻSTS Żagań
18
10
4
4
158 : 100
28
5.
Witniczanin Witnica
18
8
6
4
151 : 136
24
6.
FSL Aktywni dla Powiatu Słubice
18
9
2
7
156 : 128
23
7.
Kijowianka Kije
18
9
2
7
135 : 130
23
8.
Jofrakuda Świebodzin
18
6
3
9
128 : 149
16
9.
Uczniak Szprotawa
18
7
0
11
115 : 145
16
10.
Pełcz Górki Noteckie
18
5
0
13
103 : 144
14
11.
Jedność Podmokle
18
2
1
15
82 : 172
6
12.
JOFRAKUDA II Świebodzin
18
1
1
16
68 : 176
3
1 kolejka 15 września 2018 -

Witniczanin Witnica - Gorzovia II Gorzów Wielkopolski 10:7

Uczniak Szprotawa - Kijowianka Kije 6:10

Pełcz Górki Noteckie - Jedność Podmokle 10:5

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - Spójnia Ośno Lubuskie 10:7

JOFRAKUDA II Świebodzin - Jofrakuda Świebodzin 7:10

ZKS V Drzonków - ŻSTS Żagań 3:10

2 kolejka 22 września 2018 -

ZKS V Drzonków - Gorzovia II Gorzów Wielkopolski 10:0

ŻSTS Żagań - JOFRAKUDA II Świebodzin 10:1

Jofrakuda Świebodzin - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 6:10

Spójnia Ośno Lubuskie - Pełcz Górki Noteckie 10:5

Jedność Podmokle - Uczniak Szprotawa 6:10

Kijowianka Kije - Witniczanin Witnica 10:4

3 kolejka 6 października 2018 -

Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - Kijowianka Kije 10:7

Witniczanin Witnica - Jedność Podmokle 10:4

Uczniak Szprotawa - Spójnia Ośno Lubuskie 3:10

Pełcz Górki Noteckie - Jofrakuda Świebodzin 3:10

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - ŻSTS Żagań 10:3

JOFRAKUDA II Świebodzin - ZKS V Drzonków 3:10

4 kolejka 20 października 2018 -

JOFRAKUDA II Świebodzin - Gorzovia II Gorzów Wielkopolski 4:10

ZKS V Drzonków - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 10:4

ŻSTS Żagań - Pełcz Górki Noteckie 10:8

Jofrakuda Świebodzin - Uczniak Szprotawa 10:8

Spójnia Ośno Lubuskie - Witniczanin Witnica 10:4

Jedność Podmokle - Kijowianka Kije 3:10

5 kolejka 27 października 2018 -

Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - Jedność Podmokle 10:4

Kijowianka Kije - Spójnia Ośno Lubuskie 5:10

Witniczanin Witnica - Jofrakuda Świebodzin 9:9

Uczniak Szprotawa - ŻSTS Żagań 10:6

Pełcz Górki Noteckie - ZKS V Drzonków 0:10

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - JOFRAKUDA II Świebodzin 10:1

6 kolejka 3 listopada 2018 -

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - Gorzovia II Gorzów Wielkopolski 8:10

JOFRAKUDA II Świebodzin - Pełcz Górki Noteckie 10:7

ZKS V Drzonków - Uczniak Szprotawa 10:5

ŻSTS Żagań - Witniczanin Witnica 8:10

Jofrakuda Świebodzin - Kijowianka Kije 10:5

Spójnia Ośno Lubuskie - Jedność Podmokle 10:1

7 kolejka 17 listopada 2018 -

Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - Spójnia Ośno Lubuskie 10:4

Jedność Podmokle - Jofrakuda Świebodzin 3:10

Kijowianka Kije - ŻSTS Żagań 9:9

Witniczanin Witnica - ZKS V Drzonków 5:10

Uczniak Szprotawa - JOFRAKUDA II Świebodzin 10:2

Pełcz Górki Noteckie - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 4:10

8 kolejka 24 listopada 2018 -

Pełcz Górki Noteckie - Gorzovia II Gorzów Wielkopolski 6:10

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - Uczniak Szprotawa 8:10

JOFRAKUDA II Świebodzin - Witniczanin Witnica 1:10

ZKS V Drzonków - Kijowianka Kije 10:1

ŻSTS Żagań - Jedność Podmokle 10:1

Jofrakuda Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie 5:10

9 kolejka 1 grudnia 2018 -

Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - Jofrakuda Świebodzin 10:6

Spójnia Ośno Lubuskie - ŻSTS Żagań 9:9

Jedność Podmokle - ZKS V Drzonków 2:10

Kijowianka Kije - JOFRAKUDA II Świebodzin 10:4

Witniczanin Witnica - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 9:9

Uczniak Szprotawa - Pełcz Górki Noteckie 10:3

10 kolejka 8 grudnia 2018 -

Uczniak Szprotawa - Gorzovia II Gorzów Wielkopolski 4:10

Pełcz Górki Noteckie - Witniczanin Witnica 7:10

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - Kijowianka Kije 7:10

JOFRAKUDA II Świebodzin - Jedność Podmokle 8:10

ZKS V Drzonków - Spójnia Ośno Lubuskie 10:7

ŻSTS Żagań - Jofrakuda Świebodzin 10:0

11 kolejka 15 grudnia 2018 -

Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - ŻSTS Żagań 5:10

Jofrakuda Świebodzin - ZKS V Drzonków 4:10

Spójnia Ośno Lubuskie - JOFRAKUDA II Świebodzin 10:3

Jedność Podmokle - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 6:10

Kijowianka Kije - Pełcz Górki Noteckie 10:5

Witniczanin Witnica - Uczniak Szprotawa 10:4

12 kolejka 26 stycznia 2019 -

ZKS V Drzonków - JOFRAKUDA II Świebodzin 10:2

Jedność Podmokle - Gorzovia II Gorzów Wielkopolski 3:10

Pełcz Górki Noteckie - Spójnia Ośno Lubuskie 3:10

ŻSTS Żagań - Uczniak Szprotawa 10:1

Jofrakuda Świebodzin - Witniczanin Witnica 9:9

Kijowianka Kije - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 10:8

13 kolejka 9 lutego 2019 -

JOFRAKUDA II Świebodzin - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 3:10

Witniczanin Witnica - Kijowianka Kije 10:5

Jofrakuda Świebodzin - ŻSTS Żagań 3:10

Spójnia Ośno Lubuskie - Uczniak Szprotawa 10:3

Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - Pełcz Górki Noteckie 10:2

ZKS V Drzonków - Jedność Podmokle 10:2

14 kolejka 16 lutego 2019 -

Jedność Podmokle - JOFRAKUDA II Świebodzin 10:5

ZKS V Drzonków - Pełcz Górki Noteckie 10:0

Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - Uczniak Szprotawa 10:5

Spójnia Ośno Lubuskie - Jofrakuda Świebodzin 10:8

ŻSTS Żagań - Kijowianka Kije 10:1

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - Witniczanin Witnica 6:10

15 kolejka 23 lutego 2019 -

Witniczanin Witnica - JOFRAKUDA II Świebodzin 9:9

ŻSTS Żagań - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 5:10

Spójnia Ośno Lubuskie - Kijowianka Kije 10:3

Jofrakuda Świebodzin - Gorzovia II Gorzów Wielkopolski 10:6

Uczniak Szprotawa - ZKS V Drzonków 2:10

Jedność Podmokle - Pełcz Górki Noteckie 2:10

16 kolejka 2 marca 2019 -

Pełcz Górki Noteckie - JOFRAKUDA II Świebodzin 10:1

Uczniak Szprotawa - Jedność Podmokle 10:7

ZKS V Drzonków - Jofrakuda Świebodzin 10:7

Kijowianka Kije - Gorzovia II Gorzów Wielkopolski 9:9

Spójnia Ośno Lubuskie - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 10:7

Witniczanin Witnica - ŻSTS Żagań 9:9

17 kolejka 16 marca 2019 -

JOFRAKUDA II Świebodzin - ŻSTS Żagań 1:10

Witniczanin Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie 9:9

Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice 9:9

Kijowianka Kije - ZKS V Drzonków 10:1

Jofrakuda Świebodzin - Jedność Podmokle 9:9

Pełcz Górki Noteckie - Uczniak Szprotawa 10:4

18 kolejka 23 marca 2019 -

JOFRAKUDA II Świebodzin - Uczniak Szprotawa 3:10

Jofrakuda Świebodzin - Pełcz Górki Noteckie 2:10

Kijowianka Kije - Jedność Podmokle 10:4

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - ZKS V Drzonków 10:5

Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - Witniczanin Witnica 10:4

ŻSTS Żagań - Spójnia Ośno Lubuskie 9:9

19 kolejka 6 kwietnia 2019 -

JOFRAKUDA II Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie :

ŻSTS Żagań - Gorzovia II Gorzów Wielkopolski :

ZKS V Drzonków - Witniczanin Witnica :

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - Jedność Podmokle :

Pełcz Górki Noteckie - Kijowianka Kije :

Uczniak Szprotawa - Jofrakuda Świebodzin :

20 kolejka 27 kwietnia 2019 -

Jofrakuda Świebodzin - JOFRAKUDA II Świebodzin :

Kijowianka Kije - Uczniak Szprotawa :

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - Pełcz Górki Noteckie :

Jedność Podmokle - Witniczanin Witnica :

ŻSTS Żagań - ZKS V Drzonków :

Spójnia Ośno Lubuskie - Gorzovia II Gorzów Wielkopolski :

21 kolejka 4 maja 2019 -

Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - JOFRAKUDA II Świebodzin :

Spójnia Ośno Lubuskie - ZKS V Drzonków :

Jedność Podmokle - ŻSTS Żagań :

Witniczanin Witnica - Pełcz Górki Noteckie :

Uczniak Szprotawa - FSL Aktywni dla Powiatu Słubice :

Kijowianka Kije - Jofrakuda Świebodzin :

22 kolejka 11 maja 2019 -

JOFRAKUDA II Świebodzin - Kijowianka Kije :

FSL Aktywni dla Powiatu Słubice - Jofrakuda Świebodzin :

Uczniak Szprotawa - Witniczanin Witnica :

Pełcz Górki Noteckie - ŻSTS Żagań :

Jedność Podmokle - Spójnia Ośno Lubuskie :

Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - ZKS V Drzonków :