II Liga Okręgowa A1 Junior - 2017 - 2018 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Sprotavia Szprotawa
9
7
2
0
33 : 8
23
2.
Arka Nowa Sól
9
6
1
2
24 : 14
19
3.
Budowlani Lubsko
9
4
3
2
27 : 21
15
4.
LZS Zjednoczeni Brody
9
4
1
4
19 : 20
13
5.
MTS Pogoń Świebodzin
9
4
0
5
28 : 27
12
6.
Odra Bytom Odrzański
8
3
0
5
21 : 29
9
7.
TS Masterchem Przylep
9
2
2
5
12 : 19
8
8.
KP Piast Iłowa
8
0
1
7
3 : 29
1
1 kolejka 25 marca 2018 -

Odra Bytom Odrzański - MTS Pogoń Świebodzin 6:0

LZS Zjednoczeni Brody - Budowlani Lubsko 2:4

Sprotavia Szprotawa - KP Piast Iłowa 1:0

przełożony na 11 kwietnia

TS Masterchem Przylep - Arka Nowa Sól 2:3

przełożony na 10 kwietnia
2 kolejka 8 kwietnia 2018 -

KP Piast Iłowa - Odra Bytom Odrzański 0:3

Arka Nowa Sól - Budowlani Lubsko 5:1

MTS Pogoń Świebodzin - LZS Zjednoczeni Brody 3:2

TS Masterchem Przylep - Sprotavia Szprotawa 1:2

3 kolejka 15 kwietnia 2018 -

Odra Bytom Odrzański - TS Masterchem Przylep 6:1

Budowlani Lubsko - MTS Pogoń Świebodzin 2:4

LZS Zjednoczeni Brody - KP Piast Iłowa 1:0

Sprotavia Szprotawa - Arka Nowa Sól 3:0

4 kolejka 22 kwietnia 2018 -

KP Piast Iłowa - Budowlani Lubsko 2:2

Arka Nowa Sól - MTS Pogoń Świebodzin 5:1

Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański 6:0

TS Masterchem Przylep - LZS Zjednoczeni Brody 0:0

5 kolejka 29 kwietnia 2018 -

Odra Bytom Odrzański - Arka Nowa Sól 0:5

Budowlani Lubsko - TS Masterchem Przylep 5:2

LZS Zjednoczeni Brody - Sprotavia Szprotawa 0:4

MTS Pogoń Świebodzin - KP Piast Iłowa 10:0

6 kolejka 3 maja 2018 -

Arka Nowa Sól - KP Piast Iłowa 3:0

Odra Bytom Odrzański - LZS Zjednoczeni Brody 3:4

Sprotavia Szprotawa - Budowlani Lubsko 2:2

TS Masterchem Przylep - MTS Pogoń Świebodzin 2:0

7 kolejka 6 maja 2018 -

Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański 7:3

LZS Zjednoczeni Brody - Arka Nowa Sól 7:1

MTS Pogoń Świebodzin - Sprotavia Szprotawa 3:8

KP Piast Iłowa - TS Masterchem Przylep 0:3

8 kolejka 13 maja 2018 -

Arka Nowa Sól - TS Masterchem Przylep 2:0

Budowlani Lubsko - LZS Zjednoczeni Brody 4:1

MTS Pogoń Świebodzin - Odra Bytom Odrzański 6:0

KP Piast Iłowa - Sprotavia Szprotawa 1:6

9 kolejka 20 maja 2018 -

Budowlani Lubsko - Arka Nowa Sól 0:0

LZS Zjednoczeni Brody - MTS Pogoń Świebodzin 2:1

Odra Bytom Odrzański - KP Piast Iłowa :

Sprotavia Szprotawa - TS Masterchem Przylep 1:1

10 kolejka 26-27 maja 2018 -

KP Piast Iłowa - LZS Zjednoczeni Brody :

Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa :

MTS Pogoń Świebodzin - Budowlani Lubsko :

TS Masterchem Przylep - Odra Bytom Odrzański :

11 kolejka 31 maja 2018 -

Budowlani Lubsko - KP Piast Iłowa :

LZS Zjednoczeni Brody - TS Masterchem Przylep :

MTS Pogoń Świebodzin - Arka Nowa Sól :

Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa :

12 kolejka 3 czerwca 2018 -

Arka Nowa Sól - Odra Bytom Odrzański :

Sprotavia Szprotawa - LZS Zjednoczeni Brody :

TS Masterchem Przylep - Budowlani Lubsko :

KP Piast Iłowa - MTS Pogoń Świebodzin :

13 kolejka 10 czerwca 2018 -

Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa :

LZS Zjednoczeni Brody - Odra Bytom Odrzański :

MTS Pogoń Świebodzin - TS Masterchem Przylep :

KP Piast Iłowa - Arka Nowa Sól :

14 kolejka 17 czerwca 2018 -

Arka Nowa Sól - LZS Zjednoczeni Brody :

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko :

Sprotavia Szprotawa - MTS Pogoń Świebodzin :

TS Masterchem Przylep - KP Piast Iłowa :