IV liga: grupa lubuska - 2017 - 2018 - Tabela
Lp. Nazwa drużyny Me Zw Re Pr Bilans Pkt
1.
Warta Gorzów Wielkopolski
20
17
2
1
51 : 17
53
2.
Ilanka Rzepin
22
11
4
7
50 : 43
37
3.
Tęcza Krosno Odrzańskie
21
10
4
7
47 : 29
34
4.
Dąb Przybyszów
20
10
4
6
42 : 30
34
5.
Pogoń Świebodzin
20
10
2
8
42 : 38
32
6.
Syrena Zbąszynek
20
9
4
7
35 : 33
31
7.
Lubuszanin Drezdenko
21
9
3
9
47 : 40
30
8.
Czarni Witnica
20
7
8
5
32 : 27
29
9.
TS Przylep
19
7
8
4
30 : 30
29
10.
Sprotavia Szprotawa
19
6
9
4
23 : 15
27
11.
Korona Kożuchów
19
6
7
6
23 : 27
25
12.
Spójnia Ośno Lubuskie
21
6
3
12
25 : 36
21
13.
Arka Nowa Sól
20
4
8
8
20 : 31
20
14.
Odra Bytom Odrzański
20
5
4
11
32 : 55
19
15.
Budowlani Lubsko
20
4
4
12
25 : 40
16
16.
Piast Karnin
20
2
2
16
13 : 46
8
1 kolejka 12-13.08.2017 -

Tęcza Krosno Odrzańskie - Budowlani Lubsko 4:1

Ilanka Rzepin - Piast Karnin 3:2

Syrena Zbąszynek - Lubuszanin Drezdenko 5:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Czarni Witnica 2:1

Warta Gorzów Wielkopolski - Pogoń Świebodzin 2:0

Korona Kożuchów - Odra Bytom Odrzański 1:1

Arka Nowa Sól - Sprotavia Szprotawa 2:0

Dąb Przybyszów - TS Przylep 0:0

2 kolejka 15.08.2017 -

Budowlani Lubsko - TS Przylep 4:5

Sprotavia Szprotawa - Dąb Przybyszów 0:1

Odra Bytom Odrzański - Arka Nowa Sól 1:1

Pogoń Świebodzin - Korona Kożuchów 3:2

Czarni Witnica - Warta Gorzów Wielkopolski 2:2

Lubuszanin Drezdenko - Spójnia Ośno Lubuskie 2:1

Piast Karnin - Syrena Zbąszynek 3:5

Tęcza Krosno Odrzańskie - Ilanka Rzepin 3:1

3 kolejka 19-20.08.2017 -

Ilanka Rzepin - Budowlani Lubsko 3:2

Syrena Zbąszynek - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:0

Spójnia Ośno Lubuskie - Piast Karnin 2:0

Warta Gorzów Wielkopolski - Lubuszanin Drezdenko 1:0

Korona Kożuchów - Czarni Witnica 1:1

Arka Nowa Sól - Pogoń Świebodzin 2:2

Dąb Przybyszów - Odra Bytom Odrzański 3:4

TS Przylep - Sprotavia Szprotawa 2:2

4 kolejka 26-27.08.2017 -

Budowlani Lubsko - Sprotavia Szprotawa 0:1

Odra Bytom Odrzański - TS Przylep 4:4

Pogoń Świebodzin - Dąb Przybyszów 3:0

Czarni Witnica - Arka Nowa Sól 2:1

Lubuszanin Drezdenko - Korona Kożuchów 3:3

Piast Karnin - Warta Gorzów Wielkopolski 0:3

Tęcza Krosno Odrzańskie - Spójnia Ośno Lubuskie 4:0

Ilanka Rzepin - Syrena Zbąszynek 2:4

5 kolejka 2-3.09.2017 -

Syrena Zbąszynek - Budowlani Lubsko 3:2

Spójnia Ośno Lubuskie - Ilanka Rzepin 0:3

Warta Gorzów Wielkopolski - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:0

Korona Kożuchów - Piast Karnin 2:0

Arka Nowa Sól - Lubuszanin Drezdenko 2:3

Dąb Przybyszów - Czarni Witnica 4:0

TS Przylep - Pogoń Świebodzin 3:4

Sprotavia Szprotawa - Odra Bytom Odrzański 0:2

6 kolejka 9-10.09.2017 -

Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański 1:0

Pogoń Świebodzin - Sprotavia Szprotawa 0:2

Czarni Witnica - TS Przylep 1:2

Lubuszanin Drezdenko - Dąb Przybyszów 2:0

Piast Karnin - Arka Nowa Sól 0:2

Tęcza Krosno Odrzańskie - Korona Kożuchów 4:0

Ilanka Rzepin - Warta Gorzów Wielkopolski 1:1

Syrena Zbąszynek - Spójnia Ośno Lubuskie 3:0

7 kolejka 16-17.09.2017 -

Spójnia Ośno Lubuskie - Budowlani Lubsko 2:0

Warta Gorzów Wielkopolski - Syrena Zbąszynek 2:0

Korona Kożuchów - Ilanka Rzepin 1:2

Arka Nowa Sól - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:1

Dąb Przybyszów - Piast Karnin 2:0

TS Przylep - Lubuszanin Drezdenko 1:0

Sprotavia Szprotawa - Czarni Witnica 1:1

Odra Bytom Odrzański - Pogoń Świebodzin 2:1

8 kolejka 23-24.09.2017 -

Budowlani Lubsko - Pogoń Świebodzin 1:1

Czarni Witnica - Odra Bytom Odrzański 3:1

Lubuszanin Drezdenko - Sprotavia Szprotawa 1:3

Piast Karnin - TS Przylep 0:0

Tęcza Krosno Odrzańskie - Dąb Przybyszów 3:0

Ilanka Rzepin - Arka Nowa Sól 2:0

Syrena Zbąszynek - Korona Kożuchów 2:2

Spójnia Ośno Lubuskie - Warta Gorzów Wielkopolski 0:2

9 kolejka 30.09-1.10.2017 -

Warta Gorzów Wielkopolski - Budowlani Lubsko 4:0

Korona Kożuchów - Spójnia Ośno Lubuskie 1:0

Arka Nowa Sól - Syrena Zbąszynek 1:0

Dąb Przybyszów - Ilanka Rzepin 5:2

TS Przylep - Tęcza Krosno Odrzańskie 3:2

Sprotavia Szprotawa - Piast Karnin 1:1

Odra Bytom Odrzański - Lubuszanin Drezdenko 2:5

Pogoń Świebodzin - Czarni Witnica 3:1

10 kolejka 7-8.10.2017 -

Budowlani Lubsko - Czarni Witnica 1:0

Lubuszanin Drezdenko - Pogoń Świebodzin 5:1

Piast Karnin - Odra Bytom Odrzański 1:0

Tęcza Krosno Odrzańskie - Sprotavia Szprotawa 0:0

Ilanka Rzepin - TS Przylep 1:1

Syrena Zbąszynek - Dąb Przybyszów 1:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Arka Nowa Sól 0:0

Warta Gorzów Wielkopolski - Korona Kożuchów 2:0

11 kolejka 14-15.10.2017 -

Korona Kożuchów - Budowlani Lubsko 2:0

Arka Nowa Sól - Warta Gorzów Wielkopolski 0:2

Dąb Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie 3:0

TS Przylep - Syrena Zbąszynek 2:1

Sprotavia Szprotawa - Ilanka Rzepin 2:2

Odra Bytom Odrzański - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:4

Pogoń Świebodzin - Piast Karnin 2:1

Czarni Witnica - Lubuszanin Drezdenko 5:0

12 kolejka 21-22.10.2017 -

Budowlani Lubsko - Lubuszanin Drezdenko 1:1

Piast Karnin - Czarni Witnica 1:3

Tęcza Krosno Odrzańskie - Pogoń Świebodzin 1:2

Ilanka Rzepin - Odra Bytom Odrzański 3:1

Syrena Zbąszynek - Sprotavia Szprotawa 0:2

Spójnia Ośno Lubuskie - TS Przylep 2:1

Warta Gorzów Wielkopolski - Dąb Przybyszów 5:0

Korona Kożuchów - Arka Nowa Sól 0:0

13 kolejka 28-29.10.2017 -

Arka Nowa Sól - Budowlani Lubsko 3:2

Dąb Przybyszów - Korona Kożuchów 3:1

TS Przylep - Warta Gorzów Wielkopolski 1:4

Sprotavia Szprotawa - Spójnia Ośno Lubuskie 0:0

Odra Bytom Odrzański - Syrena Zbąszynek 4:2

Pogoń Świebodzin - Ilanka Rzepin 4:5

Czarni Witnica - Tęcza Krosno Odrzańskie 4:3

Lubuszanin Drezdenko - Piast Karnin 7:0

14 kolejka 4-5.11.2017 -

Budowlani Lubsko - Piast Karnin 3:0

Tęcza Krosno Odrzańskie - Lubuszanin Drezdenko 1:5

Ilanka Rzepin - Czarni Witnica 1:1

Syrena Zbąszynek - Pogoń Świebodzin 2:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Odra Bytom Odrzański 4:0

Warta Gorzów Wielkopolski - Sprotavia Szprotawa 2:1

Korona Kożuchów - TS Przylep 0:0

Arka Nowa Sól - Dąb Przybyszów 1:4

15 kolejka 11-12.11.2017 -

Dąb Przybyszów - Budowlani Lubsko 3:3

TS Przylep - Arka Nowa Sól 0:0

Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów 0:0

Odra Bytom Odrzański - Warta Gorzów Wielkopolski 3:6

Pogoń Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie 3:2

Czarni Witnica - Syrena Zbąszynek 0:0

Lubuszanin Drezdenko - Ilanka Rzepin 5:1

Piast Karnin - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:4

16 kolejka 10 marca 2018 -

Budowlani Lubsko - Tęcza Krosno Odrzańskie :

przełożony na 1 maja z uwagi na zły stan boiska

Piast Karnin - Ilanka Rzepin 0:2

Lubuszanin Drezdenko - Syrena Zbąszynek :

przełożony na 1 maja z uwagi na zły stan boiska

Czarni Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie :

przełożony na 1 maja z uwagi na zły stan boiska

Pogoń Świebodzin - Warta Gorzów Wielkopolski :

przełożony na 1 maja z uwagi na zły stan boiska

Odra Bytom Odrzański - Korona Kożuchów :

przełożony na 1 maja z uwagi na zły stan boiska

Sprotavia Szprotawa - Arka Nowa Sól :

przełożony na 1 maja z uwagi na zły stan boiska

TS Przylep - Dąb Przybyszów :

przełożony na 1 maja z uwagi na zły stan boiska
17 kolejka 17 marca 2018 -

TS Przylep - Budowlani Lubsko :

Przełożony na 31 maja z powodu złego stanu boiska

Dąb Przybyszów - Sprotavia Szprotawa :

Przełożony na 30 maja z powodu złego stanu boiska

Arka Nowa Sól - Odra Bytom Odrzański :

Przełożony na 30 maja z powodu złego stanu boiska

Korona Kożuchów - Pogoń Świebodzin :

Warta Gorzów Wielkopolski - Czarni Witnica 2:4

Spójnia Ośno Lubuskie - Lubuszanin Drezdenko 1:2

Syrena Zbąszynek - Piast Karnin :

Przełożony na 30 maja z powodu złego stanu boiska

Ilanka Rzepin - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:4

18 kolejka 24 marca 2018 -

Budowlani Lubsko - Ilanka Rzepin 0:2

Tęcza Krosno Odrzańskie - Syrena Zbąszynek 0:1

Piast Karnin - Spójnia Ośno Lubuskie 1:3

Lubuszanin Drezdenko - Warta Gorzów Wielkopolski 3:4

Czarni Witnica - Korona Kożuchów :

przełożony na 16 maja 2018

Pogoń Świebodzin - Arka Nowa Sól 3:0

Odra Bytom Odrzański - Dąb Przybyszów 2:2

Sprotavia Szprotawa - TS Przylep :

przełożony na 25 kwietnia 2018
19 kolejka 31 marca 2018 -

Sprotavia Szprotawa - Budowlani Lubsko 1:1

TS Przylep - Odra Bytom Odrzański 3:1

Dąb Przybyszów - Pogoń Świebodzin 5:1

Arka Nowa Sól - Czarni Witnica 1:1

Korona Kożuchów - Lubuszanin Drezdenko 2:1

Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Karnin :

przełożony na 23 maja z powodu złego stanu boiska

Spójnia Ośno Lubuskie - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:2

Syrena Zbąszynek - Ilanka Rzepin 0:6

20 kolejka 7 kwietnia 2018 -

Budowlani Lubsko - Syrena Zbąszynek 0:1

Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno Lubuskie 2:1

Tęcza Krosno Odrzańskie - Warta Gorzów Wielkopolski 0:2

Piast Karnin - Korona Kożuchów 0:1

Lubuszanin Drezdenko - Arka Nowa Sól 1:1

Czarni Witnica - Dąb Przybyszów 2:1

Pogoń Świebodzin - TS Przylep 4:1

Odra Bytom Odrzański - Sprotavia Szprotawa 0:6

21 kolejka 14 kwietnia 2018 -

Odra Bytom Odrzański - Budowlani Lubsko 3:1

Sprotavia Szprotawa - Pogoń Świebodzin 1:0

TS Przylep - Czarni Witnica 0:0

Dąb Przybyszów - Lubuszanin Drezdenko 4:0

Arka Nowa Sól - Piast Karnin 0:2

Korona Kożuchów - Tęcza Krosno Odrzańskie 0:2

Warta Gorzów Wielkopolski - Ilanka Rzepin 2:1

Spójnia Ośno Lubuskie - Syrena Zbąszynek 2:4

22 kolejka 21 kwietnia 2018 -

Budowlani Lubsko - Spójnia Ośno Lubuskie 2:1

Syrena Zbąszynek - Warta Gorzów Wielkopolski 1:2

Ilanka Rzepin - Korona Kożuchów 3:4

Tęcza Krosno Odrzańskie - Arka Nowa Sól 5:2

Piast Karnin - Dąb Przybyszów 0:1

Lubuszanin Drezdenko - TS Przylep 0:1

Czarni Witnica - Sprotavia Szprotawa 0:0

Pogoń Świebodzin - Odra Bytom Odrzański 4:0

23 kolejka 28 kwietnia 2018 -

Pogoń Świebodzin - Budowlani Lubsko :

Odra Bytom Odrzański - Czarni Witnica :

Sprotavia Szprotawa - Lubuszanin Drezdenko :

TS Przylep - Piast Karnin :

Dąb Przybyszów - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Arka Nowa Sól - Ilanka Rzepin :

Korona Kożuchów - Syrena Zbąszynek :

Warta Gorzów Wielkopolski - Spójnia Ośno Lubuskie :

24 kolejka 5 maja 2018 -

Budowlani Lubsko - Warta Gorzów Wielkopolski :

Spójnia Ośno Lubuskie - Korona Kożuchów :

Syrena Zbąszynek - Arka Nowa Sól :

Ilanka Rzepin - Dąb Przybyszów :

Tęcza Krosno Odrzańskie - TS Przylep :

Piast Karnin - Sprotavia Szprotawa :

Lubuszanin Drezdenko - Odra Bytom Odrzański :

Czarni Witnica - Pogoń Świebodzin :

25 kolejka 12 maja 2018 -

Czarni Witnica - Budowlani Lubsko :

Pogoń Świebodzin - Lubuszanin Drezdenko :

Odra Bytom Odrzański - Piast Karnin :

Sprotavia Szprotawa - Tęcza Krosno Odrzańskie :

TS Przylep - Ilanka Rzepin :

Dąb Przybyszów - Syrena Zbąszynek :

Arka Nowa Sól - Spójnia Ośno Lubuskie :

Korona Kożuchów - Warta Gorzów Wielkopolski :

26 kolejka 19 maja 2018 -

Budowlani Lubsko - Korona Kożuchów :

Warta Gorzów Wielkopolski - Arka Nowa Sól :

Spójnia Ośno Lubuskie - Dąb Przybyszów :

Syrena Zbąszynek - TS Przylep :

Ilanka Rzepin - Sprotavia Szprotawa :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Odra Bytom Odrzański :

Piast Karnin - Pogoń Świebodzin :

Lubuszanin Drezdenko - Czarni Witnica :

27 kolejka 26 maja 2018 -

Lubuszanin Drezdenko - Budowlani Lubsko :

Czarni Witnica - Piast Karnin :

Pogoń Świebodzin - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Odra Bytom Odrzański - Ilanka Rzepin :

Sprotavia Szprotawa - Syrena Zbąszynek :

TS Przylep - Spójnia Ośno Lubuskie :

Dąb Przybyszów - Warta Gorzów Wielkopolski :

Arka Nowa Sól - Korona Kożuchów :

28 kolejka 2 czerwca 2018 -

Budowlani Lubsko - Arka Nowa Sól :

Korona Kożuchów - Dąb Przybyszów :

Warta Gorzów Wielkopolski - TS Przylep :

Spójnia Ośno Lubuskie - Sprotavia Szprotawa :

Syrena Zbąszynek - Odra Bytom Odrzański :

Ilanka Rzepin - Pogoń Świebodzin :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Czarni Witnica :

Piast Karnin - Lubuszanin Drezdenko :

29 kolejka 9 czerwca 2018 -

Piast Karnin - Budowlani Lubsko :

Lubuszanin Drezdenko - Tęcza Krosno Odrzańskie :

Czarni Witnica - Ilanka Rzepin :

Pogoń Świebodzin - Syrena Zbąszynek :

Odra Bytom Odrzański - Spójnia Ośno Lubuskie :

Sprotavia Szprotawa - Warta Gorzów Wielkopolski :

TS Przylep - Korona Kożuchów :

Dąb Przybyszów - Arka Nowa Sól :

30 kolejka 16 czerwca 2018 -

Budowlani Lubsko - Dąb Przybyszów :

Arka Nowa Sól - TS Przylep :

Korona Kożuchów - Sprotavia Szprotawa :

Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Bytom Odrzański :

Spójnia Ośno Lubuskie - Pogoń Świebodzin :

Syrena Zbąszynek - Czarni Witnica :

Ilanka Rzepin - Lubuszanin Drezdenko :

Tęcza Krosno Odrzańskie - Piast Karnin :