IV liga: grupa lubuska - 2017 - 2018 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Warta Gorzów Wielkopolski
7
5
2
0
12 : 3
17
2.
Syrena Zbąszynek
7
5
1
1
20 : 10
16
3.
Ilanka Rzepin
8
5
1
2
17 : 13
16
4.
Tęcza Krosno Odrzańskie
7
4
2
1
16 : 4
14
5.
Odra Bytom Odrzański
7
3
3
1
14 : 11
12
6.
TS Przylep
7
3
3
1
17 : 15
12
7.
Sprotavia Szprotawa
8
3
2
3
9 : 9
11
8.
Dąb Przybyszów
7
3
1
3
10 : 9
10
9.
Pogoń Świebodzin
7
3
1
3
13 : 13
10
10.
Lubuszanin Drezdenko
8
3
1
4
12 : 16
10
11.
Arka Nowa Sól
8
2
3
3
11 : 11
9
12.
Spójnia Ośno Lubuskie
7
3
0
4
7 : 13
9
13.
Korona Kożuchów
7
1
3
3
10 : 14
6
14.
Czarni Witnica
7
1
3
3
8 : 13
6
15.
Budowlani Lubsko
7
1
0
6
10 : 18
3
16.
Piast Karnin
7
0
0
7
5 : 19
0
1 kolejka 12-13.08.2017 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Budowlani Lubsko 4:1

Ilanka Rzepin - Piast Karnin 3:2

Syrena Zbąszynek - Lubuszanin Drezdenko 5:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Czarni Witnica 2:1

Warta Gorzów Wielkopolski - Pogoń Świebodzin 2:0

Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański 1:1

Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa 2:0

Dąb Przybyszów - TS Przylep 0:0

2 kolejka 15.08.2017 -

Budowlani Lubsko - TS Przylep 4:5

Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów 0:1

Odra Bytom Odrzański - Arka Nowa Sól 1:1

Pogoń Świebodzin - Korona Kożuchów 3:2

Czarni Witnica - Warta Gorzów Wielkopolski 2:2

Lubuszanin Drezdenko - Spójnia Ośno Lubuskie 2:1

Piast Karnin - Syrena Zbąszynek 3:5

Tęcza Krosno Odrzańskie - Ilanka Rzepin 3:1

3 kolejka 19-20.08.2017 -

Ilanka Rzepin - Budowlani Lubsko 3:2

Syrena Zbąszynek - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Piast Karnin 2:0

Warta Gorzów Wielkopolski - Lubuszanin Drezdenko 1:0

Korona Kożuchów - Czarni Witnica 1:1

Arka Nowa Sól - Pogoń Świebodzin 2:2

Dąb Przybyszów - Odra Bytom Odrzański 3:4

TS Przylep - Sprotavia Szprotawa 2:2

4 kolejka 26-27.08.2017 -

Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa 0:1

Odra Bytom Odrzański - TS Przylep 4:4

Pogoń Świebodzin - Dąb Przybyszów 3:0

Czarni Witnica - Arka Nowa Sól 2:1

Lubuszanin Drezdenko - Korona Kożuchów 3:3

Piast Karnin - Warta Gorzów Wielkopolski 0:3

Tęcza Krosno Odrzańskie - Spójnia Ośno Lubuskie 4:0

Ilanka Rzepin - Syrena Zbąszynek 2:4

5 kolejka 2-3.09.2017 -

Syrena Zbąszynek - Budowlani Lubsko 3:2

Spójnia Ośno Lubuskie - Ilanka Rzepin 0:3

Warta Gorzów Wielkopolski - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:0

Korona Kożuchów - Piast Karnin 2:0

Arka Nowa Sól - Lubuszanin Drezdenko 2:3

Dąb Przybyszów - Czarni Witnica 4:0

TS Przylep - Pogoń Świebodzin 3:4

Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański 0:2

6 kolejka 9-10.09.2017 -

Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański 1:0

Pogoń Świebodzin - Sprotavia Szprotawa 0:2

Czarni Witnica - TS Przylep 1:2

Lubuszanin Drezdenko - Dąb Przybyszów 2:0

Piast Karnin - Arka Nowa Sól 0:2

Tęcza Krosno Odrzańskie - Korona Kożuchów 4:0

Ilanka Rzepin - Warta Gorzów Wielkopolski 1:1

Syrena Zbąszynek - Spójnia Ośno Lubuskie 3:0

7 kolejka 16-17.09.2017 -

Spójnia Ośno Lubuskie - Budowlani Lubsko 2:0

Warta Gorzów Wielkopolski - Syrena Zbąszynek 2:0

Korona Kożuchów - Ilanka Rzepin 1:2

Arka Nowa Sól - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:1

Dąb Przybyszów - Piast Karnin 2:0

TS Przylep - Lubuszanin Drezdenko 1:0

Sprotavia Szprotawa - Czarni Witnica 1:1

Odra Bytom Odrzański - Pogoń Świebodzin 2:1

8 kolejka 23-24.09.2017 -

Budowlani Lubsko - Pogoń Świebodzin :

Czarni Witnica - Odra Bytom Odrzański :

Lubuszanin Drezdenko - Sprotavia Szprotawa 1:3

Piast Karnin - TS Przylep :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Dąb Przybyszów :

Ilanka Rzepin - Arka Nowa Sól 2:0

Syrena Zbąszynek - Korona Kożuchów :

Spójnia Ośno Lubuskie - Warta Gorzów Wielkopolski :

9 kolejka 30.09-1.10.2017 -

Warta Gorzów Wielkopolski - Budowlani Lubsko :

Korona Kożuchów - Spójnia Ośno Lubuskie :

Arka Nowa Sól - Syrena Zbąszynek :

Dąb Przybyszów - Ilanka Rzepin :

TS Przylep - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Sprotavia Szprotawa - Piast Karnin :

Odra Bytom Odrzański - Lubuszanin Drezdenko :

Pogoń Świebodzin - Czarni Witnica :

10 kolejka 7-8.10.2017 -

Budowlani Lubsko - Czarni Witnica :

Lubuszanin Drezdenko - Pogoń Świebodzin :

Piast Karnin - Odra Bytom Odrzański :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Sprotavia Szprotawa :

Ilanka Rzepin - TS Przylep :

Syrena Zbąszynek - Dąb Przybyszów :

Spójnia Ośno Lubuskie - Arka Nowa Sól :

Warta Gorzów Wielkopolski - Korona Kożuchów :

11 kolejka 14-15.10.2017 -

Korona Kożuchów - Budowlani Lubsko :

Arka Nowa Sól - Warta Gorzów Wielkopolski :

Dąb Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie :

TS Przylep - Syrena Zbąszynek :

Sprotavia Szprotawa - Ilanka Rzepin :

Odra Bytom Odrzański - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Pogoń Świebodzin - Piast Karnin :

Czarni Witnica - Lubuszanin Drezdenko :

12 kolejka 21-22.10.2017 -

Budowlani Lubsko - Lubuszanin Drezdenko :

Piast Karnin - Czarni Witnica :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Pogoń Świebodzin :

Ilanka Rzepin - Odra Bytom Odrzański :

Syrena Zbąszynek - Sprotavia Szprotawa :

Spójnia Ośno Lubuskie - TS Przylep :

Warta Gorzów Wielkopolski - Dąb Przybyszów :

Korona Kożuchów - Arka Nowa Sól :

13 kolejka 28-29.10.2017 -

Arka Nowa Sól - Budowlani Lubsko :

Dąb Przybyszów - Korona Kożuchów :

TS Przylep - Warta Gorzów Wielkopolski :

Sprotavia Szprotawa - Spójnia Ośno Lubuskie :

Odra Bytom Odrzański - Syrena Zbąszynek :

Pogoń Świebodzin - Ilanka Rzepin :

Czarni Witnica - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Lubuszanin Drezdenko - Piast Karnin :

14 kolejka 4-5.11.2017 -

Budowlani Lubsko - Piast Karnin :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Lubuszanin Drezdenko :

Ilanka Rzepin - Czarni Witnica :

Syrena Zbąszynek - Pogoń Świebodzin :

Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Bytom Odrzański :

Warta Gorzów Wielkopolski - Sprotavia Szprotawa :

Korona Kożuchów - TS Przylep :

Arka Nowa Sól - Dąb Przybyszów :

15 kolejka 11-12.11.2017 -

Dąb Przybyszów - Budowlani Lubsko :

TS Przylep - Arka Nowa Sól :

Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów :

Odra Bytom Odrzański - Warta Gorzów Wielkopolski :

Pogoń Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie :

Czarni Witnica - Syrena Zbąszynek :

Lubuszanin Drezdenko - Ilanka Rzepin :

Piast Karnin - Tęcza Krosno Odrzańskie :

16 kolejka -

Budowlani Lubsko - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Piast Karnin - Ilanka Rzepin :

Lubuszanin Drezdenko - Syrena Zbąszynek :

Czarni Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie :

Pogoń Świebodzin - Warta Gorzów Wielkopolski :

Odra Bytom Odrzański - Korona Kożuchów :

Sprotavia Szprotawa - Arka Nowa Sól :

TS Przylep - Dąb Przybyszów :

17 kolejka -

TS Przylep - Budowlani Lubsko :

Dąb Przybyszów - Sprotavia Szprotawa :

Arka Nowa Sól - Odra Bytom Odrzański :

Korona Kożuchów - Pogoń Świebodzin :

Warta Gorzów Wielkopolski - Czarni Witnica :

Spójnia Ośno Lubuskie - Lubuszanin Drezdenko :

Syrena Zbąszynek - Piast Karnin :

Ilanka Rzepin - Tęcza Krosno Odrzańskie :

18 kolejka -

Budowlani Lubsko - Ilanka Rzepin :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Syrena Zbąszynek :

Piast Karnin - Spójnia Ośno Lubuskie :

Lubuszanin Drezdenko - Warta Gorzów Wielkopolski :

Czarni Witnica - Korona Kożuchów :

Pogoń Świebodzin - Arka Nowa Sól :

Odra Bytom Odrzański - Dąb Przybyszów :

Sprotavia Szprotawa - TS Przylep :

19 kolejka -

Sprotavia Szprotawa - Budowlani Lubsko :

TS Przylep - Odra Bytom Odrzański :

Dąb Przybyszów - Pogoń Świebodzin :

Arka Nowa Sól - Czarni Witnica :

Korona Kożuchów - Lubuszanin Drezdenko :

Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Karnin :

Spójnia Ośno Lubuskie - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Syrena Zbąszynek - Ilanka Rzepin :

20 kolejka -

Budowlani Lubsko - Syrena Zbąszynek :

Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno Lubuskie :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Warta Gorzów Wielkopolski :

Piast Karnin - Korona Kożuchów :

Lubuszanin Drezdenko - Arka Nowa Sól :

Czarni Witnica - Dąb Przybyszów :

Pogoń Świebodzin - TS Przylep :

Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa :

21 kolejka -

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko :

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Świebodzin :

TS Przylep - Czarni Witnica :

Dąb Przybyszów - Lubuszanin Drezdenko :

Arka Nowa Sól - Piast Karnin :

Korona Kożuchów - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Warta Gorzów Wielkopolski - Ilanka Rzepin :

Spójnia Ośno Lubuskie - Syrena Zbąszynek :

22 kolejka -

Budowlani Lubsko - Spójnia Ośno Lubuskie :

Syrena Zbąszynek - Warta Gorzów Wielkopolski :

Ilanka Rzepin - Korona Kożuchów :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Arka Nowa Sól :

Piast Karnin - Dąb Przybyszów :

Lubuszanin Drezdenko - TS Przylep :

Czarni Witnica - Sprotavia Szprotawa :

Pogoń Świebodzin - Odra Bytom Odrzański :

23 kolejka -

Pogoń Świebodzin - Budowlani Lubsko :

Odra Bytom Odrzański - Czarni Witnica :

Sprotavia Szprotawa - Lubuszanin Drezdenko :

TS Przylep - Piast Karnin :

Dąb Przybyszów - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Arka Nowa Sól - Ilanka Rzepin :

Korona Kożuchów - Syrena Zbąszynek :

Warta Gorzów Wielkopolski - Spójnia Ośno Lubuskie :

24 kolejka -

Budowlani Lubsko - Warta Gorzów Wielkopolski :

Spójnia Ośno Lubuskie - Korona Kożuchów :

Syrena Zbąszynek - Arka Nowa Sól :

Ilanka Rzepin - Dąb Przybyszów :

Tęcza Krosno Odrzańskie - TS Przylep :

Piast Karnin - Sprotavia Szprotawa :

Lubuszanin Drezdenko - Odra Bytom Odrzański :

Czarni Witnica - Pogoń Świebodzin :

25 kolejka -

Czarni Witnica - Budowlani Lubsko :

Pogoń Świebodzin - Lubuszanin Drezdenko :

Odra Bytom Odrzański - Piast Karnin :

Sprotavia Szprotawa - Tęcza Krosno Odrzańskie :

TS Przylep - Ilanka Rzepin :

Dąb Przybyszów - Syrena Zbąszynek :

Arka Nowa Sól - Spójnia Ośno Lubuskie :

Korona Kożuchów - Warta Gorzów Wielkopolski :

26 kolejka -

Budowlani Lubsko - Korona Kożuchów :

Warta Gorzów Wielkopolski - Arka Nowa Sól :

Spójnia Ośno Lubuskie - Dąb Przybyszów :

Syrena Zbąszynek - TS Przylep :

Ilanka Rzepin - Sprotavia Szprotawa :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Odra Bytom Odrzański :

Piast Karnin - Pogoń Świebodzin :

Lubuszanin Drezdenko - Czarni Witnica :

27 kolejka -

Lubuszanin Drezdenko - Budowlani Lubsko :

Czarni Witnica - Piast Karnin :

Pogoń Świebodzin - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Odra Bytom Odrzański - Ilanka Rzepin :

Sprotavia Szprotawa - Syrena Zbąszynek :

TS Przylep - Spójnia Ośno Lubuskie :

Dąb Przybyszów - Warta Gorzów Wielkopolski :

Arka Nowa Sól - Korona Kożuchów :

28 kolejka -

Budowlani Lubsko - Arka Nowa Sól :

Korona Kożuchów - Dąb Przybyszów :

Warta Gorzów Wielkopolski - TS Przylep :

Spójnia Ośno Lubuskie - Sprotavia Szprotawa :

Syrena Zbąszynek - Odra Bytom Odrzański :

Ilanka Rzepin - Pogoń Świebodzin :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Czarni Witnica :

Piast Karnin - Lubuszanin Drezdenko :

29 kolejka -

Piast Karnin - Budowlani Lubsko :

Lubuszanin Drezdenko - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Czarni Witnica - Ilanka Rzepin :

Pogoń Świebodzin - Syrena Zbąszynek :

Odra Bytom Odrzański - Spójnia Ośno Lubuskie :

Sprotavia Szprotawa - Warta Gorzów Wielkopolski :

TS Przylep - Korona Kożuchów :

Dąb Przybyszów - Arka Nowa Sól :

30 kolejka -

Budowlani Lubsko - Dąb Przybyszów :

Arka Nowa Sól - TS Przylep :

Korona Kożuchów - Sprotavia Szprotawa :

Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Bytom Odrzański :

Spójnia Ośno Lubuskie - Pogoń Świebodzin :

Syrena Zbąszynek - Czarni Witnica :

Ilanka Rzepin - Lubuszanin Drezdenko :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Piast Karnin :