IV liga: grupa lubuska - 2018 - 2019 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
KS Falubaz Zielona Góra
27
22
4
1
94 : 22
70
2.
Dąb Przybyszów
27
17
5
5
62 : 33
56
3.
Tęcza Krosno Odrzańskie
27
16
4
7
70 : 47
52
4.
Carina Gubin
27
16
4
7
43 : 23
52
5.
TS Masterchem Przylep
27
13
3
11
53 : 51
42
6.
Polonia Słubice
27
11
6
10
40 : 39
39
7.
Steinpol Ilanka Rzepin
27
9
8
10
38 : 37
35
8.
MTS Pogoń Świebodzin
26
9
5
12
45 : 45
32
9.
ZAP Syrena Zbąszynek
26
8
8
10
42 : 43
32
10.
Spójnia Ośno Lubuskie
27
8
8
11
33 : 52
32
11.
Czarni Witnica
27
9
5
13
37 : 57
32
12.
Korona Kożuchów
27
8
7
12
24 : 36
31
13.
Arka Nowa Sól
27
8
3
16
44 : 55
27
14.
Lubuszanin Drezdenko
27
5
10
12
36 : 53
25
15.
Sprotavia Szprotawa
27
6
4
17
24 : 57
22
16.
Odra Bytom Odrzański
27
4
8
15
34 : 69
20
1 kolejka 11-12 sierpnia 2018 -

TS Masterchem Przylep - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:1

ZAP Syrena Zbąszynek - Odra Bytom Odrzański 3:1

Lubuszanin Drezdenko - Czarni Witnica 1:1

Steinpol Ilanka Rzepin - Dąb Przybyszów 1:1

Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów 0:3

Spójnia Ośno Lubuskie - MTS Pogoń Świebodzin 2:0

Polonia Słubice - Arka Nowa Sól 0:2

Carina Gubin - KS Falubaz Zielona Góra 0:6

2 kolejka 15 sierpnia 2018 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - KS Falubaz Zielona Góra 3:4

Arka Nowa Sól - Carina Gubin 3:0

MTS Pogoń Świebodzin - Polonia Słubice 7:2

Korona Kożuchów - Spójnia Ośno Lubuskie 0:2

Dąb Przybyszów - Sprotavia Szprotawa 4:2

Czarni Witnica - Steinpol Ilanka Rzepin 0:0

Odra Bytom Odrzański - Lubuszanin Drezdenko 4:2

TS Masterchem Przylep - ZAP Syrena Zbąszynek 4:1

3 kolejka 18-19 sierpnia 2018 -

ZAP Syrena Zbąszynek - Tęcza Krosno Odrzańskie 3:5

Lubuszanin Drezdenko - TS Masterchem Przylep 0:2

Steinpol Ilanka Rzepin - Odra Bytom Odrzański 4:1

Sprotavia Szprotawa - Czarni Witnica 2:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Dąb Przybyszów 2:2

Polonia Słubice - Korona Kożuchów 1:1

Carina Gubin - MTS Pogoń Świebodzin 0:0

KS Falubaz Zielona Góra - Arka Nowa Sól 2:1

4 kolejka 25-26 sierpnia 2018 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Arka Nowa Sól 4:1

MTS Pogoń Świebodzin - KS Falubaz Zielona Góra 1:3

Korona Kożuchów - Carina Gubin 1:0

Dąb Przybyszów - Polonia Słubice 3:1

Czarni Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie 2:2

Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa 1:1

TS Masterchem Przylep - Steinpol Ilanka Rzepin 2:1

ZAP Syrena Zbąszynek - Lubuszanin Drezdenko 1:1

5 kolejka 1-2 września 2018 -

Lubuszanin Drezdenko - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:3

Steinpol Ilanka Rzepin - ZAP Syrena Zbąszynek 4:2

Sprotavia Szprotawa - TS Masterchem Przylep 1:5

Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Bytom Odrzański 3:1

Polonia Słubice - Czarni Witnica 2:3

Carina Gubin - Dąb Przybyszów 2:0

KS Falubaz Zielona Góra - Korona Kożuchów 4:0

Arka Nowa Sól - MTS Pogoń Świebodzin 1:2

6 kolejka 8-9 września 2018 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - MTS Pogoń Świebodzin 3:0

Korona Kożuchów - Arka Nowa Sól 0:3

Dąb Przybyszów - KS Falubaz Zielona Góra 2:3

Czarni Witnica - Carina Gubin 0:3

Odra Bytom Odrzański - Polonia Słubice 4:1

TS Masterchem Przylep - Spójnia Ośno Lubuskie 2:0

ZAP Syrena Zbąszynek - Sprotavia Szprotawa 3:1

Lubuszanin Drezdenko - Steinpol Ilanka Rzepin 2:2

7 kolejka 15-16 września -

Steinpol Ilanka Rzepin - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:2

Sprotavia Szprotawa - Lubuszanin Drezdenko 2:3

Spójnia Ośno Lubuskie - ZAP Syrena Zbąszynek 1:1

Polonia Słubice - TS Masterchem Przylep 3:2

Carina Gubin - Odra Bytom Odrzański 3:0

KS Falubaz Zielona Góra - Czarni Witnica 5:0

Arka Nowa Sól - Dąb Przybyszów 0:2

MTS Pogoń Świebodzin - Korona Kożuchów 1:1

8 kolejka 22-23 września 2018 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Korona Kożuchów 5:3

Dąb Przybyszów - MTS Pogoń Świebodzin 2:1

Czarni Witnica - Arka Nowa Sól 2:4

Odra Bytom Odrzański - KS Falubaz Zielona Góra 0:4

TS Masterchem Przylep - Carina Gubin 0:2

ZAP Syrena Zbąszynek - Polonia Słubice 3:0

Lubuszanin Drezdenko - Spójnia Ośno Lubuskie 3:3

Steinpol Ilanka Rzepin - Sprotavia Szprotawa 2:0

9 kolejka 29-30 września 2018 -

Sprotavia Szprotawa - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Steinpol Ilanka Rzepin 2:2

Polonia Słubice - Lubuszanin Drezdenko 1:1

Carina Gubin - ZAP Syrena Zbąszynek 0:0

KS Falubaz Zielona Góra - TS Masterchem Przylep 10:0

Arka Nowa Sól - Odra Bytom Odrzański 0:0

MTS Pogoń Świebodzin - Czarni Witnica 2:2

Korona Kożuchów - Dąb Przybyszów 0:1

10 kolejka 6-7 października 2018 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Dąb Przybyszów 3:0

Czarni Witnica - Korona Kożuchów 3:0

walkower, goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz

Odra Bytom Odrzański - MTS Pogoń Świebodzin 2:5

TS Masterchem Przylep - Arka Nowa Sól 4:1

ZAP Syrena Zbąszynek - KS Falubaz Zielona Góra 2:2

Lubuszanin Drezdenko - Carina Gubin 0:2

Steinpol Ilanka Rzepin - Polonia Słubice 1:2

Sprotavia Szprotawa - Spójnia Ośno Lubuskie 0:1

11 kolejka 13-14 października 2018 -

Spójnia Ośno Lubuskie - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:3

Polonia Słubice - Sprotavia Szprotawa 1:1

Carina Gubin - Steinpol Ilanka Rzepin 3:1

KS Falubaz Zielona Góra - Lubuszanin Drezdenko 4:1

Arka Nowa Sól - ZAP Syrena Zbąszynek 1:2

MTS Pogoń Świebodzin - TS Masterchem Przylep 2:2

Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański 1:1

Dąb Przybyszów - Czarni Witnica 5:0

12 kolejka 20-21 października 2018 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Czarni Witnica 4:3

Odra Bytom Odrzański - Dąb Przybyszów 0:4

TS Masterchem Przylep - Korona Kożuchów 0:0

ZAP Syrena Zbąszynek - MTS Pogoń Świebodzin 0:0

Lubuszanin Drezdenko - Arka Nowa Sól 2:1

Steinpol Ilanka Rzepin - KS Falubaz Zielona Góra 1:1

Sprotavia Szprotawa - Carina Gubin 1:4

Spójnia Ośno Lubuskie - Polonia Słubice 2:0

13 kolejka 27-28 października 2018 -

Polonia Słubice - Tęcza Krosno Odrzańskie 3:0

Carina Gubin - Spójnia Ośno Lubuskie 6:0

KS Falubaz Zielona Góra - Sprotavia Szprotawa 5:0

Arka Nowa Sól - Steinpol Ilanka Rzepin 1:2

MTS Pogoń Świebodzin - Lubuszanin Drezdenko 2:0

Korona Kożuchów - ZAP Syrena Zbąszynek 2:1

Dąb Przybyszów - TS Masterchem Przylep 0:4

Czarni Witnica - Odra Bytom Odrzański 4:2

14 kolejka 3-4 listopada 2018 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Odra Bytom Odrzański 5:2

TS Masterchem Przylep - Czarni Witnica 5:0

ZAP Syrena Zbąszynek - Dąb Przybyszów 0:0

Lubuszanin Drezdenko - Korona Kożuchów 3:1

Steinpol Ilanka Rzepin - MTS Pogoń Świebodzin 0:2

Sprotavia Szprotawa - Arka Nowa Sól 1:0

Spójnia Ośno Lubuskie - KS Falubaz Zielona Góra 1:2

Polonia Słubice - Carina Gubin 1:1

15 kolejka 10-11 listopada 2018 -

Carina Gubin - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:2

KS Falubaz Zielona Góra - Polonia Słubice 4:1

Arka Nowa Sól - Spójnia Ośno Lubuskie 6:1

MTS Pogoń Świebodzin - Sprotavia Szprotawa 2:1

Korona Kożuchów - Steinpol Ilanka Rzepin 2:3

Dąb Przybyszów - Lubuszanin Drezdenko 3:3

Czarni Witnica - ZAP Syrena Zbąszynek 1:3

Odra Bytom Odrzański - TS Masterchem Przylep 3:4

16 kolejka 16-17 marca 2019 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - TS Masterchem Przylep 4:0

Odra Bytom Odrzański - ZAP Syrena Zbąszynek 3:0

Czarni Witnica - Lubuszanin Drezdenko 2:1

Dąb Przybyszów - Steinpol Ilanka Rzepin 3:0

Korona Kożuchów - Sprotavia Szprotawa 1:0

MTS Pogoń Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie 3:0

Arka Nowa Sól - Polonia Słubice 0:2

KS Falubaz Zielona Góra - Carina Gubin 2:1

17 kolejka 23-24 marca 2019 -

KS Falubaz Zielona Góra - Tęcza Krosno Odrzańskie 6:0

Carina Gubin - Arka Nowa Sól 1:0

Polonia Słubice - MTS Pogoń Świebodzin 2:0

Korona Kożuchów - Spójnia Ośno Lubuskie 0:0

Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów 0:4

Czarni Witnica - Steinpol Ilanka Rzepin 1:0

Lubuszanin Drezdenko - Odra Bytom Odrzański 0:0

ZAP Syrena Zbąszynek - TS Masterchem Przylep 2:1

18 kolejka 30-31 marca 2019 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - ZAP Syrena Zbąszynek 2:2

TS Masterchem Przylep - Lubuszanin Drezdenko 2:0

Odra Bytom Odrzański - Steinpol Ilanka Rzepin 0:0

Czarni Witnica - Sprotavia Szprotawa 3:0

Dąb Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie 1:0

Korona Kożuchów - Polonia Słubice 0:1

MTS Pogoń Świebodzin - Carina Gubin 0:1

Arka Nowa Sól - KS Falubaz Zielona Góra 0:2

19 kolejka 6-7 kwietnia 2019 -

Arka Nowa Sól - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:5

KS Falubaz Zielona Góra - MTS Pogoń Świebodzin 3:0

Carina Gubin - Korona Kożuchów 0:1

Polonia Słubice - Dąb Przybyszów 0:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Czarni Witnica 1:0

Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański 1:0

Steinpol Ilanka Rzepin - TS Masterchem Przylep 0:2

Lubuszanin Drezdenko - ZAP Syrena Zbąszynek 2:1

20 kolejka 13-14 kwietnia 2019 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Lubuszanin Drezdenko 1:1

ZAP Syrena Zbąszynek - Steinpol Ilanka Rzepin 1:3

TS Masterchem Przylep - Sprotavia Szprotawa 3:2

Odra Bytom Odrzański - Spójnia Ośno Lubuskie 1:1

Czarni Witnica - Polonia Słubice 0:0

Dąb Przybyszów - Carina Gubin 2:0

Korona Kożuchów - KS Falubaz Zielona Góra 2:1

MTS Pogoń Świebodzin - Arka Nowa Sól 1:3

21 kolejka 20 kwietnia 2019 -

MTS Pogoń Świebodzin - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:2

Arka Nowa Sól - Korona Kożuchów 0:0

KS Falubaz Zielona Góra - Dąb Przybyszów 4:3

Carina Gubin - Czarni Witnica 2:1

Polonia Słubice - Odra Bytom Odrzański 5:0

Spójnia Ośno Lubuskie - TS Masterchem Przylep 2:0

Sprotavia Szprotawa - ZAP Syrena Zbąszynek 1:0

Steinpol Ilanka Rzepin - Lubuszanin Drezdenko 0:0

22 kolejka 27-28 kwietnia 2019 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Steinpol Ilanka Rzepin 2:4

Lubuszanin Drezdenko - Sprotavia Szprotawa 2:2

ZAP Syrena Zbąszynek - Spójnia Ośno Lubuskie 3:1

TS Masterchem Przylep - Polonia Słubice 0:3

Odra Bytom Odrzański - Carina Gubin 1:2

Czarni Witnica - KS Falubaz Zielona Góra 0:5

Dąb Przybyszów - Arka Nowa Sól 5:2

Korona Kożuchów - MTS Pogoń Świebodzin 3:1

23 kolejka 1 maja 2019 -

Korona Kożuchów - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:0

MTS Pogoń Świebodzin - Dąb Przybyszów 0:2

Arka Nowa Sól - Czarni Witnica 2:3

KS Falubaz Zielona Góra - Odra Bytom Odrzański 5:0

przełożony na 5.06.2019

Carina Gubin - TS Masterchem Przylep 3:1

Polonia Słubice - ZAP Syrena Zbąszynek 3:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Lubuszanin Drezdenko 2:5

Sprotavia Szprotawa - Steinpol Ilanka Rzepin 1:2

24 kolejka 4-5 maja 2019 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Sprotavia Szprotawa 4:0

Steinpol Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno Lubuskie 4:0

Lubuszanin Drezdenko - Polonia Słubice 0:2

ZAP Syrena Zbąszynek - Carina Gubin 0:1

TS Masterchem Przylep - KS Falubaz Zielona Góra 1:2

Odra Bytom Odrzański - Arka Nowa Sól 2:2

Czarni Witnica - MTS Pogoń Świebodzin 3:1

Dąb Przybyszów - Korona Kożuchów 2:0

25 kolejka 11-12 maja 2019 -

Dąb Przybyszów - Tęcza Krosno Odrzańskie 5:4

Korona Kożuchów - Czarni Witnica 1:0

MTS Pogoń Świebodzin - Odra Bytom Odrzański 8:3

Arka Nowa Sól - TS Masterchem Przylep 3:2

KS Falubaz Zielona Góra - ZAP Syrena Zbąszynek 2:2

Carina Gubin - Lubuszanin Drezdenko 2:0

Polonia Słubice - Steinpol Ilanka Rzepin 1:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Sprotavia Szprotawa 2:1

26 kolejka 18-19 maja 2019 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Spójnia Ośno Lubuskie 3:1

Sprotavia Szprotawa - Polonia Słubice 2:1

Steinpol Ilanka Rzepin - Carina Gubin 0:3

Lubuszanin Drezdenko - KS Falubaz Zielona Góra 0:3

ZAP Syrena Zbąszynek - Arka Nowa Sól 6:1

TS Masterchem Przylep - MTS Pogoń Świebodzin 2:4

Odra Bytom Odrzański - Korona Kożuchów 1:0

Czarni Witnica - Dąb Przybyszów 0:4

27 kolejka 25-26 maja 2019 -

Czarni Witnica - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:0

Dąb Przybyszów - Odra Bytom Odrzański 1:1

Korona Kożuchów - TS Masterchem Przylep 1:2

MTS Pogoń Świebodzin - ZAP Syrena Zbąszynek :

Arka Nowa Sól - Lubuszanin Drezdenko 4:2

KS Falubaz Zielona Góra - Steinpol Ilanka Rzepin 0:0

Carina Gubin - Sprotavia Szprotawa 0:0

Polonia Słubice - Spójnia Ośno Lubuskie 1:1

28 kolejka 1-2 czerwca 2019 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Polonia Słubice :

Spójnia Ośno Lubuskie - Carina Gubin :

Sprotavia Szprotawa - KS Falubaz Zielona Góra :

Steinpol Ilanka Rzepin - Arka Nowa Sól :

Lubuszanin Drezdenko - Odra Bytom Odrzański :

ZAP Syrena Zbąszynek - Korona Kożuchów :

TS Masterchem Przylep - Dąb Przybyszów :

Odra Bytom Odrzański - Czarni Witnica :

29 kolejka 8-9 czerwca 2019 -

Odra Bytom Odrzański - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Czarni Witnica - TS Masterchem Przylep :

Dąb Przybyszów - ZAP Syrena Zbąszynek :

Korona Kożuchów - Lubuszanin Drezdenko :

MTS Pogoń Świebodzin - Steinpol Ilanka Rzepin :

Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa :

KS Falubaz Zielona Góra - Spójnia Ośno Lubuskie :

Carina Gubin - Polonia Słubice :

30 kolejka 15 czerwca 2019 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Carina Gubin :

Polonia Słubice - KS Falubaz Zielona Góra :

Spójnia Ośno Lubuskie - Arka Nowa Sól :

Sprotavia Szprotawa - MTS Pogoń Świebodzin :

Steinpol Ilanka Rzepin - Korona Kożuchów :

Lubuszanin Drezdenko - Dąb Przybyszów :

ZAP Syrena Zbąszynek - Czarni Witnica :

TS Masterchem Przylep - Odra Bytom Odrzański :