Szprotawska Halowa Liga Piłki Nożnej - 2017 - 2018 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Myjnia Eco-Para
9
7
1
1
61 : 17
22
2.
Kożuchów Team
9
7
1
1
52 : 17
22
3.
Traper Chichy
9
6
1
2
36 : 22
19
4.
Witków
9
6
0
3
38 : 21
18
5.
Wyrewolwerowani Rewolwerowcy
9
3
0
6
23 : 37
9
6.
Wybrzeże Klatki Schodowej
9
3
0
6
13 : 35
9
7.
Olimpia Gościeszowice
9
1
2
6
14 : 36
5
8.
Nieogarnięte Pierdoły
9
0
1
8
12 : 64
1
1 kolejka 15 listopada 2017 -

Witków - Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 8:1

Kożuchów Team - Olimpia Gościeszowice 9:1

Traper Chichy - Myjnia Eco-Para 3:6

Nieogarnięte Pierdoły - Wybrzeże Klatki Schodowej 2:3

2 kolejka 22 listopada 2017 -

Olimpia Gościeszowice - Traper Chichy 2:3

Myjnia Eco-Para - Nieogarnięte Pierdoły 12:0

Wyrewolwerowani Rewolwerowcy - Wybrzeże Klatki Schodowej 5:2

Witków - Kożuchów Team 1:8

3 kolejka 29 listopada 2017 -

Wybrzeże Klatki Schodowej - Myjnia Eco-Para 0:13

Traper Chichy - Witków 3:1

Nieogarnięte Pierdoły - Olimpia Gościeszowice 2:2

Kożuchów Team - Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 3:0

4 kolejka 6 grudnia 2017 -

Wyrewolwerowani Rewolwerowcy - Myjnia Eco-Para 2:9

Olimpia Gościeszowice - Wybrzeże Klatki Schodowej 1:0

Witków - Nieogarnięte Pierdoły 10:1

Kożuchów Team - Traper Chichy 2:2

5 kolejka 13 grudnia 2017 -

Nieogarnięte Pierdoły - Kożuchów Team 1:13

Traper Chichy - Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 5:2

Wybrzeże Klatki Schodowej - Witków 0:4

Myjnia Eco-Para - Olimpia Gościeszowice 1:1

6 kolejka 20 grudnia 2017 -

Kożuchów Team - Wybrzeże Klatki Schodowej 6:3

Witków - Myjnia Eco-Para 3:2

Wyrewolwerowani Rewolwerowcy - Olimpia Gościeszowice 5:1

Traper Chichy - Nieogarnięte Pierdoły 8:2

7 kolejka 27 grudnia 2017 -

Olimpia Gościeszowice - Witków 0:4 (0:1)

Reguła J-2, Kaniuk M-1, Zięba D-1

Wybrzeże Klatki Schodowej - Traper Chichy 0:2 (0:1)

Rychły P-1, Nowakowski A-1

Myjnia Eco-Para - Kożuchów Team 5:4 (3:0)

Rudak K-2, Dawidowicz W-2, Chodor B-1 / Marczewski P-3, Cieśla D-1

Nieogarnięte Pierdoły - Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 1:4 (1:1)

-1 / Gurdziel P-1, Brzeziński Sz-1, Kijowski T-1, Przybyła M-1
8 kolejka 3 stycznia 2018 -

Witków - Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 5:3

Zięba D-3, Orman D-1, Reguła J-1 / Krawczyk M-1, Kijowski T-1, Augustyniak A-1

Kożuchów Team - Olimpia Gościeszowice 4:2

Cygan Ł-2, Skołba A-1, Hamera M-1 / Szczap E-1, Sobolewski D-1

Traper Chichy - Myjnia Eco-Para 2:3

Rychły P-1, Nowakowski A-1 / Rudak K-3

Nieogarnięte Pierdoły - Wybrzeże Klatki Schodowej 1:2

Zakrzewski K-1 / Jaskulski D-1, Jarząb M-1
9 kolejka 10 stycznia 2018 -

Olimpia Gościeszowice - Traper Chichy 4:8

Szczap E-2, Klemba P-1, Sobolewski D-1 / Broszczak F-5, Nowakowski A-3

Myjnia Eco-Para - Nieogarnięte Pierdoły 10:2

Chodor D-3, Dobrzański M-2, Rudak K-2, Falbierski M-1, Chodor B-1, Dawidowicz W-1 / Zdebelak W-1, Kwiatkowski A-1

Wyrewolwerowani Rewolwerowcy - Wybrzeże Klatki Schodowej 1:3

Krawczyk M-1 / Tynda P-2, Panaś K-1

Witków - Kożuchów Team 2:3

Zięba D-1, Radzimski K-1 / Skołba A-1, Hamera M-1, Cygan Ł-1
10 kolejka 17 stycznia 2018 -

Wybrzeże Klatki Schodowej - Myjnia Eco-Para :

Traper Chichy - Witków :

Nieogarnięte Pierdoły - Olimpia Gościeszowice :

Kożuchów Team - Wyrewolwerowani Rewolwerowcy :

11 kolejka 24 stycznia 2018 -

Wyrewolwerowani Rewolwerowcy - Myjnia Eco-Para :

Olimpia Gościeszowice - Wybrzeże Klatki Schodowej :

Witków - Nieogarnięte Pierdoły :

Kożuchów Team - Traper Chichy :

12 kolejka 31 stycznia 2018 -

Nieogarnięte Pierdoły - Kożuchów Team :

Traper Chichy - Wyrewolwerowani Rewolwerowcy :

Wybrzeże Klatki Schodowej - Witków :

Myjnia Eco-Para - Olimpia Gościeszowice :

13 kolejka 7 lutego 2018 -

Kożuchów Team - Wybrzeże Klatki Schodowej :

Witków - Myjnia Eco-Para :

Wyrewolwerowani Rewolwerowcy - Olimpia Gościeszowice :

Traper Chichy - Nieogarnięte Pierdoły :

14 kolejka 14 lutego 2018 -

Olimpia Gościeszowice - Witków :

Wybrzeże Klatki Schodowej - Traper Chichy :

Myjnia Eco-Para - Kożuchów Team :

Nieogarnięte Pierdoły - Wyrewolwerowani Rewolwerowcy :